خانه / چرم گاوی / مرکز فروش چرم گاوی مبلی در تهران
فروش چرم گاوی مبلی
مرکز فروش چرم گاوی مبلی در تهران

مرکز فروش چرم گاوی مبلی در تهران

مرکز فروش چرم گاوی مبلی در تهران کجاست؟ قرار داشتن مراکز متعدد در ایران برای فروش انواع چرم گاو طبیعی باعث شده تا افراد از میان شرکت های بزرگ و کوچک، بهترین را شناسایی کنند و بتوانند یک تولیدکننده معتبر را برای خرید خود انتخاب نمایند.

فروش چرم گاوی مبلی
مرکز فروش چرم گاوی مبلی در تهران

امروزه مبل اهمیت زیادی در خانه ها و ادارات دارد، زیرا محلی برای نشستن مهمانان بشمار می رود و انتخاب نوع مبل برای خانه یا اداره ها و شرکتها اهمیت دارد، معمولا بیشتر افراد که برای خرید به تولیدکنندگان مبل مراجعه می کنند، علاقه دارند مبلمانشان از نوع چرمی بخصوص چرم طبیعی باشد، کسانی که چرم طبیعی را انتخاب می کنند بدنبال کار های لوکس و خاص هستند تا حس مهمان دوستی به افراد مختلف بدهند.

انتخاب نوع چرم مورد استفاده در تولید مبلمان چرمی پروسه طولانی دیگری است که باید مشتریان یا مصرف کننده انتخاب نماید که البته باید انواع چرم طبیعی مصرفی را تولیدکننده معرفی و نشان دهد، زیرا چرم طبیعی مبلی کمی متفاوت بود و اگر کیفیت نداشته باشد در طولانی مدت دچار خرابی خواهد شد همچنین براحتی نمی توان مبل را در کارگاه تولید کرد، اهمیت انعطاف و کش آمدن چرم هنگام تولید بسیار زیاد است که تمام تولیدکنندگان حرفه ای متوجه آن خواهند بود.

مرکز فروش چرم گاوی
مرکز فروش چرم گاوی مبلی در تهران

انواع چرم طبیعی مبلی

در کارگاه ها یا کارخانه های مخصوص تولید چرم مبلی، بعضا هر نوع پوست خام حیوانات را برای دباغی استفاده نمی کنند و به خوبی میدانند که انتخاب پوست خام نقش بسزایی در تولید خواهد داشت بخصوص مربوط به پوست خام گاوی که باید هم مقاوم باشد و هم تا حدودی نارک تر که بتوان برای مبلی استفاده کرد البته مواد اولیه مورد استفاده نیز باید درجه یک باشند، همانطور که میدانید انواع چرم طبیعی مبلی قیمت ارزانی ندارند و تقریبا گرانتر هستند و این تنها به خاطر استفاده از مواد اولیه مرغوب است.

یه سری از انواع چرم طبیعی مبلی که استفاده بیشتری در تولید مبلمان دارند شامل شترمرغ، کروکودیل، گوساله و گاو است که البته شترمرغ و کروکودیل یا تمساح بسیار کم در تولید مبلمان استفاده می شوند، زیرا قیمت بالایی دارد و تولید چرم مخصوص مبلی از این دو چرم لوکس کار سخت تری است و در توان هر کارخانه چرم طبیعی نخواهد بود.

چرم گاوی مبلی
مرکز فروش چرم گاوی مبلی در تهران
چرم گاوی، بیشترین استفاده را در صنعت مبلمان چرم طبیعی دارد و تجربه کاری هر تولیدکننده یعنی کارخانه چرم و کارخانجات ساخت مبلمان این موضوع را اثبات خواهد نمود.

چرم گاوی مبلی

انواع چرم در تولید مبل معمولا مورد استفاده قرار می گیرند، البته باید به این نکته توجه نمود که کیفیت تولید شده حتما باید مخصوص مبلی باشد و هرگز نمی توان هر نوع چرمی را در تولید مبلمان استفاده نمود، زیرا برای مبل طراحی نشده است، زمانی که چرم طبیعی مخصوص مبلی به تولید رسیده باشد، مواد بیشتر در دباغی به کار می رود و از همه مهمتر، پوست خام برای دباغی و ساخت چرم کمی متفاوت تر می باشد.

چرم گاوی در تهران
مرکز فروش چرم گاوی مبلی در تهران

یکی از انواع چرم طبیعی مبلی، مربوط به پوست گاو یا گاوی است این نوع چرم طبیعی بیشترین مصرف و استفاده را در صنعت مبلمان دارد، زیرا استحکام و مقاومت چرم گاوی مبلی بسیار زیاد بوده همچنین جلوه بهترین دارد و تقریبا نسبت به دیگر انواع چرم مبلی دیگر قیمت مناسب تری داشته و زیاد گران نمی باشد.

انتخاب یک چرم گاوی مبلی از منظر تولیدکننده و استفاده کننده نهایی به لحاظ کیفیت چرم و کیفیت رنگ دارای اهمیت بوده، بنابراین معتبر بودن مرکز فروش و تجربه داشتن شرکت تولیدکننده بسیار در تصمیم گیری مهم هست.

مرکز فروش چرم مبلی در تهران

کیفیت در هر نوع کالایی مهم هست و این مهم بودن به قدری توان دارد که هر فردی که بتواند ذره ای کیفیت بهتر تولید کند، اکثر مصرف کنندگان، سعی خواهند کرد تا کیفیت بهتر را بدست آورند.

به عده از تولیدکنندگان چرم طبیعی مبلی به خوبی می توانند چرم باکیفیت و درجه یک را در بازار تهران عرضه نمایند و این به خاطر بودن تجربه است و دلیل دیگر آن در اختیار داشتن کارخانه ای مجهز و قدرتمند است که می تواند بهترین چرم گاوی مبلی را در کشور ایران و حتی آسیا تولید نماید.

انواع چرم گاوی مبلی
مرکز فروش چرم گاوی مبلی در تهران

مرکز فروش چرم مبلی در تهران همیشه بهترین چرم طبیعی را در اختیار داشته است، زیرا خود به عنوان یک تولیدکننده برتر در کشور ایران شناخته شده و از سوی دیگر چرم گاوی مبلی را در حجم بالا بطور سالیانه به کشور های مختلف همچون، ارمنستان، ترکیه، کویت، دبی، روسیه، عراق و چندین کشور دیگر صادرات داشته است، همه ی ما میدانیم صادرات و فروش چرم گاوی مبلی توسط هر کارخانه ای صورت نخواهد گرفت.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه و استثنایی چرم گاوی خام

فروش ویژه و استثنایی چرم گاوی خام برای مدت زمان محدودی در حال انجام است …

دیدگاهتان را بنویسید