خانه / پوست شترمرغ / صادرات پوست و چرم شترمرغ خام
پوست و چرم شترمرغ
صادرات پوست و چرم شترمرغ خام

صادرات پوست و چرم شترمرغ خام

صادرات پوست و چرم شترمرغ چنانچه توسط یک شرکت با سابقه، باتجربه صورت گیرد، قطعا نقطه قوتی برای واردات و صادرات چرم خام به هر کشوری خواهد بود.

همیشه صادرات پوست و چرم شترمرغ از سوی ایران خاطرات خوشایندی بر تاجران جهان گذاشته است، البته در صورتی که شرکت های معتبر و قوی را در امر صادرات و خرید خود قرار داده باشند.

صادرات پوست و چرم

زیرا انتخاب یک منبع و تامین کننده درست در سفارش، بسیار برای هر شخص و تاجری اهمیت خواهد داشت و امروز افرادی زیادی اقدام به عرضه چرم طبیعی شترمرغ می کنند و باید بدقت بررسی نمود و چه بهتر که با یک شرکت با تجربه صادرات اقدام همکاری نمود.

پوست و چرم شترمرغ

پوست خام شترمرغ و چرم شترمرغ دو محصول جدا از یکدیگر است که هر کدام ضوابط خاص خود را در فروش و صادرات خواهد داشت.

میزان صادرات پوست خام شترمرغ از ایران به دیگر کشور ها که خروجی گمرک داشته است بسیار کم بوده، زیرا به خاطر وزنی که پوست خام دارد، هزینه حمل و نقل را در صادرات افزایش می دهد و سود خالص را کاهش چشمگیری می دهد.

پوست و چرم شترمرغ

اما پوست خام شترمرغ که دباغی شده و تبدیل به چرم شترمرغ گشته است به خاطر وزن بسیار پایین که حدود ۴۰۰ الی ۱۰۰۰ گرم می باشد و در دسته چرم طبیعی سبک قرار می گیرد و به همین خاطر بسیاری از تاجران چرم شترمرغ طبیعی را برای صادرات به جای پوست خام انتخاب می کنند.

صادرات چرم شترمرغ

در خرید و فروش چرم شترمرغ، الویت های زیادی وجود دارد که هر کدام اهمیت زیادی برای هر فرد تاجر خواهد داشت و در صادرات چرم شترمرغ ، تک تک نکات بررسی می شود و طبق آن تصمیم گیری می کنند.

قیمت و کیفیت دو عامل بسیار پر اهمیت در سفارش چرم شترمرغ توسط افراد است، که اگر فرد کاملا حرفه ای باشد بیشتر به کیفیت چرم شترمرغ توجه می کند، بنابراین در صادرات چرم شترمرغ کیفیت توسط شرکت به شدت تحت نظر قرار می گیرد تا کیفیت به حد قابل قبول یا همان عالی برسد.

پوست و چرم شترمرغ

شرکت صادرات چرم شترمرغ تمام مسائل صادراتی را بدقت رعایت می کند و سعی خواهد کرد هیچ موردی را جای نیندازد.

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت پوست و چرم شترمرغ یکی از مهم ترین ملاک های خرید افراد است، که …

دیدگاهتان را بنویسید