خانه / چرم شترمرغ / افزایش قیمت چرم طبیعی شترمرغ زمستان ۹۷
قیمت چرم طبیعی شترمرغ
افزایش قیمت چرم طبیعی شترمرغ زمستان 97

افزایش قیمت چرم طبیعی شترمرغ زمستان ۹۷

افزایش قیمت چرم طبیعی شترمرغ ایرانی در زمستان سال ۹۷ باعث یک سری تغییرات عرضه و تقاضا شد بخصوص آنکه باعث ضرر مشتریان و مصرف کنندگان گشت ولی منتهی فروشنده به خاطر داشتن چرم طبیعی در انبار خود کمی سود بیشتر نمود.

همیشه افزایش قیمت کالا ها تاثیرات زیادی بر میزان عرضه و تقاضا می گذارد و این به ضرر تولیدکننده اصلی و مشتریان است و دلیل آن معمولا به خاطر بالا رفتن نرخ مواد اولیه یا محصولات خام می باشد که باعث می گردد تا قیمت تمام شده کالا به حد قابل توجهی تغییر نماید، البته دلیل دیگر هم برای افزایش قیمت کالا ها وجود دارد و آن این است که طبق یک فرمول خیلی ساده اگر قیمت یک کالا افزایش یابد قیمت محصولات دیگر هم به مرور زمان تغییر پیدا خواهد نمود.

قیمت چرم طبیعی شترمرغ

چرم طبیعی شترمرغ هم از قاعده های تغییرات قیمت مستثنی نیست، زیرا بیشتر مواد اولیه که برای تولید چرم طبیعی یا دباغی پوست خام استفاده می شود وارداتی است و از قیمت دلار تابعیت می کند و متاسفانه در ایران قیمت دلار هر ساله تغییراتی دارد و موجب افزایش یا کاهش قیمت چرم شترمرغ می شود.

انواع چرم شترمرغ

کالاهایی همچون انواع چرم طبیعی مصارف متعددی دارند، البته برخی از چرم های تولید شده در کشور، مصرف زیادی برای تولید محصولات چرمی نداشته و فقط صادراتی بشمار می روند مثل چرم شترمرغ، مار، ماهی و از این قبیل ولی چرم های گاوی، بزی، گوسفندی در داخل کشور برای دوخت کیف و کفش یا دیگر محصولات استفاده می گردد.

انواع چرم شترمرغ ایرانی برای صادرات فقط تولید شده و یک چرم کاملا لوکس محسوب خواهد می گردد که برای ساخت یک محصول خاص باید ایده و طراحی حرفه ای داشت تا بتوان بسیار قدرتمند فعالیت نمود.

انواع چرم شترمرغ

در انتخاب این چرم گران قیمت باید انواع چرم شترمرغ را شناخت تا بتوان بدرستی انتخاب نمود، ولی بیشتر نسبت به کیفیت ها باید آشنایی داشت و به یه سری از رنگ لوکس که زیبایی چرم شترمرغ را دو چندان می کند.

افزایش قیمت چرم طبیعی شترمرغ

در پاییز و زمستان سال ۹۷ بیشتر کالا ها قیمتشان بالا رفت و به شدت موجب نارضایتی مشتریان گشت.

افزایش قیمت چرم طبیعی شترمرغ هم اثراتی بر روند تولید و صادرات گذاشت که باعث شد کمی سبب کاهش تولید و صادرات شود، این افزایش قیمت به حدی بود که نسبت به ابتدای سال ۹۷ قیمت چرم شترمرغ در زمستان به دو برابر رسید.

قیمت چرم
قیمت چرم

با توجه به لیست قیمت چرم شترمرغ قدیم و جدید می توان دریافت نمود که تا چند درصد افزایش وجود داشته است.

قیمت چرم طبیعی شترمرغ
افزایش قیمت چرم طبیعی شترمرغ زمستان ۹۷

آیا در سال های بعد نیز این تغییرات قیمتی وجود خواهد داشت؟ با نگاه کردن و کلیک بر روی پیش بینی قیمت انواع چرم طبیعی در سال ۹۸ می توان کمی از روند قیمت ها اطلاع پیدا کرد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ | بازار صادرات چرم پوست شترمرغ ایران

شترمرغ از حیواناتی است که استفاده های زیادی از او چه به عنوان خورکی و چه به عنوان صنعتی میشود،برای مثال استفاده از گوشت او برای مصارف خانگی یا مصارف رستوران،است

دیدگاهتان را بنویسید