خانه / پوست شترمرغ / فروشنده پوست شترمرغ و چرم
چرم پوست شترمرغ
فروشنده پوست شترمرغ و چرم

فروشنده پوست شترمرغ و چرم

فروشنده پوست شترمرغ و چرم طبیعی این پرنده در چندین کشور مشغول به فعالیت می باشد و سعی می کند هر کیفیت از محصول را در اختیار خواستاران و تولیدکنندگان یا کارخانه تولید چرم قرار دهد تا بتوانند چرم مدنظر خود را دباغی و تولید نمایند.

کالا هایی در جهان هستند که همیشه از دید برخی از افراد دارای ارزش مادی بسیاری اند و هر فردی این موضوع را نخواهد فهمید، چرا که آشنایی نسبت به آن محصول ندارد و یا اینکه دارای در حیطه کاری و شغلی آن نمی شخص نمی باشد.

فروشنده پوست شترمرغ
فروشنده پوست شترمرغ و چرم

پوست خام شترمرع و چرم آن یه که سری از کالا و محصولاتی بوده که فقط تولیدکننده و کارخانه چرم طبیعی متوجه با ارزش بودن چرم پوست شترمرع می شود و تا حدودی نیز کشتارگاه نیز از این موضوع اطلاع دارد، ولی نباید فراموش نمود که هر کالایی در بازار که دارای کیفیت مرغوب هست طرفدار دارد، در غیر اینصورت یک عده از افراد خاص ممکن است آن را به جهت خرید مدنظر قرار دهند، زیرا بدلیل کیفیت پایین ارزش زیادی ندارد.

پرورش دهندگان سعی می کنند که پوست شترمرغ را با حداکثر قیمت در بازار مورد تقاضا عرضه نمایند اما نمیدانند که امکان آن وجود ندارد، زیرا پوست خام شترمرغ فقط پس از دباغی ارزش پیدا می کند و قبل از تولید چرم ارزش زیادی ندارد، چون نگهداری سختی دارد و قطعا نمی توان محصولات چرمی به جهت عرضه در فروشگاه ها تولید نمود.

پوست خام شترمرغ

پوست شترمرغ خام برای کارخانه تولید چرم و دباغی پوست ارزش بالایی خواهد داشت و البته برای کشتارگاه و پرورش دهندگان شترمرغ ارزشمند است، زیرا بسیاری از شهم در آمد مربوط به پوست خام شترمرغ است،‌ البته به شرط اینکه کیفیت درجه و مرغوب داشته باشد تا بتوان از آن خروجی چرم شترمرغ درجه یک بگیرند، در غیر اینصورت برای کارگاه دباغی پوست ارزش چندانی نخواهد داشت و صرفه اقتصادی به جهت خرید ندارد.

پوست خام شترمرغ
فروشنده پوست شترمرغ و چرم

برخی از کشتارگاه ها در تلاش هستند که پوست باکیفیت فقط تولید نمایند تا بتوانند سهم قابل توجهی از درآمد شان مربوط به پوست خام شترمرغ باشد، اما بسیاری از کشتارگاه ها نسبت به پوست این پرنده بی توجه هستند و به هیچ وجه سعی ندارند که پوست شترمرغ مورد تولیدشان ممتاز و مرغوب قرار داشته باشد، زیرا ارزش این پوست را بیشتر فقط کارخانه میداند.

یک فروشنده پوست و چرم شترمرغ بی شک در تلاش هست تا بهترین کیفیت ها را در اختیار داشته تا بتواند هر فردی که درخواست داشت بتواند تامین نماید،‌ زیرا فروشنده پوست شترمرغ از ارزش این کالا با خبر است و اعتبار زیادی نزد کارخانه دارد و اکثر کیفیت ها را با یک نگاه تشخیص می دهد.

پوست و چرم شترمرغ

پوست شترمرغ در هنگام دباغی و تبدیل شدن به چرم باید مراحل مختلفی را بگذراند، هریک از این مراحل که پوست می گذراند، بر ارزش پوست خام افزوده می گردد، درواقع به چرم شدن نزدیک می شود، ارزش چرم نیز متفاوت است زیرا هر کارخانه با یک خصوصیاتی چرم شترمرغ تولید می کند و اگر ذره در مراحل ایراداتی پیش بیاید کیفیت چرم پوست شترمرغ کاهش پیدا خواهد نمود و در نهایت منجر ضرر و زیان یا در واقع تقریبا غیر قابل استفاده خواهد بود.

پوست و چرم شترمرغ
فروشنده پوست شترمرغ و چرم
برای بهترین خرید باید نسبت به انواع چرم شترمرغ شناخت کافی و لازم پیدا نمود تا بتوان نوع گرید یک و کیفیت مرغوب را تشخیص داد تا در تولید محصولات چرمی به مشکل برخورد نکرد و یا اگر قصد تجارت را دارید بهتر است، انواع کیفیت را دیده باشید تا هنگام عرضه بتوان سود و درآمد ویژه ای برد.

چرم پوست شترمرغ

پوست چرم شترمرغ یا چرم پوست شترمرغ، یک چرم کراست و خام می باشد که برای بسیاری از تاجران ایرانی و جهانی دارای ارزش بسیار بالایی است زیرا یک مرحله برای کامل شدن چرم طبیعی مانده است، که ان هم رنگ شدن چرم کراست است و هر کارخانه ای که کمی با رنگ زدن این نوع چرم آشنایی داشته باشد، قادر به اتمام رساندن مراحل تولید چرم شترمرغ است و محصول نهایی که چرم طبیعی شترمرغ رنگ شده می باشد را خروجی خواهد داشت.

چرم پوست شترمرغ
فروشنده پوست شترمرغ و چرم

در ضمن چرم پوست شترمرغ انواع مختلفی در جهان دارد که رنگ های تیره، رنگ سفید و کرم بوده که در جهان بیشتر رنگ سفید آن به جهت خرید مورد تقاضا و سفارش است و کمتر پیش می آید که رنگ تیره را انتخاب نمایند، البته نباید فراموش که کارخانه تولیدکننده نیز برای برخی از افراد دارای اهمیت است و اگر کارخانه ای شرایط مناسبی برای تولید و ساخت نداشته باشد نمی تواند چرم پوست شترمرغ کیفیت یک را عرضه نماید و همچنین برای تولید باید بتواند پوست خام شترمرغ را با کیفیت ممتاز پیدا کند در غیر اینصورت به خاطر نداشتن مواد اولیه درجه یک دچار ضرر خواهد شد.

فروشنده پوست شترمرغ

در حال حاضر پیدا کردن پوست شترمرغ مرغوب برای هر فردی با مشکل روبه رو است، زیرا بسیاری از کشتارگاه ها و مزارع پرورش شترمرغ یا پرورش دهندگان با اصول کشتار و نگهداری آشنایی لازم را ندارند و فقط در حد جزء می باشد، اگر هر کارخانه تخصصی چرم شترمرغ نتواند پوست خام پیدا کند، بی شک در تولید تا حدود بسیار زیادی دچار مشکل خواهد شد.

عرضه پوست خام شترمرغ بیشتر در اختیار فروشنده پوست شترمرغ می باشد، البته نه هر فروشنده ای، چون بیشتر تازه وارد ها تجربه لازم و کافی را به هیچ وجه ندارند و فقط کسانی می توانند به عنوان فروشنده پوست شترمرغ معرفی گردند چندین سال است در زمینه و حوزه پوست و چرم شترمرغ فعالیت می کند.

فروشنده پوست شترمرغ
فروشنده پوست شترمرغ و چرم
خوب است بدایند که یک فروشنده پوست شترمرغ ماهر آمار دقیقی از میزان تولید هر کارخانه دارد و از همین رو می تواند بفهمد که کدامیک کیفیت بهتر یا بدتری دارد و همچنین باید بتواند تا انواع کیفیت پوست شترمرغ را تامین و در اختیار داشته باشد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت پوست و چرم شترمرغ یکی از مهم ترین ملاک های خرید افراد است، که …

دیدگاهتان را بنویسید