خانه / محصولات چرم / فروش آنلاین محصولات چرم شترمرغ
محصولات چرم شترمرغ
فروش آنلاین محصولات چرم شترمرغ

فروش آنلاین محصولات چرم شترمرغ

فروش آنلاین محصولات چرم شترمرغ توسط تولیدکنندگان معتبر بیشتر صورت می گیرد و هر کسی توانایی تولید این محصول خاص را ندارد، زیرا ساختار تولید چرم شترمرغ و محصولات این چرم لوکس کمی متفاوت است و نیاز به دوزنده حرفه ای دارد.

یکی از مرغوب ترین چرم های طبیعی که به بازار های خرید و فروش عرضه می گردد چرم شترمرغ می باشد. چرم شترمرغ با توجه به کیفیت و مرغوبیت سطح بالایی که دارد در بازار های مشتریان و خریداران زیادی دارد.

محصولات چرم شترمرغ

چرم شترمرغ به لحاظ زیبایی و مقاومت بالایی که دارد زبانزد مردم می باشد. پوست شترمرغ به علت این که چربی طبیعی در خود دارد چرم آن نیز در مقایسه با سایر چرم های طبیعی انعطاف بالایی دارد و به همین علت مستحکم و مقاوم تر از سایر چرم ها می باشد.زیبایی و انعطافی که در پوست این حیوان وجود دارد به علت فولیکول های ساقه پر بر روی سطح ان می باشد و با توجه به این ویژگی ها و مزیت ها طرفداران زیادی دارد.

برای آشنایی بیشتر با خصوصیات و ویژگی های چرم شترمرغ و موارد کاربرد این نوع چرم  با ما همراه باشید. آیا می دانید به چه علت از این نوع چرم در کشورها تولید بسیاری از اشیا و لباس های مدرن استفاده می کنند؟

در سراسر کشور نمایندگی ها و مراکز زیادی به خرید و فروش انواع محصولات و چرم های شترمرغ های مشغول هستند و از این طریق درآمد های بسیار خوبی را می توانند کسب کنند زیرا چرم شترمرغ بسیارگران قیمت است.

خصوصیات چرم شترمرغ

چرم شترمرغ بسیار مقاوم است به طوری که می توان گفت مقاومت چرم شترمرغ شش برابر چرم گاو می باشد. از چرم شترمرغ در ساخت و تولید بسیاری از موارد مانند تولید کیف دستی، پوتین، کت، پالتو، و حتی در کشور های اروپایی از آن برای تزئینات اتومبیل استفاده می کنند.

پس از کشتار پرنده شترمرغ، پس از برش دادن پوست و پوست کنی عملیات شست و شوی پوست، سپس آهک دهی، و سپس آهک زدایی برای پوست پرنده انجام می گیرد و پس از انجام تمامی مراحل گفته شده در بالا، آماده ورود به مرحله دباغی می باشد.

محصولات چرم شترمرغ
فروش آنلاین محصولات چرم شترمرغ

در اصل می توان گفت که بر روی بخش بزرگی از مرکز یک تخته پوست شترمرغ را برش داده و حواشی برش خورده آن رستنگاه پر ها به صورت مشخص دیده می شوند که پس از انجام دادن مراحل چرم بسیار زیبا و مقاوم به دست می آید که با رخ زیبا و شگفت انگیز و مقاومت منحصر به فرد خود توانسته رضایت تمای مشتریان را  جلب کند.

انواع محصولات چرم شترمرغ

با توجه به این که چرم شترمرغ هم زیبا و هم مقاوم در برابر آسیب های محیط می باشد در ساخت و تولید اشیا و لباس های زیادی و حتی در ساخت و تولید آثار تزئینی کاربرد دارد و از آن استفاده می شود.

همان طور که در بخش های بالا اشاره شد از چرم شترمرغ انواع و اقسام لباس های زنانه مانند پوتین های زنانه و حتی مردانه و کیف دستی های زیبا در سایز های مختلف استفاده می کنند  که در ایران و هم در کشور های دیگرکاربرد دارد.

محصولات چرم شترمرغ
فروش آنلاین محصولات چرم شترمرغ
از چرم شترمرغ در تولید و ساخت چه لوازمی استفاده میکنندوبه چه علت کاربرد این محصول توجه افراد و مشتری را به خود جلب کرده است؟ خرید و فروش اینترنتی چه مزیت هایی می تواند برای مشتری داشته باشد؟

به طوری که در کشور های اروپایی در سالن های مد برای تهیه کیف از آن استفاده می کنند که بسیار مدرن و زیبا جلوه می دهد که البته در اغلب کشور ها برای تولید چکمه و کمربند های مدرن استفاده می شود.

ا توجه به لطافت و انعطاف پذیری چرم شترمرغ در کارخانه های اتومبیل سازی در ساخت لوازم جانبی و تزئینی برای خودرو ها از آن استفاده می کنند که می توان به موارد زیر اشاره کرد: در دوخت روکش صندلی ها، داشبورد، روکش فرمان و بسیاری از لوازم جانبی دیگر که می توان گفت در ماشین های گران قیمت برای روکش خود ماشین کاربرد دارد.

فروشگاه آنلاین چرم

با توجه به پیشرفت تکنولوژی فروشگاه های اینترنتی زیادی در زمینه خرید و فروش محصولات مختلف اعم از میوه، سبزیجات، لباس، لوازم منزل و… فعالیت می کنند.

فروش آنلاین چرم
فروش آنلاین محصولات چرم شترمرغ

در سراسر کشور نیز فروشگاه های اینترنتی زیادی در زمینه خرید و فروش محصولات چرم تمامی حیوانات مانند چرم گاو چرم شترمرغ، چرم های پوست ماری و… فعالیت می کنند. تا کنون برای خرید چرم حیوانات مانند چرم شترمرغ به کدام سایت ها و فروشگاه های اینرنتی مراجعه کرده اید؟ آیا با قیمت هایی که اعلام می کنند راضی هستید؟

برای این که بتوانید بهترین چرم های شترمرغ را با کیفیت و مرغوبیت بالا و هم چنین محصولات تولیدی از چرم شترمرغ را خریداری نمایید سایت بهترین روش ها را در اختیار شما قرار خواهد داد.

در این صورت محصولات تولیدی از چم شترمرغ را هم می توانید به روش های آسان خریداری نمایید هم این که آن را ارزان ترین و مناسب ترین قیمت ها برای خود خریداری کنید و راضی باشید.

قیمت فروش محصولات چرم شترمرغ

همان طور که گفته شد چرم شترمرغ به علت مزایا و مقاومت بالایی که دارد از ان برای ساخت آثار تزئینی و لباس های مدرن و اشیا با ارزش استفاده می کنند و به همنی علت قیمت این نوع چرم گران می باشد و در نتجیه اثاری که از چرم شترمرغ به دست می آید قیمت بالایی دارند اما اگر قصد خرید چرم شترمرغ و آثار تولیدی از آن را داشته باشید تنها راه ممکن برای خرید های ارزان تر استفاده از روش های خرید عمده محصولات می باشد.

محصولات چرم شترمرغ
فروش آنلاین محصولات چرم شترمرغ
آیا تا کنون خرید و فروش چرم شترمرغ و محصولاتی تولیدی از ان را به صورت عمده خریداری کرده اید؟ آیا با مزایا  خرید و فروش های عمده محصولات چرم شترمرغ آشنا هستید؟ با ما همراه باشید و مطالب زیر را مطالعه نمایید.

بنابراین بهتر است بدانید که در خرید و فروش های عمده محصولات و چرم شترمرغ قیمت محصولات پایین تر از خریدهای تکی خواهد بود.

به همین علت افرادی که در کار خرید و فروش چرم شترمرغ و حتی اثار تولیدی ان فعالیت دارند تمامی محصولات و لوازم را به صورت عمده خرید می کنند تا هم از لحاظ اقتصادی صرفه جویی داشته باشند و هم این که محصولات با کیفیت و مرغوبی را از این طریق بتوانند خریداری نمایند، زیرا زمانی که خرید و فروش های خود را به صورت عمده انجام می دهید تمامی محصولات با کفیت را به فروش می رسانند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

فروش محصولات چرمی شترمرغ ست زنانه اصل

با وجود گسترش خرید و فروش محصولات چرمی شترمرغ، همچنان طرفداران ست زنانه اصل پابرجا …

دیدگاهتان را بنویسید