خانه / پوست چرم / قیمت انواع پوست چرم شترمرغ ایرانی
پوست چرم شترمرغ ایرانی
قیمت انواع پوست چرم شترمرغ ایرانی

قیمت انواع پوست چرم شترمرغ ایرانی

قیمت انواع پوست چرم شترمرغ ایرانی در بازار های جهانی متنوع بوده و این موجب شده تا همه ی تاجران نسبت به کیفیت درجه یک، قیمت را منصفانه بدانند و چرم شترمرغ ایرانی را بعنوان برترین ها بشناسند.

انواع پوست چرم شترمرغ
قیمت انواع پوست چرم شترمرغ ایرانی

کالا های ایرانی بسیاری در جهان به عنوان بهترین ها شناخته شده اند بخصوص مواردی که طبیعی باشند و اصل و باکیفیت بودن آن در اولین الویت ها قرار داشته باشد، زیرا کشور ایران توانایی هایی در تولید برخی از کالا ها دارد و اعتبار بسیاری کسب کرده است.

پوست چرم شترمرغ ایرانی نیز از سری کالا هایی می باشد که ایران قادر به تولید بهترین کیفیت ها بوده و به خاطر استقبال کم تولیدکنندگان محصولات چرمی بیشتر آن به دیگر کشور های جهان صادرات می گرد.

متاسفانه کالا هایی که طبیعی هستند گرید های متفاوتی دارند و همین امر سبب می شود بازرگانان فقط به دنبال گرید A باشند و هر شرکتی که عرضه کننده آن باشد سعی می کنند آن را انتخاب کنند تا بتوان سود بیشتری ببرند.

پوست چرم شترمرغ ایرانی

به جهت تولید چرم شترمرغ، پوست خام این پرنده باید دارای سورس هایی باشد تا بتوان از آن چرم درجه یک تولید کرد تا امکان رقابت و صادرات داشته و تاجران نسبت به خرید و سفارش استقبال نمایند به همین خاطر کارخانه تولید چرم شترمرغ همیشه در تلاش بوده تا هر نوع پوست خام را خریداری نکند و فقط کیفیت عالی را به جهت از کشتارگاه تهیه و در روند تولید استفاده کنند.

قیمت پوست چرم شترمرغ
قیمت انواع پوست چرم شترمرغ ایرانی
تولید و عرضه چرم شترمرغ صادراتی یک مزیت بزرگ است که هر شرکتی از عهده آن بر نمی آید.

شرکت برتر که در زمینه تولید چرم شترمرغ ایرانی فعال است بعضی از مواقع هنگام عرضه و صادرات، این چرم را با نام کشور های دیگر ارائه میدهد، زیرا برخی از تجار تصور می کنند که کیفیت پوست چرم شترمرغ ایرانی بسیار پایین بوده ولی به هیچ وجه اینگونه نیست و فقط در زمان ابتدای تولید کیفیت اینطور بوده که به خاطر نبود تجربه، این اتفاق به وجود آمده، البته بعضی از شرکت های بی تجربه نیز هنوز، توانایی تولید نوع درجه یک را ندارند.

قیمت انواع چرم شترمرغ

قیمت بعد از کیفیت برای نیمی از افراد حائز اهمیت است و این باعث شده تا مقداری چرم شترمرغ ایرانی بتواند خود را در جهان معرفی سازد و تاجران مختلف از قیمت منصفانه چرم شترمرغ رضایت کافی را داشته باشند.

پوست چرم شترمرغ ایرانی
قیمت انواع پوست چرم شترمرغ ایرانی

قیمت انواع چرم شترمرغ در کشور ایران معمولا مناسب تر از جهان خواهد بود و این مورد را تاجران با تجربه و قدیمی صنعت چرم جهانی میدانند و تعدادی از آنان بطور خیلی حرفه ای و یا محرمانه از از ایرانی ها خرید چرم شترمرغ مورد نیاز خود انجام می دهند و سپس با نام کشور آفریقا و دیگر نقاط جهان، همچون فلاند و ترکیه به دیگر کشور ها صادرات می کنند.

قیمت چرم
قیمت چرم
نباید فراموش نمود که قیمت جهانی چرم شترمرغ بسیار بالاتر تر از تولیدکننده ایرانی خواهد بود و از این مورد می توان فهمید که قیمت چرم شترمرغ ایرانی مناسب و به صرفه است.

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ | بازار صادرات چرم پوست شترمرغ ایران

شترمرغ از حیواناتی است که استفاده های زیادی از او چه به عنوان خورکی و چه به عنوان صنعتی میشود،برای مثال استفاده از گوشت او برای مصارف خانگی یا مصارف رستوران،است

دیدگاهتان را بنویسید