خانه / چرم / انواع چرم / پیش بینی قیمت انواع چرم طبیعی سال ۹۸
قیمت انواع چرم طبیعی
پیش بینی قیمت انواع چرم طبیعی سال 98

پیش بینی قیمت انواع چرم طبیعی سال ۹۸

پیش بینی قیمت انواع چرم طبیعی در سال ۹۸ همچون چرم شترمرغ، بزی، گاوی، گوسفندی و چرمهای لوکس کار سخت و دشواری است، اما برای کارخانه تولید چرم تا حدودی این مورد آسان تر خواهد بود.

همه ی ما میدانیم دانستن پیش بینی در مورد هر کالا و محصولی کمی می تواند به خرید و فروش یا تجارت آن محصول کمک نماید و در تقریبا در زمان های کوتاه سود بسیار خوبی برد یا درآمد عالی کسب نمود.

قیمت انواع چرم طبیعی

هر ساله پیش بینی های زیادی در مورد کالا ها از سوی تولیدکنندگان و عرضه کننده های هر محصول صورت می گیرد و حدود ۵۰ تا ۸۰ درصد آن به واقعیت می پیوند و البته این برای هر کالایی متغییر خواهد بود.

در صنعت خوراک، پوشاک، محصولات چرمی و چرم خام و طبعی کار پیش بینی تقریبا ساده است ولی باز هم می گوییم برای کسانی که جزء عرضه کننده و تولیدکننده برتر و شناخته شده باشند.

خوب است بدانید نزدیک به نیمی از کشور های جهان اقدام به پیش بینی قیمت انواع چرم طبیعی یا دیگر محصولات نمی کنند زیرا نوسان قیمتی ندارد و فقط ممکن است به خاطر تغییرات سیاسی و اقلیمی یا بلایای طبیعی، قیمت ها به شدت تغییر کند یا جنگ ها که اثر زیادی بر روی قیمت کالا های می گذارد بخصوص مواد غذایی که اهمیت بیشتری دارد.

قیمت چرم طبیعی در سال ۹۷

قیمت چرم طبیعی در شش ماه اول سال ۹۷

در نیمه اول سال ۹۷ شاهد این بودیم که تغییرات قیمت زیادی نداشتیم و فقط در اوخر تابستان، زمان افزایش قیمت انواع چرم طبیعی شروع شد و به غیر از چرم، کالا های بسیاری گران شد و شروع به افزایش کرد و دلایل زیادی باعث این عامل شد.

در بهار سال ۹۷ قیمت ها ثابت بود و در تابستان فقط به خاطر افزایش قیمت دلار، خیلی از کالا ها گران تر شد، چرا که بیشتر مواد اولیه دباغی پوست خام، وارداتی است و براساس رشد دلار، قیمت تمام شده چرم طبیعی افزایش می یابد.

در ضمن با افزایش قیمت دلار صادرات نیز ارزش بیشتری برای تاجران و تولیدکنندگان پیدا می کند و همین باعث می شود عرضه در داخل کشور کاهش پیدا کند و قیمت چرم بصورت ساده بالا می رود.

پیش بینی قیمت چرم سال 98

قیمت چرم طبیعی در نیمه دوم سال ۹۷

در نیمه دوم سال ۹۷، قیمت چرم و محصولات چرمی به شدت افزایش یافت یا ساده تر بگوییم قیمت چرم دو برابر گشت یا همان افزایش قیمت ۱۰۰ درصدی قیمت چرم طبیعی و خام و البته این افزایش قیمت مربوط به چرم های پر مصرف مثل، بزی، گاوی، گوسفندی می باشد.

چرم های لوکس مانند شترمرغ، کروکودیل، مار، ماهی، سوسمار و از این قبیل حدود ۱۰۰ الی ۲۰۰ درصد بلکه بیشتر افزایش قیمت داشته اند.

بعنوان مثال چرم شترمرغ در اوایل تابستان ۹۷ درجه یک رنگی هر فوت ۱۹۰۰۰ تومان بوده است و در زمستان ۹۷ قیمتی حدود ۳۵ الی ۴۵ هزار تومان خرید و فروش می شد.

پیش بینی قیمت چرم طبیعی در سال ۹۸

در سال ۹۸ قیمت انواع چرم طبیعی به احتمال زیاد تغییرات زیادی نخواهد داشت و احتمالا در بهار یا سه ماهه اول سال حتی با کاهش کمی روبه رو خواهد بود، البته این در صورتی است که کشور دچار بحران یا مورد خاصی همچون کاهش عرضه مواد اولیه کارخانه چرم سازی اتفاق نیافتد، در حال حاظر یعنی اوخر سال ۹۷ مواد اولیه دباغی به اندازه کافی وارد کشور می شود البته به احتمال زیادی کاهش کشتار پیش رو خواهد بود.

قیمت انواع چرم طبیعی
پیش بینی قیمت انواع چرم طبیعی سال ۹۸

در تابستان سال ۹۸ چرم طبیعی و خام به احتمال ۸۰ درصد دارای ثبات خواهد بود ولی احتمالا صنعت کشتار دام زنده کمی کاهش داشته باشد و قیمت پوست خام کمی دچار افزایش گردد که اگر این چنین شود بنابراین مقدار اندکی چرم گران خواهد شد و اگر گران شود حدود ۱۰ درصد خواهد بود.

پیش بینی قیمت در نیمه دوم سال ۹۸، تغییرات قیمتی زیاد نشان نمی دهد و احتمالا به خاطر نداشتن تغییرات زیاد عرضه و تقاضا زیاد بخصوص تولید و صادرات، قیمت دارای کمی افزایش باشد و آن هم به خاطر بودن نزدیک به عید سال میلادی یا همان کریسمس و همچنین عید نوروز سال ۹۹ می باشد.

تغییرات قیمت در نیمه دوم سال ۹۸ به صورت ۱۴ الی ۱۷ درصد نسبت به ابتدای سال ۹۸ خواهد بود.

 


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

انواع چرم دباغی شده

خرید انواع چرم دباغی شده

انواع مختلفی از چرم دباغی شده با کیفیت بالا در بازار عرضه شده است که …

دیدگاهتان را بنویسید