خانه / چرم گاوی / مرکز فروش چرم مبلی گاوی در ایران
مرکز فروش چرم مبلی
مرکز فروش چرم مبلی گاوی در ایران

مرکز فروش چرم مبلی گاوی در ایران

مرکز فروش چرم مبلی ایران، در کنار عرضه چرم طبیعی گاو یا گاوی مخصوص مبل داخل کشور، سعی نموده تا تجارت جهانی را بسیار وسیع تر از قبل افزایش دهد.

مرکز فروش چرم مبلی
مرکز فروش چرم مبلی گاوی در ایران

بسیاری از کارگاه های مبل سازی یا تولیدکنندگان مبلمان که قصد دارند از چرم طبیعی در تولیدات خود استفاده نمایند، سعی می کنند از یک چرم طبیعی گاوی درجه یک بهره ببرند تا در کار تولیدی خود به مشکلی برخورد نکنند و همچنین به خوبی خواهند دانست که چنانچه مشتریانشان پس از خرید از کیفیت چرم طبیعی رضایت لازم و کافی را نداشته باشند، بدون شک باید طبق گارانتی خود آن را تعویض یا حداقل تعمیر کنند ولی اگر یک چرم طبیعی باکیفیت استفاده نمایند، احتمالا دیگر از مبل مورد فروش خود اطمینان لازم خواهند داشت بنابراین هنگام فروش، براحتی گارانتی چندین ساله خود را ارائه میدهند.

همیشه چرم طبیعی مبلی توسط کارخانه تولید چرم به عنوان یک چرم پر اهمیت مورد بررسی قرار می گرفته است، زیرا میزان مورد استفاده آن بسیار بالا است و بگونه ای باید وزن نیز تحمل نمایند و هنگام به کار بردن آن تولید مبل، جاهای دوخت و دوز سوراخ و پاره نگردد، همچنین در طولانی مدت نباید چرم ترک بخورد و چنانچه دچار ترک شود احتمالا پاره شدن، پس از مدتی را خواهد داشت.

تولید چرم طبیعی در ایران

همیشه در کار تولید باید بررسی و تحقیق های زیادی گردد تا بتوان یک محصول باکیفیت و ممتاز به تولید رساند و معمولا در تحقیق هایی که توسط شرکت صورت میگیرد، یک سری از منابع خارجی یا شرکتهای فعال در اروپا هستند که بر روی دباغی پوست خام و تولید انواع چرم طبیعی مشغول به فعالیت بوده و حتی سابقه چندین دهه ای دارند و این نشان دهنده قدرتمند بودن کارخانجات اروپایی می باشد و سر انجام کارشان نیز تولید یک چرم طبیعی باکیفیت است.

در ضمن همه ی تولیدکنندگان و فعالان هر صنعت به خوبی می دانند که یک محصول انواع مختلفی دارد و برای تولید هر یک باید خط تولید جداگانه آماده گردد و برای ساخت هر محصول نیاز به داشتن یک فرمول خاص و منحصر به فرد خواهد بود.
چرم مبلی گاوی
مرکز فروش چرم مبلی گاوی در ایران

پس در نتیجه برای تولید انواع چرم طبیعی گاوی، بزی، شترمرغ، گوسفندی، کروکودیل و موارد دیگر نیازمند یک فرمول خاص هست و باید هر کارخانه بطور تک تک فرمول های افزودن مواد اولیه را داشته باشد تا بتواند چرم طبیعی درجه یک و باکیفیت تولید نمایند، البته باید پوست خام ورودی کارخانه دارای کیفیت ممتاز باشد.

تولید چرم طبیعی در ایران نیز طبق شرایط خاص می باشد و اکثر کارخانه ها سعی کرده اند تا به صورت تخصصی بر روی تولید چرم طبیعی فعالیت نمایند و امروز برخی از شرکت ها به خاطر رعایت همین مورد، توانسته اند قدرتمندتر از دیگر کارخانه چرم طبیعی باشند و افراد مختلف نیز هنگام سفارش چرم طبیعی بهتر اعتماد می کنند و به خوبی میدانند که چرم طبیعی را طبق قرارداد و سفارش مدنظر خود دریافت خواهند نمود.

چرم گاو مبلی

بیشترین چرم طبیعی که در ساخت مبلمان مورد مصرف و استفاده واقع می شود مربوط به چرم گاو یا گاوی است زیرا این چرم امتحان خود را پس داده است و مهم تر از همه برای ساخت مبل نیاز به چرم با ابعاد بزرگتر می باشد و این مورد بیشتر چرم گاو و شتر دیده می شود ولی شتر به خاطر قیمت گران تر صرفه اقتصادی کمتری برای تولید مبلمان دارد.

چرم مبلی گاوی
مرکز فروش چرم مبلی گاوی در ایران

فرمول و طریقه ساخت چرم گاوی مبلی کمی از نوع کیف و کفش متفاوت تر است، زیرا باید به گونه تولید گردد که دارای رنگ استاندارد استحکام و نازک باشد تا بتوان براحتی در تولید مبل استفاده نمود، چرا که اگر ضخامت چرم مبلی بالاتر و بیش از حد استاندارد باشد در هنگام چرم یا پارچه انداختن کناف مبل، چرم به سادگی کش نمی آید و در نهایت رویه مبل چروک خواهد شد، در نتیجه مبل زیبایی خود را نخواهد داشت.

چرم طبیعی خودرویی

میزان کاربرد چرم طبیعی گاو در جهان بیش از چرمهای طبیعی دیگر است، زیرا این چرم با داشتن خصوصیات بارز، در صنایع مختلف می توان استفاده گردد و یکی از اصلی ترین موارد مورد مصرف، در صنعت خودرو سازی است که امروز بسیازی از شرکت های خودرو سازی در خارج از ایران برای نمای داخلی و روکش صندلی از چرم طبیعی گاو استفاده می کنند.

چرم طبیعی خودرویی
مرکز فروش چرم مبلی گاوی در ایران

برخی از خودرو ساز ها در داخل ایران نیز برای روکش صندلی ماشین ها به سفارش مشتریان، سعی کرده اند از چرم طبیعی استفاده کنند، زیرا مشتریان به اهمیت محصولات طبیعی و کیفیت چرم طبیعی پی برده اند، در حال حاظر چرم طبیعی خودرویی در داخل ایران بصورت حرفه ای و تخصصی به تولید می رسد و حتی تاکنون صادرات قابل توجهی نیز داشته است.

مرکز فروش چرم مبلی

مراکز زیاد در ایران در حوزه و زمینه چرم طبیعی مشغول فعالیت هستند و اکثر در تلاش هستند تا بهترین کیفیت مورد تولیدشان را در بازار نشان دهند، بسیاری از فعالانی که دارای سابقه چندین ساله هستند،‌ قطعا خودشان را برای همکاران و بازاریان اثبات نموده اند بنابراین دارای اعتبار بسیار زیادی خواهند نمود.

یک مرکز فروش چرم مبلی اگر بصورت تخصصی بر روی تولید و عرضه چرم مخصوص مبلمان فعالیت نماید می تواند نقش بسیار زیادی بر روی تامین انواع چرم مبلی درجه یک داشته باشد،‌ بخصوص آنکه چرم مبلی دنیای وسیعی دارد و هر تولیدکننده مبلمان طرح منحصر به فرد با رنگ خاصی را انتخاب می نماید.

مرکز فروش چرم مبلی
مرکز فروش چرم مبلی گاوی در ایران

در بازار ایران تعداد اندک شماری هستند که بتوانند بصورت کاملا حرفه ای، فعالیتشان چرم طبیعی مبلی باشد و دلیل آن بالاتر بودن قیمت این چرم نسبت به سایر چرم های طبیعی است، زیرا در تولیدش مواد اولیه بیشتری به کاربرده شده است که به مراتب همه وارداتی است.

این مرکز توانایی دارد تا انواع چرم طبیعی مبلی با کیفیت های صادراتی و داخلی عرضه نماید بنابراین هر فردی که قصد انتخاب یک چرم خاص و متفاوت را داشته باشد، قطعا در این مرکز می تواند آن را پیدا نماید.

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه و استثنایی چرم گاوی خام

فروش ویژه و استثنایی چرم گاوی خام برای مدت زمان محدودی در حال انجام است …

دیدگاهتان را بنویسید