خانه / چرم / کارخانه چرم / کارخانه و شرکت چرم ایرانی در تهران
شرکت چرم ایرانی
کارخانه و شرکت چرم ایرانی در تهران

کارخانه و شرکت چرم ایرانی در تهران

کارخانه و شرکت چرم ایرانی که در تهران واقع شده است، بهترین و باکیفیت ترین نوع از انواع چرم مانند همچون شترمرغ، گاوی، گوسفندی را با قیمت بسیار مناسبی در دسترس قرار می دهد.

شرکت چرم ایرانی

در تهران کارخانه و شرکت های متعددی وجود دارد که در زمینه تولید چرم ایرانی باکیفیت فعالیت می کنند.

این کارخانه ها به منظور تولید چرم باکیفیت از روش های نوینی بهره گرفته اند و همین امر موجب شده تا به بهترین نحوه ممکن پاسخگوی نیاز تمام مصرف کنندگان باشد.

چرم ایرانی از جمله مرغوب ترین نوع از چرم محسوب می شود و همین امر موجب شده تا این محصول سهم قابل توجهی از صادرات را به خود اختصاص دهد.

محصولات تولید شده با چرم ایرانی

چرم ایرانی به سبب برخورداری از کیفیت و مرغوبیتی که داراست، از جمله جنس های بسیار محبوب و پر فروشی محسوب می شود که برای تولید محصولات مختلفی می توان از آن بهره مند شد.

از جمله محصولاتی که با استفاده از چرم ایران تولید می شود، می توان به انواع مختلفی از لباس، کیف، کفش و کمربند اشاره نمود که هریک از زیبایی بسیار خاصی برخوردار می باشد.

محصولات چرمی به سبب زیبایی که دارا هستند، متناسب با تمام سلیقه ها و گروه های سنی هستند.

شرکت چرم ایرانی

قیمت انواع چرم ایرانی باکیفیت

چرم ایرانی از جمله مرغوب ترین و بهترین نوع از چرم محسوب می شود که دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد. چرم تولید شده در ایران را می توان به صورت عمده نیز تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد.

چرم ایران را می توان در مدل های مختلفی از جمله بزی، گاوی، شتری، شترمرغ تهیه نمود و از آن ها در مصارف متعددی که به آن نیاز است، بهره مند گردید.

شرکت چرم ایرانی

شرکت چرم ایرانی

کارخانه و شرکت چرم ایرانی به تعداد زیادی وجود دارد، اما همه ی ما به خوبی میدانیم که باید بهترین شرکت به لحاظ تامین، کیفیت و قیمت انتخاب نمود تا بتواند تجارت خوبی را در پیش گرفت.

افراد زیادی با انتخاب بهترین شرکت چرم ایرانی توانسته اند به خوبی در امر تجارت چرم پیشرفت کنند و سود زیادی برای شرکت خود به همراه آورند.

شرکت و کارخانه چرم ایرانی برای پیشرفت مشتریان آموزش های زیادی دیده اند تا امروز به نقطه پرواز و پیشرفت خود رسیده اند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران با داشتن دانش و علم تولید این چرم طبیعی، توانسته برترین در کشور شناخته شود و هر روز نسبت به ارتقاء کیفیت سعی و تلاش نماید. به خوبی می دانیم که هر کارخانه ای بهترین تولیدات چرم طبیعی و حتی محصولات را در کشور خود داشته باشد، بدون شک بعنوان برترین شرکت شناخته خواهد شد و همچنین ممکن است در قاره ای قرار دارد بهترین شناخته گردد. بهترین کارخانه تولید چرم شترمرغ در ایران زیر نظر شرکت چرم ایران فعالیت می کند که با استفاده از پوست انواع حیوانات چرم های مرغوب تولید و در بازار عرضه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید