جمعه , آذر ۲۳ ۱۳۹۷
خانه / چرم / کارخانه چرم / کارخانه و شرکت چرم ایرانی در تبریز

کارخانه و شرکت چرم ایرانی در تبریز

کارخانه و شرکت چرم ایرانی در شهر صنعتی تبریز، دارای سابقه چندین و چند ساله است که نشان دهند تجربه تولیدکنندگان را نشان می دهد. می توان با کمی جستو جو بهترین را انتخاب نمود.

کارخانه شرکت چرم ایرانی

تبریز از جمله مهم ترین مراکز تولید کننده چرم در ایران محسوب می شود و همین امر موجب شده تا در این شهر شرکت و کارخانه های متعددی در این زمینه فعالیت داشته باشند.

چرم ایرانی تولید شده توسط کارخانه های موجود در تبریز از کیفیت و مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند که در نتیجه صادرات آن ها به کشور های مختلف با رشد قابل ملاحظه ای همراه شده است.

چرم ایرانی از جمله محصولاتی است که تولید آن در ایران به سال های بسیار دوری باز می گردد و به همین علت ایران قطب اصلی تولید کننده این جنس در خاورمیانه به شمار می آید. کیفیت بالای چرم ایرانی به سبب آن است که دام و طیور در شرایط بسیار مناسبی پرورش داده می شوند.

شرکت چرم ایرانی

قیمت چرم ایرانی تبریز

به سبب آنکه انواع مختلفی از چرم همچون گاوی، بزی، گوسفندی و شتری در تبریز تولید می شود.

این جنس دارای قیمت بسیار مناسبی است و قیمت مناسب این جنس در تبریز موجب شده تا بسیاری از تولید کنندگان چرم مورد نیاز خود را از این شهر تهیه نمایند.

چرم تبریز سالانه به کشور های متعددی همچون ترکیه و ایتالیا در مقیاس قابل ملاحظه ای صادر می گردد.

مصارف چرم ایرانی باکیفیت

به منظور تولید محصولات مختلفی می توان از چرم ایرانی استفاده کرد زیرا این چرم دارای مقاومت و استحکام بسیار بالایی است.

چرم ایرانی با رنگ های بسیار مختلف و زیبایی نیز به بازار عرضه شده است تا به بهترین نحوه ممکن پاسخگوی نیاز تمام افراد باشد.

شرکت چرم ایرانی

کارخانه و شرکت چرم ایرانی

کارخانجات و شرکت تولیدکننده چرم ایرانی در بعضی از شهر های ایران از تجربه بسیار زیادی برخوردار هستند، این شرکت چرم همیشه در تلاش هست تا بهترین چرم ایرانی تولید کند و با دیگر کارخانه رقابت قوی دارد.

شرکت تبریز، ورامین، تهران و چندین شهر دیگر تحربه بسیار در امر دباغی و چرم سازی داشته و همیشه قدرت خود در امر تولید چرم ایرانی نشان داده اند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

پوست خام و چرم طبیعی

کارخانه دباغی پوست خام و چرم طبیعی

دباغی پوست خام و چرم طبیعی در کارخانه چرم با امکانات کامل و با کیفیتی …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام