خانه / چرم / کارخانه چرم / کارخانه و شرکت چرم ایرانی در تبریز
شرکت چرم ایرانی
کارخانه و شرکت چرم ایرانی در تبریز

کارخانه و شرکت چرم ایرانی در تبریز

کارخانه و شرکت چرم ایرانی در شهر صنعتی تبریز، دارای سابقه چندین و چند ساله است که نشان دهند تجربه تولیدکنندگان را نشان می دهد. می توان با کمی جستو جو بهترین را انتخاب نمود.

کارخانه شرکت چرم ایرانی

تبریز از جمله مهم ترین مراکز تولید کننده چرم در ایران محسوب می شود و همین امر موجب شده تا در این شهر شرکت و کارخانه های متعددی در این زمینه فعالیت داشته باشند.

چرم ایرانی تولید شده توسط کارخانه های موجود در تبریز از کیفیت و مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند که در نتیجه صادرات آن ها به کشور های مختلف با رشد قابل ملاحظه ای همراه شده است.

چرم ایرانی از جمله محصولاتی است که تولید آن در ایران به سال های بسیار دوری باز می گردد و به همین علت ایران قطب اصلی تولید کننده این جنس در خاورمیانه به شمار می آید. کیفیت بالای چرم ایرانی به سبب آن است که دام و طیور در شرایط بسیار مناسبی پرورش داده می شوند.

شرکت چرم ایرانی

قیمت چرم ایرانی تبریز

به سبب آنکه انواع مختلفی از چرم همچون گاوی، بزی، گوسفندی و شتری در تبریز تولید می شود.

این جنس دارای قیمت بسیار مناسبی است و قیمت مناسب این جنس در تبریز موجب شده تا بسیاری از تولید کنندگان چرم مورد نیاز خود را از این شهر تهیه نمایند.

چرم تبریز سالانه به کشور های متعددی همچون ترکیه و ایتالیا در مقیاس قابل ملاحظه ای صادر می گردد.

مصارف چرم ایرانی باکیفیت

به منظور تولید محصولات مختلفی می توان از چرم ایرانی استفاده کرد زیرا این چرم دارای مقاومت و استحکام بسیار بالایی است.

چرم ایرانی با رنگ های بسیار مختلف و زیبایی نیز به بازار عرضه شده است تا به بهترین نحوه ممکن پاسخگوی نیاز تمام افراد باشد.

شرکت چرم ایرانی

کارخانه و شرکت چرم ایرانی

کارخانجات و شرکت تولیدکننده چرم ایرانی در بعضی از شهر های ایران از تجربه بسیار زیادی برخوردار هستند، این شرکت چرم همیشه در تلاش هست تا بهترین چرم ایرانی تولید کند و با دیگر کارخانه رقابت قوی دارد.

شرکت تبریز، ورامین، تهران و چندین شهر دیگر تحربه بسیار در امر دباغی و چرم سازی داشته و همیشه قدرت خود در امر تولید چرم ایرانی نشان داده اند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران با داشتن دانش و علم تولید این چرم طبیعی، توانسته برترین در کشور شناخته شود و هر روز نسبت به ارتقاء کیفیت سعی و تلاش نماید. به خوبی می دانیم که هر کارخانه ای بهترین تولیدات چرم طبیعی و حتی محصولات را در کشور خود داشته باشد، بدون شک بعنوان برترین شرکت شناخته خواهد شد و همچنین ممکن است در قاره ای قرار دارد بهترین شناخته گردد. بهترین کارخانه تولید چرم شترمرغ در ایران زیر نظر شرکت چرم ایران فعالیت می کند که با استفاده از پوست انواع حیوانات چرم های مرغوب تولید و در بازار عرضه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید