خانه / دباغی چرم / کارخانه ساخت چرم و دباغی پوست خام
کارخانه ساخت چرم و دباغی
کارخانه ساخت چرم و دباغی پوست خام

کارخانه ساخت چرم و دباغی پوست خام

کارخانه ساخت چرم و دباغی پوست خام با جدید شدن دستگاه و تجهیزات سعی کرده خود را بروز نماید تا چرم طبیعی با رقابت جهانی بتواند، خروجی دهد.

بطور معمول برای دباغی هر پوست خام حیوانات روش بخصوصی استفاده می گردد، یا در واقع برای ساخت چرم شترمرغ روش مخصوص دارد و برای پوست گاو یک روش دیگر که هر کدوم در کارخانه ها بصورت محرمانه باقی می ماند، زیرا یه سری از آن تجریه می باشد.

کارخانه ساخت چرم و دباغی

به منظور ساخت چرم باید پوست خام را در کارخانه دباغی کنند تا این که تمامی قسمت های اضافی آن به طور کامل جدا شود و آماده تولید گردد.

دباغی پوست خام

در کارخانه ی دباغی پوست خام، پوست حیوانات را به چرم خالص تبدیل می کنند.

در گذشته این کار به روش های سنتی و در کارگاه های کوچک با استفاده از امکانات اندک مختص همان زمان انجام می شده است.

چرم و دباغی پوست خام

اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژِی، دباغی پوست خام با دستگاه های پیشرفته به خصوصی صورت می گیرد که بازدهی و سرعت را بالا برده است.

در هر صورت اساس کار یکی است با این تفاوت که با گذشت زمان، تعداد مراحل دباغی پوست خام افزایش پیدا می کنند تا کیفیت و زیبایی چرم خام تولید شده بیشتر شود و بتوان آن را با تنوع رنگ و طرح بیشتری نیز به مرحله ی تولید رساند.

کارخانه ساخت چرم و دباغی

کارخانه تولید چرم مسئولیت دباغی پوست خام و تبدیل آن به چرم درجه یک را بر عهده گرفته است. این کار بدون رعایت استانداردهای تولید چرم امکان پذیر نمی باشد.

کارخانه ساخت چرم و دباغی

مراحل تولید چرم در کارخانه باید به صورت اصولی و به ترتیب طی شوند تا چرم مرغوب و درجه یک به دست آید.

سهل انگاری و کوتاهی در هر یک از مراحل، منجر به تولید چرم بی کیفیت خواهد شد که ارزش چندانی در زمان فروش ندارد.به همین جهت، کارخانه ای موفق است که تمامی نکات مربوط به تولید چرم را کامل رعایت کند.

مواد اولیه و دستگاه های مورد استفاده اهمیت زیادی دارند. نظارت دقیق بر عملکرد بخش های مختلف تولید چرم در کارخانه باید توسط متخصص باشد.

منبع: skinsleathers.com


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران با داشتن دانش و علم تولید این چرم طبیعی، توانسته برترین در کشور شناخته شود و هر روز نسبت به ارتقاء کیفیت سعی و تلاش نماید. به خوبی می دانیم که هر کارخانه ای بهترین تولیدات چرم طبیعی و حتی محصولات را در کشور خود داشته باشد، بدون شک بعنوان برترین شرکت شناخته خواهد شد و همچنین ممکن است در قاره ای قرار دارد بهترین شناخته گردد. بهترین کارخانه تولید چرم شترمرغ در ایران زیر نظر شرکت چرم ایران فعالیت می کند که با استفاده از پوست انواع حیوانات چرم های مرغوب تولید و در بازار عرضه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید