خانه / چرم / تولید چرم / کارخانه تولید چرم طبیعی در مشهد
کارخانه تولید چرم طبیعی
کارخانه تولید چرم طبیعی در مشهد

کارخانه تولید چرم طبیعی در مشهد

یکی از کارخانه تولید چرم طبیعی در مشهد می باشد این شرکت چرم سازی در تلاش هست با افزایش کیفیت از حد بین المللی نظر بیشتر تاجران را به خود جلب نماید.

کارخانه تولید چرم طبیعی

چرم طبیعی تولید شده در مشهد از طرفداران بی شماری برخودار است زیرا کارخانه های تولید کننده این محصول به منظور تولید چرم از بهترین مواد اولیه موجود بهره گرفته اند.

چرم مشهد به سبب کیفیت بالایی که داراست، سالانه در مقیاس قابل توجهی به کشور های مختلف صادر می گردد و همین امر موجب شده تا این محصول از جمله سوغات این شهر نیر به شمار آید.

چرم طبیعی مشهد به علت انعطاف پذیری بالایی که از آن برخوردار می باشد، این امکان را فراهم می آورد تا بتوان با استفاده از آن محصولات بسیار مختلفی را تولید کرد و مورد استفاده قرار داد.

چرم طبیعی مشهد و قیمت آن

چرم طبیعی تولید شده در مشهد به علت کیفیت بالایی که داراست، از قیمت بالایی نیز برخوردار است و همین امر موجب شده تا محصولاتی که با استفاده از آن نیز تولید می شوند، دارای قیمت بالایی باشند.

چرم طبیعی مشهد با رنگ های بسیار متنوع و زیبایی تولید شده است که در نتیجه این امکان را فراهم می آورد تا تمام افراد با نیازها و سلیقه های مختلف بتوانند این محصول را تهیه نمایند.

 محصولات تولید شده با چرم طبیعی مشهد

با استفاده از چرم طبیعی مشهد می توان محصولات مختلفی تولید کرد که از جمله مهم ترین و پر فروش ترین آن ها می توان به لباس، کیف، کفش و کمربند اشاره نمود که از صدها طرح و رنگ زیبا و منحصر به فرد برخوردار هستند و به همین علت فروش آن ها با رشد بالایی همراه شده است.

کارخانه تولید چرم طبیعی

هنگام خرید تمام افزاد سعی می کنند تا چرم مورد نظر خود را بصورت مستقیم از کارخانه تولید چرم طبیعی خرید نمایند که این خود نشان دهنده اهمیت موضوع است.

البته بیشتر زمانی این موضوع برای چرم اتفاق می افتد که حجم خرید بالا باشد یا مشتریان برای صادرات خواسته باشند، که می توان با هماهنگی با کارخانه ارتباط گرفت.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران با داشتن دانش و علم تولید این چرم طبیعی، توانسته برترین در کشور شناخته شود و هر روز نسبت به ارتقاء کیفیت سعی و تلاش نماید. به خوبی می دانیم که هر کارخانه ای بهترین تولیدات چرم طبیعی و حتی محصولات را در کشور خود داشته باشد، بدون شک بعنوان برترین شرکت شناخته خواهد شد و همچنین ممکن است در قاره ای قرار دارد بهترین شناخته گردد. بهترین کارخانه تولید چرم شترمرغ در ایران زیر نظر شرکت چرم ایران فعالیت می کند که با استفاده از پوست انواع حیوانات چرم های مرغوب تولید و در بازار عرضه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید