خانه / چرم / کارخانه تولید و صادرات انواع چرم شترمرغ
کارخانه چرم شترمرغ
کارخانه تولید و صادرات انواع چرم شترمرغ

کارخانه تولید و صادرات انواع چرم شترمرغ

آیا می دانید چرا اکثر کارخانه هایی که در زمینه تولید انواع چرم شترمرغ فعالیت داشته، به چه منظور صادرات آن را به دیگر کشورها مد نظر دارند؟

کارخانه چرم شترمرغ
کارخانه تولید و صادرات انواع چرم شترمرغ

صادرات یکی از مهمترین اهداف در تولید هر محصول است. زیرا همیشه فعالیت در بازار دیگر کشورها سود آوری بیشتری داشته و می تواند اهداف تولید کنندگان را گسترده تر کند.

در ایران نیز محصولات زیادی با هدف صادرات تولید شده و به دیگر کشورها عرضه می شود. چرا که هم استعداد تولید آن در داخل کشور وجود داشته و هم این محصولات در بازار جهانی شناخته شده اند.

چرم یکی از کالاهایی ست که صادرات آن توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. تولید آن در کشور مورد توجه شرکت های زیادی بوده و برای فروش آن در بازار جهانی فرصت بسیار خوبی ایجاد شده است.

در حال حاضر چرم در کیفیت های مختلف از دام ها بدست آمده که خریداران دیگر کشورها به آنها توجه دارند.

تولید چرم شترمرغ ایران

یکی از بهترین چرم هایی که در سال های اخیر توجه کارخانه های زیادی را به خود جلب کرده است، چرم شترمرغ می باشد. این چرم بسیار با دوام بوده و از جمله چرم های با کیفیت بشمار می رود. تولید آن در ایران زمینه فروش آن را در ایران و خارج از کشور فراهم کرده و خریداران زیادی هستند که آن را خریداری خواهند کرد.

با توجه به اینکه صادرات چرم شترمرغ از توجه بیشتری برخوردار است، ایرانی ها توانسته اند مقادیر زیادی از تولیدات خود را در دیگر کشورها به فروش رسانند.

صادرات انواع چرم شترمرغ

بدون شک لازمه صادرات چرم شترمرغ، بالا بودن کیفیت و رعایت استانداردهاست. زیرا در دیگر کشورها رقابت بر سر بدست آوردن بازار بوده و باید تولید کنندگان ایرانی با آنها رقابت کنند. به همین دلیل وقتی صادرات چرم به دیگر کشورها مطرح می شود، کارخانه ها به صورت ویژه بر روی کیفیت فعالیت می کنند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ | بازار صادرات چرم پوست شترمرغ ایران

شترمرغ از حیواناتی است که استفاده های زیادی از او چه به عنوان خورکی و چه به عنوان صنعتی میشود،برای مثال استفاده از گوشت او برای مصارف خانگی یا مصارف رستوران،است

دیدگاهتان را بنویسید