خانه / چرم / چرم شترمرغ چرمشهر ورامین
چرم چرمشهر ورامین
چرم شترمرغ چرمشهر ورامین

چرم شترمرغ چرمشهر ورامین

چرم شترمرغ چرمشهر ورامین به عنوان بهترین چرم تولیدی کشور نسبت به دیگر انواع چرم شترمرغ از مناسب ترین قیمت نیز برخوردار می باشد.

چرم چرمشهر ورامین
چرم شترمرغ چرمشهر ورامین

چرم شترمرغ چرمشهر ورامین شناخته شده ترین نوع چرم تولیدی شترمرغ کشور است که در انواع و اقسام کیفی و رنگی و نقشی مختلف تولید و تهیه می گردد و به عنوان سرآمدی بر صنعت تهیه چرم و عرضه آن است که در کشور رقیبی ندارد.

چرم چرمشهر ورامین در بازار های خارجی نیز در زمینه چرم شترمرغ شناخته شده است و این سبب گردیده است که صادرات این گوهر ناب تولید داخل ایران روز به روز افزایش یابد صاحبان سرمایه بیشتر به سوی خود جذب کند. چرم ایرانی یکی از بهترین انواع چرم شترمرغ تولیدی در جهان و شهرت آن در همه جا دیده می شود.

چرم چرمشهر ورامین

چرم چرمشهر ورامین
چرم شترمرغ چرمشهر ورامین

چرم چرمشهر ورامین یکی از بهترین انواع چرم کشور است که در این قطب تولید چرم کشور یعنی چرمشهر ورامین تهیه و تولید می گردد و برای ارائه ای رقابتی در بازار های رقابتی کشور در داخل و نیز بازار های خرید و فروش چرم در خارج از کشور آماده می گردد.

چرم این خطه از بهترین خصوصیات کیفی و ظاهری برخوردار است.

چرم شترمرغ ورامین

چرم چرمشهر ورامین
چرم شترمرغ چرمشهر ورامین

چرم شترمرغ ورامین به عنوان یکی از بهترین چرم های شترمرغ کشور شناخته شده است و همواره در بازار های داخلی و خارجی تولید چرم سرآمد دیگر رقبا و نمونه ها بوده است.

چرم ورامین از نظر ویژگی های کیفی و داشتن نقش های بی نظیر می تواند به عنوان یک محصول خاص تولیدی در کشور به توجهات بیشتری از سوی مسئولین و نیز صاحبان سرمایه منجر گردد تا تولید کنندگان این محصول تولید داخل را بیشتر برای تولید کمک نمایند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت پوست و چرم شترمرغ یکی از مهم ترین ملاک های خرید افراد است، که …

دیدگاهتان را بنویسید