خانه / چرم / چرم ایران / نمایندگی فروش چرم شترمرغ ایران
فروش چرم شترمرغ
نمایندگی فروش چرم شترمرغ ایران

نمایندگی فروش چرم شترمرغ ایران

نمایندگی فروش چرم شترمرغ در سراسر ایران راه حل مناسبی برای سریع و راحت تر کردن مشتریان نسبت به خرید محصول انتخاب شده شان است. اینگونه بسیاری از هزینه های حمل و نقل نیز کاهش می یابد.

فروش چرم شترمرغ

نمایندگی های مختلفی در سراسر کشور اقدام به پخش و فروش چرم شترمرغ نموده اند زیرا این محصول در مقیاس بالایی در شهرهای مختلف ایران تولید می شود.

تولید بالای چرم شترمرغ در ایران موجب شده تا کشور ما به یکی از بزرگترین کشور های تولید کننده این محصول در خاورمیانه تبدیل گردد که سالانه سهم قابل توجهی از چرم مورد نیاز این منظقه را ارائه می نماید.

چرم شترمرغ از بهترین و مرغوب ترین نوع چرم است که در میان کشورهای مختلف دارای طرفداران بی شماری می باشد.

مشخصات چرم شترمرغ باکیفیت

به علت حفره های های که بر روی چرم شترمرغ وجود دارد، می توان در کوتاه ترین زمان ممکن آن را از سایر چرم های موجود متمایز کرد.

از دیگر ویژگی های چرم شترمرغ آن است که به نسبت سایر چرم ها دارای انعطاف پذیری بسیار بالاتری است و به همین علت در مصارف بسیار بیشتری می توان از آن استفاده کرد.

این مدل از چرم به علت زیبایی و کیفیت بسیار بالایی که از آن برخوردار می باشد، هم رتبه چرم های نظیر کروکدیل و مار است. به همین علت به منظور تولید محصولات خاصی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت چرم شترمرغ در ایران

در سال های اخیر افراد بی شماری اقدام به پرورش شترمرغ در نقاط مختلفی از کشور ایران نموده اند و همین امر موجب شده تا قیمت این مدل از چرم بسیار مناسب باشد.

قیمت مناسب و کیفیت بالای چرم شترمرغ موجب شده تا استفاده از آن با رشد روز افزونی همراه شود.

نمایندگی فروش چرم شترمرغ

مزایا نمایندگی فروش چرم شترمرغ نسبت به شرکت چرم سازی این است که نمایندگی می تواند چرم شترمرغ را در انواع رنگ، طرح و کیفیت به مشتریان نماید همچینین کارخانه معمولا چرم شترمرغ را در حجم پایین در بازار عرضه نمی کند.

فروش جزئی به ندرت پیش می آید توسط شرکت ها صورت می گیرد و برای فروش حد کم کارخانه نمایندگی در چندین شهر ایران اعطا نمود است، اینگونه افراد مطابق با نیاز خود چرم شترمرغ خرید کنند نه بیشتر از تقاضایشان.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت پوست و چرم شترمرغ یکی از مهم ترین ملاک های خرید افراد است، که …

دیدگاهتان را بنویسید