خانه / چرم / تولید چرم / نمایندگی تولید چرم طبیعی در ایران
نمایندگی تولید چرم طبیعی
نمایندگی تولید چرم طبیعی در ایران

نمایندگی تولید چرم طبیعی در ایران

نمایندگی تولید چرم طبیعی در ایران، دارای دستگاه های پیشرفته وارداتی است که می توان با استفاده از آن داخل کارخانه بهترین چرمهای خام ایرانی آماده نمود. البته باید نسبت به کیفیت ها تسلط کامل داشت.

نمایندگی تولید چرم طبیعی

تولید چرم طبیعی در ایران به سال های بسیار دوری باز می گردد.

این کالااز جمله کالاهایی محسوب می شود که از زمان های گذشته تا به امروز بسیار مورد استفاده قرار می گرفته است و با بهره گیری از آن محصولات مختلفی تولید می شده است.

چرم طبیعی تولید شده در ایران از کیفیت و کمیت بسیار بالایی برخوردار است که به سبب همین امر نمایندگی های در سراسر دنیا قرار گرفته اند که بهترین نوع از آن را در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهند.

چرم طبیعی را در کارخانه های رنگرزی در رنگ های بسیار زیبا و منحصر به فردی تولید می کنند که همین امر موجب شده تا متناسب با تمام سلیقه ها و نیازهای مختلف باشد.

تولید چرم طبیعی ایران

نمایندگی تولید چرم طبیعی

ایران از شرایط بسیار مساعدی برای تولید چرم طبیعی برخوردار می باشد که همین امر موجب شده تا این محصول در مقیاس قابل ملاحظه ای تولید شود.

از جمله چرم های که باکیفیت بسیار بالایی در ایران تولید می شود و شامل چرم گاوی، بزی، شتری، گوسفندی و شترمرغی می باشد که هریک از زیبایی و تنوع خاصی برخوردار هستند.

نمایندگی تولید چرم طبیعی

صادرات چرم طبیعی ایران

از جمله محصولاتی که صادرات آن از سال ها پیش انجام می گرفته است، چرم طبیعی می باشد.

این محصول با تنوع بسیار بالایی در ایران تولید می شود و به سبب همین امر سهم عمده و قابل ملاحظه ای از صادرات را به خود اختصاص داده است.

با صادرات چرم می توان سود مطلوبی را به دست آورد و به همین جهت این صنعت مورد توجه افراد متعددی است.

صادرکنندگان زیادی در ایران حضور داشته که هر ماه، چرم ایرانی روانه دیگر کشور ها همچون ایتالیا، ترکیه، چین، تایلند و … صادر می نمایند. البته این صادرات طبق سفارشات گرفته شده انجام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران با داشتن دانش و علم تولید این چرم طبیعی، توانسته برترین در کشور شناخته شود و هر روز نسبت به ارتقاء کیفیت سعی و تلاش نماید. به خوبی می دانیم که هر کارخانه ای بهترین تولیدات چرم طبیعی و حتی محصولات را در کشور خود داشته باشد، بدون شک بعنوان برترین شرکت شناخته خواهد شد و همچنین ممکن است در قاره ای قرار دارد بهترین شناخته گردد. بهترین کارخانه تولید چرم شترمرغ در ایران زیر نظر شرکت چرم ایران فعالیت می کند که با استفاده از پوست انواع حیوانات چرم های مرغوب تولید و در بازار عرضه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید