خانه / صادرات چرم / میزان صادرات چرم ایران به ایتالیا
صادرات چرم ایران
میزان صادرات چرم ایران به ایتالیا

میزان صادرات چرم ایران به ایتالیا

میزان صادرات چرم ایران به ایتالیا و دیگر کشور های اروپایی نشان از این میدهد، چرم ایرانی در جهان شناخت خوبی پیدا کرده است و با نظرسنجی های صورت گرفته شده به وضوح دید می شود چرمهای تولید شده در ایران دارای کیفیت بسیار مرغوب و ممتازی هست.

صادرات چرم ایران

از محصولاتی که میزان صادرات آن به بسیاری از کشور های اروپایی همچون ایتالیا، روسیه و ترکیه با رشد قابل توجهی همراه بوده است، می توان به چرم تولید شده در کشور ایران اشاره نمود. چرم ایرانی از جمله محبوب ترین و پر فروش ترین نوع از چرم در دنیا به شمار میاد که آن را می توان در مدل های مختلفی خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد. چرم تولید شده در کشور ایران به سبب برخورداری از کیفیت و مقاومتی که داراست، متناسب با نیاز تمام افراد می باشد.

فروش مستقیم چرم ایران

چرم طبیعی تولید شده در ایران را می توان به صورت خام تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. این نوع از چرم به گونه ای است که از آن می توان در مصارف مختلفی استفاده کرد که از جمله آن شامل تولید انواع مختلفی از کیف، لباس و کفش می باشد. محصولاتی که با استفاده از چرم ایرانی تولید می شوند از مقاومت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و به همین جهت می توان در مدت زمان طولانی تری از آن ها بهره مند شد.

صادرات چرم ایرانی افزایش بسیار خوبی داشته است.

صادرات چرم ایران

عرضه چرم ایران با قیمت مناسب

به سبب آنکه چرم ایران در حجم قابل توجهی تولید می شود،دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد. به علت تولید بالای این محصول در ایران، کشور ما به یکی از بزرگترین کشورهای تولید کننده این محصول در خاورمیانه تبدیل شده است. چرم ایران را می توان در رنگ های مختلفی تهیه کرد زیرا این محصول با رنگ های بسیار متنوعی تولید شده است.

صادرات چرم ایران

صادرات چرم ایران

کارشناسان با بررسی آمار ها از صاردات چرم ایران به ایتالیا و کشور های اروپایی بدنبال پیدا کردن دلیل های آن بودند و پس از مدتی فهمیدند که قیمت و کیفیت دو مورد بسیار اساسی که همیشه مدنظر تاجران قرار داشته است تاثیر گذار بوده.

با توجه به افزایش صادرات چرم می توان به این نکته دست یافت که تولیدکنندگان در صنعت چرم ایران نسبتا به قدیم پیشرفت داشته اند و دلیلش بروز نمودن فناوری سیستم و مکانیزم تولید چرم طبیعی هست که موجب بالا رفتن کیفیت چرم ایرانی گشته است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

چرم شترمرغ اصل

صادرات پوست و چرم شترمرغ اصل

آیا می توان انواع چرم شترمرغ اصل در ایران برای صادرات به کشورهای اروپایی و …

دیدگاهتان را بنویسید