خانه / صادرات چرم / مشکلات صادرات چرم شترمرغ طبیعی
مشکلات صادرات چرم شترمرغ
مشکلات صادرات چرم شترمرغ طبیعی

مشکلات صادرات چرم شترمرغ طبیعی

آیا می دانید با آنکه چرم شترمرغ طبیعی یک محصول درجه یک برای صادرات است، اما در مسیر فروش آن به دیگر کشورها مشکلات صادرات چرم وجود دارد؟

مشکلات صادرات چرم شترمرغ
مشکلات صادرات چرم شترمرغ طبیعی

تولید هر محصول به منظور صادرات یکی از مهمترین اهدافی ست که می تواند سود آوری بسیار خوبی به دنبال داشته باشد. زیرا قیمت صادرات یک محصول همیشه از قمیت فروش داخلی آن بیشتر بوده و این موضوع اهمیت زیادی برای سرمایه گذاران دارد.

به همین دلیل همیشه یکی از مهمترین اهداف هر تولید کننده صادرات محصولش به کشورهای مختلف است. زیرا از این طریق خواهد توانست فروش بیشتری داشته باشد.

در رابطه با تولید و فروش چرم شترمرغ نیز صادرات اهمیت زیادی دارد. چرا که بازار جهانی استقبال زیادی از این محصول کرده و هر ساله مقادیر زیادی از آن خرید و فروش می شود. از همین رو سرمایه گذاری بر روی تولید و صادرات چرم شترمرغ در کشورهای مختلف دنیا مورد توجه است.

صادرات چرم شترمرغ طبیعی

مشکلات صادرات چرم شترمرغ
مشکلات صادرات چرم شترمرغ طبیعی

با توجه به اینکه چرم شترمرغ در ایران به صورت کاملا طبیعی و با رعایت اصول تولید می شود، توانسته یکی از بهترین محصولات برای صادرات بشمار آید. زیرا خریداران دیگر کشورها استانداردهای لازم آن را بررسی کرده و سپس تقاضای خرید آن را دارند.

با مناسب بودن شرایط فروش و تقاضای خرید چرم شترمرغ از دیگر کشورها ایرانی ها توانسته اند سرمایه گذاری بسیار خوبی بر روی این محصول داشته و فروش مطلوبی را دنبال کنند.

مشکلات صادرات چرم از ایران

مشکلات صادرات چرم
مشکلات صادرات چرم شترمرغ طبیعی

اما همیشه موضوع به این سادگی نبوده و در بسیاری از مواقع صادرات چرم با مشکلاتی رو به رو است که حاصل از عوامل داخی و خارجی می باشد.

از مهمترین مشکلات تحریم هایی ست که علیه ایران از دیگر کشورها اعمال می شود. این عامل همیشه تاثیر زیادی بر روی میزان صادرات داشته است.

از دیگر عوامل می توان به عدم وجود استاندارد بین المللی در تشخیص چرم شترمرغ درجه یک است. از همین رو وقتی این چرم به دیگر کشورها صادرات می شود، به لحاظ استانداردها مورد اختلاف می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای حسین قاجاریان
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
شماره ثابت: ...
فکس: ...
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد- تهران

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ | بازار صادرات چرم پوست شترمرغ ایران

شترمرغ از حیواناتی است که استفاده های زیادی از او چه به عنوان خورکی و چه به عنوان صنعتی میشود،برای مثال استفاده از گوشت او برای مصارف خانگی یا مصارف رستوران،است

دیدگاهتان را بنویسید