خانه / فروش چرم / مرکز فروش چرم طبیعی شترمرغ در ایران
فروش چرم شترمرغ
مرکز فروش چرم طبیعی شترمرغ در ایران

مرکز فروش چرم طبیعی شترمرغ در ایران

مرکز فروش چرم شترمرغ در ایران کجاست؟ آیا این مراکز فقط فروشنده چرم طبیعی حیوانات هستند؟ چرمهای ویژه صادرات را می توان از این منابع تهیه کرد؟
مراکزی که بصورت حرفه ای در صنعت چرم فعالیت می نمایند معمولا صادرات زیادی هم به دیگر کشور ها دارند و یکی از نشانه های معتبر بودن مرکز فروش های چرم همین می باشد.

زیرا کشور های واردکننده چرم از ایران نقاط قوتی از این مراکز دیده اند که خرید می کنند.
یک مرکز فروش چرم معمولا فقط چرم طبیعی برای عرضه دارد و این موجب می شود که قوی بودن خود در تولید و عرضه نشان دهد.

البته به ندرت پیش می آید که کسی چرم مصنوعی یا صنعتی را چنین مراکزی خرید نمایند.
یک مرکز فروش همیشه باید بداند که کیفیت چرم بسیار مهم است و هنگام تولید باید به نکات بسیار ریز توجه نمود تا بتوان چرم مرغوب و با کیفیتی همیشه در دسترس داشت.

مرکز فروش چرم شترمرغ

اکثر خریداران چرم شترمرغ نسبت به کیفیت شناخت خوبی دارند و براحتی می شناسند بطوری که چشمشان به چرم میخورد.

درجه کیفی و گرید آن را متوجه می شود، بیشتر افراد که چرم شترمرغ را به جهت خرید انتخاب می نمایند تعداد فولیکول های موجود در چرم نیز برایشان اهمیت بالایی دارد، البته همین فلیکول ها موجب شده تا چرم شترمرغ زیبایی منحصر به فردی داشته باشد.
مرکز فروش چرم شترمرغ در ایران معمولا زیاد نیستند و معمولا برترین آنها دامنه فعالبت وسیع و بزرگی دارند و قالبا برای عموم خریداران، شناخته شده هستند، البته یک نکته را باید یادآوری نمود که کیفیت تولیدی آنها هم باید مورد توجه واقع شود تا به ریشه و تجربه آنان پی برد.

در بعضی از مواقع هر مرکز فروش چرم، کیفیت محصول تولیدی اش با دیگری فرق دارد که می توان با یکبار خرید نمونه از آنان، نسبت به کیفیت چرم شترمرغ اطمینان حاصل نمود.

صادرات چرم طبیعی ایران

پوست هایی که از حیوانات در ایران بدست می آید و تولید می شود از کیفیت هایی بسیار خوبی برخوردار می باشد اما به شرط اینکه شرایط لازم برای نگهداری پوست خام رعایت و حفظ گردد، البته کارخانه ای که پوست خام قرار است تبدیل به چرم گردد باید از تکنولوژی و دستگاه های روز دنیا استفاده نماید تا چرم باکیفیت و با استاندارد های جهانی تولید شود، یک مرکز عرضه چرم به خوبی میداند که رعایت چنین نکات ساده می تواند تاثیر زیادی بر فروش شرکت و کارخانه بگذارد.
چرم هایی طبیعی همچون شترمرغ، گاوی، بزی و گوسفندی که امروزه از ایران به دیگر کشور های دنیا مثل ترکیه، تایلند، دبی، قطر، چین، اورپا صادرات قرار می گیرد، از کیفیت ایده آل برخوردار است و هر روز به خاطر افزایش تولید، بر کیفیت تولیدی نیز افزوده می گردد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بهترین چرم گاو

مرکز فروش بهترین چرم گاو مرغوب

چرم گاو یکی از بهترین چرم ها محسوب میشود که بیشتر از چرم های  دیگر …

دیدگاهتان را بنویسید