خانه / چرم / چرم طبیعی / مرکز فروش چرم طبیعی خام تهران
مرکز فروش چرم طبیعی
مرکز فروش چرم طبیعی خام تهران

مرکز فروش چرم طبیعی خام تهران

مرکز فروش چرم طبیعی و خام در تهران، سعی کرده تا انواع چرم را به حهت ارائه به طرفدارن چرم طبیعی در اختیار داشته باشد، از همین رو می توان بهترین چرمها را انتخاب و سفارش داد.

مرکز فروش چرم طبیعی

چرم طبیعی خام از کاربردی ترین جنس های محسوب می شود که زمان های گذشته تا به امروز به منظور تولید محصولات مختلفی مورد استفاده قرار می گرفته است.

این محصول را می توان به صورت مستقیم از بازار تهران با قیمت بسیار مناسبی تهیه نمود.

فروش این چرم طبیعی خام سبب شده تا با استفاده از آن بتوان محصولات بسیار متنوعی را تولید کرد و به همین جهت این محصول مورد توجه بسیاری از تولیدکنندگان قرار گرفته است.

مرکز فروش چرم طبیعی

مراکز فروش چرم طبیعی همیشه راه گشایی برای تولیدکنندگان محصولات چرمی هستند، در واقع می توان گفت کار انتخاب و خرید چرم طبیعی و خام اینگونه بسیار راحت و ساده گشته است.

معمولا مرکز فروش چرم در شهر های بزرگ ایران هست و می توان با مراجعه شهری مثل تهران بهترین چرم طبیعی را بصورت مستقیم انتخاب نمود.

چرم طبیعی خام از جنس های است که بهره گیری از آن می توان محصولات مختلفی را تولید کرد که به سبب همین امر مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته است.

این محصول به گونه ای می باشد که دارای کیفیت بالایی است و به همین جهت محصولاتی که با استفاده از آن تولید می شوند، دارای طول عمر بالایی هستند.

چرم طبیعی خام از جمله محصولاتی است که صادرات آن به کشور های مختلفی انجام می پذیرد و از این جهت نیز مورد توجه قرار گرفته است.

مرکز فروش چرم طبیعی

مشخصات چرم طبیعی خام

امروزه مدل های مختلفی از چرم مصنوعی که عموما از کیفیت پایینی برخوردار می باشند، به بازار عرضه شده است که به سبب همین امر برای خرید چرم طبیعی خام که دارای مرغوبیت بالایی است، بایستی به ویژگی های توجه داشت.

از جمله مهم ترین ویژگی های چرم طبیعی خام می توان به مقاومت بالا، انعطاف پذیری، قیمت بالا، بوی مخصوص، لطافت و همچنین ناهموار بودن سطح چرم طبیعی خام را نام برد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده چرم شترمرغ

قیمت عمده چرم شترمرغ طبیعی

برای بدست آوردن قیمت عمده چرم شترمرغ طبیعی می توان با یک کلیک ساده در …

دیدگاهتان را بنویسید