خانه / چرم شترمرغ / قیمت یک فوت چرم شترمرغ مخصوص صادرات
قیمت چرم شترمرغ
قیمت یک فوت چرم شترمرغ مخصوص صادرات

قیمت یک فوت چرم شترمرغ مخصوص صادرات

قیمت یک فوت چرم شترمرغ و گوسفندی در بازار ایران چقدر است؟ چگونه می توان بهترین آن را مخصوص صادرات انتخاب نمود؟

بطور معمول کیفیت و گرید بندی هر چرم با دیگر چرم حیوانات تفاوت هایی وجود داشته که دقیق آن توسط کارخانه و شرکت های تولید کننده مشخص می گردد.

در بعضی از کشور های جهان استاندار خاصی برای درجه بندی کیفیت وجود دارد و به غیر آن چرم های دیگر را مورد تایید قرار نمی دهند بنابراین کارخانه دباغی و تولید چرم شترمرغ یا گوسفندی برای صادرات این نکات را در نظر میگیرند تا براحتی بتوانند چرم تولید شده را با قیمت ایده آل و سود مناسب فروش نمایند، البته اگر نکات طبق استاندار های کشور رعایت نشود، به ندرت ممکن است فروش رود.

در ضمن هنگام ارائه قیمت یک یا هر فوت چرم شترمرغ، مسائلی همچون نوع گرید بندی تاثیر بسیاری دارد و بیشتر براساس کیفیت مشخص خواهد شد البته این مورد در بیشتر محصولات موجود در بازار اتفاق می افتد و نمی توان گفت مخصوص چرم می باشد.

قیمت یک فوت چرم شترمرغ

هر فوت چرم شترمرغ از ارزش ویژه و بالایی برخوردار است، منظور از ارزش بها یا قیمت هست، که براساس معیار های جهانی مشخص می شود یا بطور کامل تر بگوییم قیمت جهانی دارد، البته با توجه به هزینه های پایین تر تولید چرم شترمرغ در ایران، قیمت آن بی شک مقداری پایین تر خواهد بود و موجب این می شود که فروش و صادرات آن افزایش چشمگیری داشته باشد.
هر قسمت از جلد کامل چرم شترمرغ کارایی و نوع مصرف بخصوصی دارد و در هنگام تولید بر کیفیت محصولات چرمی شترمرغ تاثیر بسزایی خواهد گذاشت، تعداد فوت هر جلد چرم شترمرغ گرید یک ایران بطور میانگین بین ۱۳ تا ۱۸ فوت می باشد.

قیمت چرم شترمرغ ایران

پوست خام بدلیل قیمت پایین اثر بخشی زیادی بر قیمت چرم کراست و فینیش یا همان دباغی شده دارد بطوری که تا حدودی سبب شده تا قیمت جهانی چرم شترمرغ را کاهش دهد زیرا مدتی بود که نرخ های آن بسیار بالا بود و تعداد کمی از تولیدکنندگان محصولات چرمی اقدام به خرید این نوع چرم زیبا می کردند، اما باز هم همین زیبایی باعث ارزش بخشیدن به چرم شترمرغ شده است.

در حال حاظر داخل ایران بدلیل مناسب بودن قیمت هر فوت چرم شترمرغ، تاجران و بازرگانان زیادی اقدام به خرید می نمایند، چون بی شک برایشان سود زیادی خواهد داشت، قیمت چرم شترمرغ ایران برای تولیدکنندگان مناسب هست و تاثیرات خود بر این صنعت به شکل وسیعی گذاشته است.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ | بازار صادرات چرم پوست شترمرغ ایران

شترمرغ از حیواناتی است که استفاده های زیادی از او چه به عنوان خورکی و چه به عنوان صنعتی میشود،برای مثال استفاده از گوشت او برای مصارف خانگی یا مصارف رستوران،است

دیدگاهتان را بنویسید