خانه / چرم / قیمت یک فوت چرم بزی شترمرغ
قیمت یک فوت چرم
قیمت یک فوت چرم بزی شترمرغ

قیمت یک فوت چرم بزی شترمرغ

بی شک در قیمت یک فوت چرم شترمرغ و بزی تفاوت زیادی وجود دارد. زیرا هم قیمت پوست و هم هزینه های تولید با یکدیگر فرق زیادی خواهد داشت.

قیمت یک فوت چرم
قیمت یک فوت چرم بزی شترمرغ

اگر بخواهیم یکی از ارزان ترین چرم های مصرفی را نام ببریم، باید به چرم بزی اشاره کنیم.

این چرم به دلیل دسترسی زیاد به پوست و هم چنین سهولت روند تولید با قیمت نهایی ارزان وارد بازار شده و معمولا برای تولیدات مختلف نیز کاربرد دارد.

در مقابل چرم شترمرغ یکی از گرانترین چرم های موجود در بازار است. زیرا علاوه بر اینکه قیمت پوست شترمرغ بالا بوده، هزینه های تولید آن نیز بسیار بیشتر از دیگر چرم هاست و این مسئله سبب می شود که هر شرکت در قیمت گذاری محصولات روند تولید را نیز در نظر بگیرد.

قیمت چرم شترمرغ بزی

قیمت یک فوت چرم
قیمت یک فوت چرم بزی شترمرغ

با توجه به مناسب تر بودن قیمت هر فوت چرم بزی، تولیدی های زیادی هستند که ان را انتخاب کرده و بکار می بندند.

اما یقینا نمی توان از این چرم کیفیت و ماندگاری زیادی را توقع داشت. زیرا نازک تر از چرم شترمرغ بوده و در باز زمانی کمتری دچار خرابی و فرسایش می شود.
اما چرم شترمرغ با آنکه قیمت بالاتری دارد، اما به دلیل مقاومت و مرغوبیت زیاد توانسته در صنعت چرم سازی جایگاه ویژه ای دارد. به طوری که برای محصولات لاکچری و خاص از این چرم استفاده می شود.

قیمت یک فوت چرم شترمرغ

قیمت یک فوت چرم
قیمت یک فوت چرم بزی شترمرغ

با توجه به اینکه چرم شترمرغ درجه یک می تواند محصولاتی مقاوم و با کیفیت عالی تولید کند، امروزه شرکت های زیادی آن را بکار گرفته و توسط آن تولیداتی با کیفیت به بازار عرضه می دارد.
لذا چرم شترمرغ به صورت کامل نیز بازار خوبی داشته و شرکت های تولید کننده چرم می توانند این محصول را در شرایط بسیار ویژه به بازار جهانی عرضه دارند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران با داشتن دانش و علم تولید این چرم طبیعی، توانسته برترین در کشور شناخته شود و هر روز نسبت به ارتقاء کیفیت سعی و تلاش نماید. به خوبی می دانیم که هر کارخانه ای بهترین تولیدات چرم طبیعی و حتی محصولات را در کشور خود داشته باشد، بدون شک بعنوان برترین شرکت شناخته خواهد شد و همچنین ممکن است در قاره ای قرار دارد بهترین شناخته گردد. بهترین کارخانه تولید چرم شترمرغ در ایران زیر نظر شرکت چرم ایران فعالیت می کند که با استفاده از پوست انواع حیوانات چرم های مرغوب تولید و در بازار عرضه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید