خانه / چرم شترمرغ / قیمت کیف چرم شترمرغ
کیف چرم شترمرغ
قیمت کیف چرم شترمرغ

قیمت کیف چرم شترمرغ

قیمت کیف چرم شترمرغ، با توجه به خصوصیات زیبایی و ظرافت که در تولید آن انجام گشته بسیار مناسب هست. اما با این حال طرح و مدل آن بسیار مهم تر است، که باید مدنظر افراد قرار داشته باشد.

کیف چرم شترمرغ

چرم شترمرغ از جمله چرم های بسیار پرطرفدار و پر فروشی محسوب می شود که با استفاده از آن می توان محصولات مختلفی را تولید کرد که از جمله آن ها می توان به انواع مدل از کیف اشاره نمود.

تنوع در محصولات تولید شده با استفاده از چرم شترمرغ موجب شده تا این محصولات با قیمت بسیار مناسبی به بازار عرضه شوند تا تمام مصرف کنندگان بتوانند آن را تهیه نمایند و مورد استفاده قرار دهند.

چرم شترمرغ به علت زیبایی بسیار خاصی که از آن برخوردار می باشد، از جمله مدل چرم هایی محسوب می شود که می توان آن را هم ردیف چرم های نظیر مار و کروکدیل قرار داد.

کیف چرم شترمرغ

انواع کیف چرم شترمرغ

از جمله مدل کیف های که با استفاده از چرم شترمرغ تولید شده است، شامل کیف پولی، دستی، کوله پشتی و دیپلمات می باشد که هریک از زیبایی و تنوع بسیار خاصی برخوردار هستند.

تنوع در کیف های تولید شده با استفاده از چرم شترمرغ موجب شده تا تمام افراد در گروه های سنی مختلف و با سلیقه های متفاوت بتوانند از این محصول استفاده نمایند.

کیف چرم شترمرغ

ویژگی چرم شترمرغ

از جمله مهم ترین ویژگی های چرم شترمرغ آن است که نسبت به چرم گاو شش برابر مقاوم تر می باشد و همین امر سبب محبوبیت روز افزون آن شده است.

از دیگر ویژگی های آن، این است که چربی طبیعی در چرم شترمرغ وجود دارد که از خشک شدن و شکستی آن جلوگیری می کند و همین امر موجب شده تا دارای انعطاف پذیری بالایی باشد.

در ضمن کیف چرم شرمرغ در مقایسه با دیگر کیف های چرمی، بسیار مناسب تر هست زیرا با مدت زمان بیشتری می توان استفاده نمود، یعنی اینکه به لحاظ دوام و استحکام بسیار مقاوم بوده و ماندگاری رنگ بسیار بالا است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ | بازار صادرات چرم پوست شترمرغ ایران

شترمرغ از حیواناتی است که استفاده های زیادی از او چه به عنوان خورکی و چه به عنوان صنعتی میشود،برای مثال استفاده از گوشت او برای مصارف خانگی یا مصارف رستوران،است

دیدگاهتان را بنویسید