خانه / چرم شترمرغ / قیمت کیف چرم اصل شترمرغ
قیمت کیف چرم اصل
قیمت کیف چرم اصل شترمرغ

قیمت کیف چرم اصل شترمرغ

قیمت کیف چرم اصل طبیعی گران هست اما نسبت به چرم مصنوعی دوما بییشتری داشته، بنابراین ارزان تر تمام می گردد، کیف چرم شترمرغ به خاطر کیفیت بهتر، فروش بالایی دارد.

قیمت کیف چرم اصل
قیمت کیف چرم اصل شترمرغ

امروزه چرم اصل شترمرغ، از پرفروش ترین چرم های بازار است و کیف حاصل از این چرم نیز خواهان بسیار طرفداران زیادی دارد و از این رو قیمت آن نیز اندکی بیشتر از سایر کیف های تولید شده با استفاده از چرم های دیگر است. این نوع از کیف ها به خاطر طرح و نقش موجود در پوست شترمرغ، دارای زیبایی خیره کننده ای است.

طرح خال دار پوست شترمرغ، کیف خاص از این نوع چرم حیوانی را دارای سطحی خال دار می کند که نظر دوختن به آن به هیچ خالی از لطف نیست چرا که زیبای خاص آن قابل تحسین است.

قیمت کیف چرم شترمرغ

قیمت کیف چرم اصل
قیمت کیف چرم اصل شترمرغ

چرم اصل شترمرغ، به عنوان یک چرم نیمه سنگین شناخته می شود که در موارد بسیاری از جمله صنایع خودرو سازی و نیز تولید محصولات چرمی مانند کیف و کفش بکار می رود.

کارایی و کیفیت بالای این چرم، کارکرد آن را تضمین می کند. چرم اصل شترمرغ در مقابل دیگر موادی که از آنها به تولید کیف دست می زنند،‌ ابدا قابل قیاس نیست و حتی رقیبی جدی برای چرم های طبیعی دیگر نیز می باشد.

قیمت کیف چرم اصل

قیمت کیف چرم اصل
قیمت کیف چرم اصل شترمرغ

اصولا کیف های تولید شده توسط چرم های اصل، دارای قیمت های بیشتری نسبت به کیف تولیدی از چرم های مصنوعی می باشند. در این میان چرم های گاوی و گوسفندی و حتی شتری، هیچ گاه به کیفیت چرم شترمرغ نمی رسند.

لذا کیف حاصل از چرم شترمرغ به عنوان کیفی مقاوم و زیبا شناخته می شود که ارزش مادی زیاد و نیز محبوبیت فزونی در بین مشتریان دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ | بازار صادرات چرم پوست شترمرغ ایران

شترمرغ از حیواناتی است که استفاده های زیادی از او چه به عنوان خورکی و چه به عنوان صنعتی میشود،برای مثال استفاده از گوشت او برای مصارف خانگی یا مصارف رستوران،است

دیدگاهتان را بنویسید