خانه / قیمت چرم / قیمت کیف دست دوز چرم شترمرغ
قیمت کیف دست دوز چرم
قیمت کیف دست دوز چرم شترمرغ

قیمت کیف دست دوز چرم شترمرغ

چرا بسیاری از مصرف کننده ها بر این باورند که قیمت کیف دست دوز چرم شترمرغ بالاست و صرفه اقتصادی ندارد؟ آیا این عقیده می تواند درست باشد؟

کیف دست دوز چرم

استفاده از انواع کیف برای افراد مختلف مهم است. زیرا می توانند علاوه بر اینکه کالاهای زیادی را در آنها قرار داده، به عنوان یک وسیله همراهی شیک از آن بهره گرفته و باکلاس تر بنظر آیند. لذا انتخاب یک کیف درجه یک و با کیفیت برای هر مصرف کننده بسیار مهم است.

در بازار با کیف های زیادی رو به رو هستیم که هر کدام در خود ویژگی هایی داشته و می تواند با معیارهای خریداران سنجیده شود. برخی کیف های پارچه ای را به دلیل سبکی ترجیح داده و برخی کیف های فانتزی را به دلیل داشتن طرح های متنوع انتخاب می کنند.

اما انتحاب یک کیف چرم مرغوب اغلب از سوی افراد رسمی و با کلاس صورت می گیرد. زیرا می دانند این کیف ها تاثیر زیادی در خوب به نظر آمدن آنها خواهد داشت. لذا از میان انواع کیف چرم، بهترین را با توجه به انتظارات خود انتخاب می کنند.

انواع کیف چرم شترمرغ

از بهترین انواع کیف که امروزه در بازار عرضه می شود، با متریال چرم شترمرغ است. این کیف ها بسیار منحصر بفرد بوده و معمولا افرادی که با کیفیت چرم شترمرغ آشنایی دارند، بی درنگ آنها را انتخاب می کنند.

با توجه به تنوع بسیار خوبی که از کیف های چرم شترمرغ در بازار وجود دارد، انتخاب هر محصول برای مصرف کننده ها به مراتبط آنسان تر خواهد بود.

قیمت کیف دست دوز چرم

قیمت کیف دست دوز چرم

یک کیف دست و دوز براساس معیار چون، میزان چرم به کاربرده شده، زمان دوخت، کیفیت و چنین موارد قیمت گذاری خواهدشد، اما اگر کیف دست دوز چرم برند باشد قطعا قیمت بیشتر پیدا خواهد نمود.

کیف های چرم شترمرغ اغلب کار دست بوده و به دلیل دقت زیادی که در دوخت آنها می شود، معمولا بسیار شیک و زیبا هستند.

شاید افرادی باشند که قیمت کیف دست دوز چرم را بالا دانسته و از خرید آنها منصرف شوند، اما این نوع کیف ها دوامی زیاد داشته و می توان سالها بدون مشکل از آنها استفاده کرد.

یک کیف چرم دست دوز بین ۱۰۰٫۰۰۰ تا ۱۰۰۰٫۰۰۰ تومان قیمت گذاری می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

قیمت روز چرم شترمرغ

قیمت به روز چرم شترمرغ

قیمت روز چرم شترمرغ در بازار جهانی و داخلی چگونه است؟ بهترین قیمت چرم طبیعی …

دیدگاهتان را بنویسید