خانه / چرم / قیمت چرم پوست طبیعی شترمرغ
قیمت چرم پوست طبیعی
قیمت چرم پوست طبیعی شترمرغ

قیمت چرم پوست طبیعی شترمرغ

قیمت چرم پوست طبیعی خام نسبت به چرم فینیش یا کامل مناسب تر هست که برای صادرات چرم شترمرغ بهتر است نوع چرم پوست طبیعی راانتخاب نمود.

قیمت چرم پوست طبیعی
قیمت چرم پوست طبیعی شترمرغ

چرم طبیعی شترمرغ که از دباغی کردن پوست این پرنده حاصل می گردد، در بین چرم های دیگری از جمله چرم گاوی و یا چرم شتر، از قیمت بالایی برخوردار است که این خبر از برتر بودن آن نسبت به دیگر چرم ها دارد.

در واقع قیمت این نوع چرم با توجه به کیفیت و دوام بالای آن و همچنین ظاهر بی بدیل این نوع چرم، کاملا موجه است و متقاضیان زیاد چرم شترمرغ نیز در افزایش نیاز به عرضه این محصول و اندکی بالا رفتن قیمت آن نقش داشته اند.

قیمت چرم پوست طبیعی

قیمت چرم پوست طبیعی
قیمت چرم پوست طبیعی شترمرغ

چرم طبیعی شترمرغ به خاطر داشتن فولیکل و نقش های نقطه ای در خود، زیبایی خاصی را به محصولات حاصله از آن می دهد که کمتر می توان در انواع دیگر چرم مشاهده نمود.

این چرم طبیعی که چرمی نیمه سنگین می باشد از جمله محصولات صادراتی کشور است. خال دار بودن این چرم حیوانی زیبایی خاصی را بدان بخشیده است که این باعث رونق هر چه بیشتر و روز افزون محصولات حاصل از چرم شترمرغ گردیده است.

قیمت چرم پوست شترمرغ

قیمت چرم پوست طبیعی
قیمت چرم پوست طبیعی شترمرغ

در بین انواع چرم های موجود در بازار، چرم پوست شترمرغ با داشتن دامنه کاربردی بالا در صنایع و خصوصیات ویژه، همواره محبوبیت خاص و نیز خواهان زیادی داشته است.

گویی این نوع چرم همانند طلایی طبیعی می ماند که همه جا کاربرد دارد. لذا این ویژگی ها سبب لاکچری شدن این نوع از چرم و در نتیجه افزایش قیمت آن شده است.

از طرفی قیمت این چرم به لحاظ وجود این خصوصیات کاملا موجه است. چرم پوست شترمرغ به عنوان محصولی صادراتی، مدتی است که بازاری سودآوری را برای دست اندر کاران خود فراهم آورده است.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ | بازار صادرات چرم پوست شترمرغ ایران

شترمرغ از حیواناتی است که استفاده های زیادی از او چه به عنوان خورکی و چه به عنوان صنعتی میشود،برای مثال استفاده از گوشت او برای مصارف خانگی یا مصارف رستوران،است

دیدگاهتان را بنویسید