خانه / چرم پوست شترمرغ / قیمت پوست چرم طبیعی شترمرغ
قیمت پوست چرم طبیعی
قیمت پوست چرم طبیعی شترمرغ

قیمت پوست چرم طبیعی شترمرغ

قیمت پوست چرم طبیعی شترمرغ در بازار ایران و جهان چقدر است؟ آیا پوست چرم طبیعی تولید شده دارای کیفیت ممتاز بوده که بتوان صادرات نمود؟

قیمت پوست چرم طبیعی
قیمت پوست چرم طبیعی شترمرغ

قیمت پوست چرم طبیعی شترمرغ، وابسته به درجه کیفیت آن است. هر چه کیفیت این پوست بهتر باشد، می توان از آن محصولات برتری تولید نمود که با نقش و نگار های پوست بدن شترمرغ زیبایی دوچندانی یافته اند.

چرم شترمرغ توسط تولید کنندگان آن، از لحاظ کیفی درجه بندی یا همان گرید بندی می شود و بر مبنای این درجه بندی، تولید کنندگان چرم شترمرغ، بر روی آن قیمت گذاری می کنند. خریداران با توجه به اعتمادی که به تولید کنندگان معدود چرم شترمرغ در سطح کشور دارند، جهت خرید این محصول با ارزش اقدام می کنند.

قیمت پوست چرم طبیعی

قیمت پوست چرم طبیعی
قیمت پوست چرم طبیعی شترمرغ

چرم های طبیعی، شامل چرم گاوی، بزی، شتری و نیز گوسفندی است که هم اکنون با توجه به گسترش پرورش شترمرغ و پی بردن به سودآوری آن، چرم شترمرغ نیز به این لیست افزوده شده است.

این چرم طبیعی نسبت به سایر چرم ها از استحکام و دوام بالا، انعطاف پذیری زیاد، نقوش متنوع و رنگ هایی چشم نواز و همچنین منطبق بر سلیقه افراد برخوردار است.

قیمت پوست چرم شترمرغ

قیمت پوست چرم طبیعی
قیمت پوست چرم طبیعی شترمرغ

پوست چرم شترمرغ به تبعیت از پارامترهای کیفی خود می تواند قیمت گذاری گردد. به دلیل اهمیت و توجه زیادی که هم اکنون به این نوع از چرم داده می شود، اشتیاق برای تجارت و سرمایه گذاری برای این محصول بسیار افزیش یافته است.

قیمت این نوع چرم در قیاس با انواع چرم های دیگر، همواره تا حدی بالا است ولی سودآور بودن این محصول و نیز خصوصیات ویژه آن، به خوبی قیمت این چرم را توجیه کرده و از کاهش درخواست ها به خاطر قیمت زیاد، جلوگیری نموده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ | بازار صادرات چرم پوست شترمرغ ایران

شترمرغ از حیواناتی است که استفاده های زیادی از او چه به عنوان خورکی و چه به عنوان صنعتی میشود،برای مثال استفاده از گوشت او برای مصارف خانگی یا مصارف رستوران،است

دیدگاهتان را بنویسید