خانه / قیمت چرم / قیمت هر پا چرم شترمرغ ایران
هر پا چرم شترمرغ
قیمت هر پا چرم شترمرغ ایران

قیمت هر پا چرم شترمرغ ایران

هر پا چرم شترمرغ در ایران هم مانند دیگر کشورها با توجه به گرید آن قیمت گذاری می شود. طبیعتا گریدهای بهتر قیمت بالاتری دارند.

هر پا چرم شترمرغ
قیمت هر پا چرم شترمرغ ایران

چرم از جمله محصولاتی ست که همیشه سورت بندی های متفاوتی دارد. زیرا چرم ها از پوست حیوانات بدست امده و طبیعا کیفیت یک دست خواهند داشت. از همین رو پس از دباغی گرید بندی شده تا در دسته های مشخص قرار گیرند.

چرم شترمرغ نیز اینگونه بوده و معمولا گریدهای مختلفی از آنها در کارخانه ها تولید می شوند. به منظور آنکه کیفیت چرم شترمرغ مشخص شود آن را با استانداردهای مختلف مانند پارگی، سوراخ شدن، نازکی و … مورد بررسی قرار داده و بهترین ها در سورت های بالاتر قرار می گیرند.

قیمت هر پا چرم شترمرغ

هر پا چرم شترمرغ
قیمت هر پا چرم شترمرغ ایران

بی تردید وقتی چرم شترمرغ به لحاظ کیفیت و گرید مشخص شود، راحت تر قیمت گذاری خواهد شد. زیرا می توان استانداردهای لازم را مطابقت داده و پس از آن نرخ فروش را مشخص نمود.

قیمت هر پا چرم شترمرغ در ایران وقتی مشخص است که خریدار گریدهای مد نظر خود را مشخص کرده و با اعلام این موضوع بتواند قیمت مطلوبی را ارائه دهد.

اما در حال کلی قیمت چرم شترمرغ در ایران مناسب تر از بسیاری کشورها بوده و این مسئله می تواند در فروش و صاردات آنها تاثیر داشته باشد، البته باید صادرکننده برتر را در این زمینه شناخت تا چرم باکیفیت بتوان انتخاب نمود.

فروش عمده چرم شترمرغ

هر پا چرم شترمرغ
قیمت هر پا چرم شترمرغ ایران

با توجه به اینکه چرم شترمرغ ایران با قیمت مناسب به دیگر کشورها ارائه می شوند، معمولا فروش خوبی داشته و عمده محصولات به تولیدی هایی ارسال می شود که از چرم محصولات مدرن تولید می کنند. زیرا محصولات بسیار زیبا و لاکچری از چرم شترمرغ تولید شده که معمولا مورد استفاده افراد مختلف قرار می گیرند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع چرم طبیعی

پیش بینی قیمت انواع چرم طبیعی سال ۹۸

پیش بینی قیمت انواع چرم طبیعی در سال ۹۸ همچون چرم شترمرغ، بزی، گاوی، گوسفندی …

دیدگاهتان را بنویسید