خانه / چرم شترمرغ / قیمت هر پا چرم شترمرغ بصورت کراس
قیمت هر پا چرم
قیمت هر پا چرم شترمرغ بصورت کراس

قیمت هر پا چرم شترمرغ بصورت کراس

چرا قیمت هر پا چرم شترمرغ بصورت کراس از نوع فنیش آن مناسب تر است؟ میزان تقاضای کدام نوع چرم معمولا در بازار بیشتر می باشد؟

قیمت هر پا چرم
قیمت هر پا چرم شترمرغ بصورت کراس

همانطور که می دانید چرم شترمرغ در بازار هم به صورت کراس و هم رنگ شده عرضه می شود. این موضوع به دلیل تفاوت تقاضای خرید بوده که هر مشتری با توجه به استفاده خود آنها را خریداری و استفاده می کنند.

چرم کراس به پوستی گفته می شود که دباغی شده و توسط مواد مخصوص آب کروم داده می شود. این مرحله را می توان مرحله قبل از فنیش و رنگ شدن دانست که مورد توجه خریداران زیادی قرار دارد.

بسیاری از شرکت ها که نیاز به رنگ خاصی دارند، چرم کراس را خریداری کرده و آن را طبق استانداردهای خود رنگ می زنند. در این صورت خرید بهترین ]چرم کراس شترمرغ برای آنها مهم است.

قیمت هر پا چرم شترمرغ

قیمت هر پا چرم
قیمت هر پا چرم شترمرغ بصورت کراس

با توجه به اینکه چرم کراس هزینه های کمتری نسبت به چرم فنیش داشته و یک مرحله مانده است، معمولا قیمت مناسبتری داشته و می توان با صرف هزینه کمتر آن را خریداری نمود.

این موضوع به نفع شرکت هایی ست که خود به صورت حرفه ای بر روی رنگ آمیزی چرم فعالیت داشته و می توانند بهترین رنگ را تولید کنند.
این مرکز نیز در راستای عرضه چرم کراس آمادگی خود را اعلام داشته و بهترین چرم ها را در گرید های مختلف با توجه به سفارش مشتریان به بازار عرضه می دارد.

چرم کراس تولید شده در این واحد تحت استانداردهای مشخص جهانی صورت گرفته و می توان بهترین رنگ را بر روی آنها در نظر گرفت.

قیمت هر پا چرم شترمرغ بر مبلغ نهایی تاثیر می گذارد بنابراین تمام خریداران سعی دارند تا مناسب ترین قیمت را پیدا و انتخاب کنند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ | بازار صادرات چرم پوست شترمرغ ایران

شترمرغ از حیواناتی است که استفاده های زیادی از او چه به عنوان خورکی و چه به عنوان صنعتی میشود،برای مثال استفاده از گوشت او برای مصارف خانگی یا مصارف رستوران،است

دیدگاهتان را بنویسید