خانه / چرم گاوی / قیمت فروش چرم گاوی مبلی بازار
قیمت فروش چرم گاوی
قیمت فروش چرم گاوی مبلی بازار

قیمت فروش چرم گاوی مبلی بازار

قیمت فروش چرم گاوی مبلی در بازار ایران چقدر است؟ تعیین قیمت روز هر فوت چرم طبیعی روش خاص خود را دارد، زیرا هر کیفیت که تولید می گردد با توجه به معیار های مشخص شده ممکن است کمی افزایش یا کاهش یابد.

همیشه تعیین قیمت برای محصولات و کالا ها برای تولیدکننده کار سخت و دشواری است بخصوص در زمان شروع کار و زمانی که قیمت مواد اولیه و دیگر کالاها یا هزینه نیروی کار افزایش می باید، این باعث از بین رفتن تمام برنامه ریزی کارخانه خواهد شد.

قیمت فروش چرم گاوی
قیمت فروش چرم گاوی مبلی بازار

مشخص نمودن قیمت چرم طبیعی گاوی نیز طبق همین فرمول پیش می رود، بیشتر مواد اولیه که برای دباغی پوست خام و ساخت چرم گاو مبلی به کار برده می شود معمولا از کشور های دیگر وارد می گردد و با تغییر نرخ ارز، تغییرات قیمتی بطور معمول اعمال خواهد شد و این بیشتر به ضرر کارخانه و در نهایت منجر به ضرر تولیدکننده محصولات چرمی و مصرف کننده نهایی می گردد.

دلیل ضرر کارخانه تولید چرم این است که با روند تغییر قیمت، سود کاهش می یابد، زیرا با رشد قیمت درصد سود مجبور به پایین آمدن خواهد بود.

چرم گاوی مبلی

یکی از انواع چرم طبیعی که شاهد استفاده و مصرف فراوان آن هستیم مربوط به چرم طبیعی گاوی می باشد، این چرم در صنایع مختلف نیز کاربرد زیادی دارد که دو تا از اصلی کاربرد های آن تولید پوشاک چرم و تولید مبلمان با چرم طبیعی است.

کیف و کفش چرم طبیعی را می توان با انواع دیگر چرم تولید کرد، اما چرمی که در مبلمان کاربرد دارد و رایج است، چرم گاوی مبلی می باشد، این چرم به خاطر استحکام در برابر ضربه، خش شدن، براق بودن، مقاومت در برابر پارگی و مهم تر از همه این می باشد که در طولانی مدت ظاهر اولیه خود را حفط می کند و براحتی خراب نخواهد شد.

چرم گاوی مبلی
قیمت فروش چرم گاوی مبلی بازار
چرم گاوی مبلی، در تولید روند خاصی را می گذراند تا به این درجه کیفی برسد چرا که مواد اولیه زیادی استفاده می شود و پوست خام آن کمی مخصوص تر است، بنابراین قیمت فروش چرم گاوی مبلی نسبتا بالاتر خواهد بود.

قیمت فروش چرم گاوی مبلی

بیشتر کارگاه های تولید مبل در بازار ایران بدنبال چرم گاوی مبلی باکیفیت هستند، اما تعداد کمی از آنان می توانند چرم طبیعی درجه یک را بشناسند و محل فروش ان را پیدا نمایند، البته کسانی که جزء تولیدکنندگان قدیمی هستند حساب شان فرق دارد.

قیمت فروش چرم گاوی
قیمت فروش چرم گاوی مبلی بازار

قیمت فروش چرم گاوی مبلی برای هر فردی یا تولیدکننده مبلمان حائز اهمیت خواهد بود و همیشه سعی دارند بدانند کدام یک از کارخانه ها قیمت منصفانه ای برای چرم در نظر گرفته اند تا با آن همکاری نمایند و همچنین اغلب آنها کیفیت تمام کارخانه دباغی چرم را میدانند چگونه است و یا در واقع تست کرده اند تا به نتیجه ای درست دست یافته اند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

فروش چرم گاوی طبیعی

فروش چرم گاوی طبیعی مرغوب بصورت صادراتی

صفحه نخست – قیمت چرم | فروش چرم | صادرات چرم | انواع چرم

دیدگاهتان را بنویسید