خانه / چرم شترمرغ / قیمت فروش چرم شترمرغ
قیمت فروش چرم شترمرغ
قیمت فروش چرم شترمرغ

قیمت فروش چرم شترمرغ

قیمت فروش چرم شترمرغ در جهان نسبتا بالا هست اما چرم تولید شده در ایران برابر باکیفیت جهانی و ممتاز قیمت های کمی دارد که امروز اکثرا تاجران اقدام خرید این نوع چرم ایرانی می کنند.

قیمت فروش چرم شترمرغ

اگر به دنبال کالایی خاص و زیبا برای تولید محصولات خود هستند که دارای کیفیت بالایی نیز باشد، بهترین گزینه استفاده از چرم شترمرغ است.

این چرم دارای قیمت نسبتا بالایی است ولی به سبب ویژگی های منحصر به فردی که از آن برخوردار می باشد، با سهم فروش رو به رشدی در بازار همراه شده است.

چرم شترمرغ بر روی سطح خود دارای حفره های می باشد که به سبب همین امر می توان به آسانی آن را از سایر چرم ها متمایز کرد و از آن برای مصارف متعددی استفاده کرد.

خرید محصولات چرم شترمرغ

تنوع در محصولاتی که با استفاده از چرم شترمرغ تولید می شوند، بسیار بالاست که به سبب همین امر به بهترین نحوه ممکن پاسخگوی نیاز تمام افراد بوده است.

محصولات تولید شده با چرم شترمرغ هر چند از قیمت بالایی برخوردار هستند ولی در مدت زمان طولانی تری می توان از آن ها بهره مند شد.

صادرات چرم شترمرغ باکیفیت

در سال های اخیر صادرات چرم شترمرغ با رشد قابل توجهی همراه می باشد زیرا این محصول باکیفیت بسیار بالایی در ایران تولید می شود.

کیفیت و مرغوبیت منحصر به فرد چرم شترمرغ تولید شده در ایران بدان جهت می باشد که کشور ما از شرایط مناسبی برای پرورش این پرنده برخوردار است.

به علت سود مطلوبی که می توان از طریق صادرات چرم شترمرغ به دست آورد، بسیاری از افراد اقدام به پرورش این پرنده نموده اند و به همین جهت سالانه مقیاس قابل توجهی از چرم شترمرغ توسط کشور ایران به سایر نقاط جهان صادر می گردد.

قیمت فروش چرم شترمرغ

فروش چرم شترمرغ

برابر مقررات و قوانین تولیدکنندگان چرم شترمرغ و اتحادیه چرم، قیمت این چرم از یک حدی بیشتر نمی توان بالاتر باشد، اما در واقع قیمت فروش چرم شترمرغ ایرانی پایین تر از حد تعیین شده است، تا مشتریان و تاجران براحتی انتخب خود را انجام دهند.

هنگام طبقه بندی کیفیت چرم شترمرغ، قیمت هر پا یا هر فوت بصورت براساس کیفیت مشخص می گردد و هنگام عرضه چرم در بازار، شرکت مشاوره کامل می دهد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ | بازار صادرات چرم پوست شترمرغ ایران

شترمرغ از حیواناتی است که استفاده های زیادی از او چه به عنوان خورکی و چه به عنوان صنعتی میشود،برای مثال استفاده از گوشت او برای مصارف خانگی یا مصارف رستوران،است

دیدگاهتان را بنویسید