خانه / قیمت چرم / قیمت روز چرم کراس شترمرغ در بازار
قیمت چرم شترمرغ
قیمت روز چرم کراس شترمرغ در بازار

قیمت روز چرم کراس شترمرغ در بازار

قیمت چرم در ایران و بازار جهانی چقدر است؟ آیا می توان با نرخ روز یا ساده تر بگوییم با قیمتهای مناسب اقدام به خرید نمود؟ مظنه چرم کراس شترمرغ چگونه است؟

قیمت چرم شترمرغ
قیمت روز چرم کراس شترمرغ در بازار

افراد زیادی برایشان سوال بوده و هست که قیمت چرم بخصوص چرم های خاصی مانند شترمرغ یا کروکودیل بر چه معیار های تعیین و مشخص می شوند، اما دلیل این سوال چه می تواند باشد؟

بعضی از مواقع نرخ چرم بسیار بالا و پایین می شود که موجب شده افرادی نارضایتی زیادی پیدا کنند زیرا چرم شترمرغ تعادل قیمت بخصوصی ندارد و ممکن است گاها افزایش یا کاهش قیمت چشمگیری پیدا نماید و تولید کنندگان یا صادرکنندگان را با مشکل مواجه کند، البته این عوامل قیمت دیگه رواج ندارد زیرا قیمت براساس رشد جهانی مشخص می شود.

غالبا هر چند وقت یکبار قیمت چرم شترمرغ به روز می شود اما بور معمول سال یکبار است که در تمام اجناس و کالا های جهان معمولا اتفاق می افتد.

قیمت چرم کراس شترمرغ

قیمت چرم شترمرغ
قیمت روز چرم کراس شترمرغ در بازار

چرم شترمرغ فینش و کراست یا همان کراس در بازار ایران نسبت به بازار های جهانی قیمت بسیار مناسبی دارد و اکثر تولیدکنندگان ترجیح می دهند چرم شترمرغ مورد احتیاج شان را از کشور ایران تهیه نمایند چرا که اینگونه می توانند محصول خود را با قیمت مناسب تری به مصرف کنندگان و مشتریان خود ارائه نمایند و یا سود بیشتری نسبت به قبل ببرند.

چرم کراس شترمرغ ایرانی با استاندارد های جهانی تولید می شود بنابراین کیفیت آن برای تولید محصولات چرمی مناسب بوده و به هیچ وجه فاسد، سوراخ یا دارای زدگی نیست که گرید و درجه کیفی آن را کاهش دهد.

قیمت چرم کراس شترمرغ در ایران بر معیار عرضه و تقاضا مشخص می گردد اما تولیدکنندگان اصلی آن سعی کرده اند تا بازار خرید و فروش آن را در دست بگیرند تا کسی دیگر نتواند قیمت ها را هر روز افزایش یا کاهش بدهد، برای چرم فینش تولید ایران هم به همین طریق بوده و فقط هزینه رنگ شدن آن بر قیمت چرم کراست اضافه شده، بنابراین قیمت آن زیاد تفاوتی ندارد.

قیمت چرم شترمرغ در بازار

قیمت چرم شترمرغ
قیمت روز چرم کراس شترمرغ در بازار

در بازار هر کشور قیمت جدیدی برای چرم شترمرغ اعلام شده و به همین طریق تولیدکنندگان محصولات چرمی اقدام به خرید می کنند، اما در بازار های که بیشتر عرف می باشد برای گرید یک چرم شترمرغ حداقل ۴۰۰ دلار است.

اما در ایران قیمت هایی حداکثر ۲۰۰ دلار دارد به همین خاطر اکثر تاجران و بازرگان دیگر کشورها به ایران آمده و با خرید چرم شترمرغ با قیمت مناسب سود بسیار بالایی می برند و در دفعات بعدی نیز دوباره اقدام به خرید می نمایند.

اما باید تاجران و بازرگانان بدانند هنگام خرید یا سفارش چرم شترمرغ در ایران باید با شرکت ها و کارخانه های قوی کار کنند تا باعث اعتماد شود، همچنین کارخانه و شرکت های بزرگ بطور معمول بصورت مستقیم خود چرم شترمرغ یا گوسفندی را با قیمت مناسب در بازار جهان صادر می کنند.

در ضمن شرکت های قوی که در بازار های جهانی فعالیت دارند به خوبی میدانند که گرید بندی و کیفیت بندی چرم شترمرغ با استاندارد های بالا باید صورت گیرد تا بتوان در هنگام عرضه به بازار و فروش آن دچار مشکل نگردند، زیرا تولیدکنندگان اصلی محصولات چرمی، چرم بی کیفیت خرید ندارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع چرم طبیعی

پیش بینی قیمت انواع چرم طبیعی سال ۹۸

پیش بینی قیمت انواع چرم طبیعی در سال ۹۸ همچون چرم شترمرغ، بزی، گاوی، گوسفندی …

دیدگاهتان را بنویسید