خانه / چرم / قیمت روز هر فوت چرم و پوست خام
قیمت روز هر فوت چرم
قیمت روز هر فوت چرم و پوست خام

قیمت روز هر فوت چرم و پوست خام

قیمت روز هر فوت چرم طبیعی به قیمت پوست خام، میزان خرید فروش چرم و دیگر عواملی مثل هزینه های دباغی پوست بستگی دارد بنابراین باید هنگام خریداری دقت نمود.

قیمت روز هر فوت چرم
قیمت روز هر فوت چرم و پوست خام

چرم پوست طبیعی مانند هر پارچه ایی دارای واحد شمارش مخصوص به خود می باشد. به منظور اندازه گیری چرم از واحد فوت استفاده می شود که برابر با ۳۰٫۵ سانتی متر است. چرم طبیعی به موجب آنکه در ایران با تنوع بسیار بالایی تولید میگردد، با قیمت بسیار مناسبی به بازار عرضه می شود.

با بهره گیری از چرم طبیعی میتوان انواع مختلفی از محصولات را باکیفیت بسیار بالا تولید کرد. به علت کیفیت بالایی که چرم طبیعی دارا می باشد، بهره گیری از آن در ایران روز به روز در حال افزایش می باشد.

چرم پوست طبیعی برای لباس

قیمت روز هر فوت چرم
قیمت روز هر فوت چرم و پوست خام

از زمان های گذشته تا به امروز از چرم طبیعی به منظور تولید محصولات مختلفی حتی لباس بهره گرفته می شده است. بهره گیری از چرم به منظور تولید لباس این امکان را فراهم می آورد تا بتوان در فصل زمستان در برابر سرما از قسمت های مختلف بدن محافظت نمود.

لباس های چرمی در مدل های زنانه و مردانه با طرح های زیبایی به بازار عرضه می شود تا متناسب با تمام سلیقه ها باشد.

قیمت روز هر فوت چرم

قیمت روز هر فوت چرم
قیمت روز هر فوت چرم و پوست خام

در ابتدا گفته شد که قیمت روز هر فوت چرم به چه عواملی بستگی دارد، بنابراین بهتر هست برای اینکه قیمت تمام شده کاهش یابد یا بتوان تخفیف خوبی گرفت از تولید کننده دسته اول یا اصلی خریداری نمود که همان کارخانه یا شرکت تولیدکننده می باشد.

چرم پوست طبیعی از جمله محصولات کاربردی و پرفروشی به شمار می آیند که با قیمت بسیار مناسبی به بازار عرضه می شود و به سبب همین امر به بهترین نحو ممکن پاسخگوی نیاز تمام مصرف کنندگان بوده است.

چرم طبیعی به نسبت چرم های مصنوعی دارای مقاومت بسیار بالاتری است که همین امر موجب شده تا این محصول به نسبت سایر محصولات دارای طرفداران بیشتری در جهان باشد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران با داشتن دانش و علم تولید این چرم طبیعی، توانسته برترین در کشور شناخته شود و هر روز نسبت به ارتقاء کیفیت سعی و تلاش نماید. به خوبی می دانیم که هر کارخانه ای بهترین تولیدات چرم طبیعی و حتی محصولات را در کشور خود داشته باشد، بدون شک بعنوان برترین شرکت شناخته خواهد شد و همچنین ممکن است در قاره ای قرار دارد بهترین شناخته گردد. بهترین کارخانه تولید چرم شترمرغ در ایران زیر نظر شرکت چرم ایران فعالیت می کند که با استفاده از پوست انواع حیوانات چرم های مرغوب تولید و در بازار عرضه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید