جمعه , آذر ۲۳ ۱۳۹۷
خانه / قیمت چرم / قیمت روز هر فوت چرم و پوست خام

قیمت روز هر فوت چرم و پوست خام

قیمت روز هر فوت چرم طبیعی به قیمت پوست خام، میزان خرید فروش چرم و دیگر عواملی مثل هزینه های دباغی پوست بستگی دارد بنابراین باید هنگام خریداری دقت نمود.

قیمت روز هر فوت چرم
قیمت روز هر فوت چرم و پوست خام

چرم پوست طبیعی مانند هر پارچه ایی دارای واحد شمارش مخصوص به خود می باشد. به منظور اندازه گیری چرم از واحد فوت استفاده می شود که برابر با ۳۰٫۵ سانتی متر است. چرم طبیعی به موجب آنکه در ایران با تنوع بسیار بالایی تولید میگردد، با قیمت بسیار مناسبی به بازار عرضه می شود.

با بهره گیری از چرم طبیعی میتوان انواع مختلفی از محصولات را باکیفیت بسیار بالا تولید کرد. به علت کیفیت بالایی که چرم طبیعی دارا می باشد، بهره گیری از آن در ایران روز به روز در حال افزایش می باشد.

چرم پوست طبیعی برای لباس

قیمت روز هر فوت چرم
قیمت روز هر فوت چرم و پوست خام

از زمان های گذشته تا به امروز از چرم طبیعی به منظور تولید محصولات مختلفی حتی لباس بهره گرفته می شده است. بهره گیری از چرم به منظور تولید لباس این امکان را فراهم می آورد تا بتوان در فصل زمستان در برابر سرما از قسمت های مختلف بدن محافظت نمود.

لباس های چرمی در مدل های زنانه و مردانه با طرح های زیبایی به بازار عرضه می شود تا متناسب با تمام سلیقه ها باشد.

قیمت روز هر فوت چرم

قیمت روز هر فوت چرم
قیمت روز هر فوت چرم و پوست خام

در ابتدا گفته شد که قیمت روز هر فوت چرم به چه عواملی بستگی دارد، بنابراین بهتر هست برای اینکه قیمت تمام شده کاهش یابد یا بتوان تخفیف خوبی گرفت از تولید کننده دسته اول یا اصلی خریداری نمود که همان کارخانه یا شرکت تولیدکننده می باشد.

چرم پوست طبیعی از جمله محصولات کاربردی و پرفروشی به شمار می آیند که با قیمت بسیار مناسبی به بازار عرضه می شود و به سبب همین امر به بهترین نحو ممکن پاسخگوی نیاز تمام مصرف کنندگان بوده است.

چرم طبیعی به نسبت چرم های مصنوعی دارای مقاومت بسیار بالاتری است که همین امر موجب شده تا این محصول به نسبت سایر محصولات دارای طرفداران بیشتری در جهان باشد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چرم طبیعی در بازار

قیمت جدید چرم طبیعی در بازار

چرم طبیعی به دلیل مرغوبیت بسیار زیادی که دارد از خرید گستردهای برخوردار میباشد از …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام