خانه / پوست شترمرغ / قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ
قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ
قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت پوست و چرم شترمرغ یکی از مهم ترین ملاک های خرید افراد است، که معمولا براساس میزان فوت یا پا هر جلد چرم در نظر گرفته می شود.

هر چرم شترمرغ مساحت و فوت آن معمولا با دیگری فرق دارد و بیشتر خریداران علاقمند هستند چرم هایی با اندازه بزرگتر را خرید نمایند چرا که محصولات بیشتر می توانند تولید کنند همچنین میزان فولیکول های موجود در چرم بیشتر است، بطور معمول چرم های بزرگ برای مبل،‌پالتو، لباس های چرمی مورد استفاده قرار می گیرد.
چرم پوست شترمرغ

قیمت هر فوت چرم شترمرغ بستگی به نوع چرم و کیفیت دارد که در شترمرغ هر فوت ۳۰٫۵ سانتی متر در ۳۰٫۵ سانتی می باشد، هر جلد چرم شترمرغ با دستگاه های مخصوص اندازه گیری شده و سپس به بازار داخلی و خارجی عرضه می گردد.

قیمت هر فوت چرم شترمرغ

قیمت روز چرم شترمرغ در بازار داخلی بر اساس، قیمت پوست خام مورد محاسبه می گردد و در بازار خارجی با احتساب هزینه های صادراتی و گمرگی حساب می شود البته چرم هایی که مخصوص صادرات مورد انتخاب واقع شده از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است که سبب می شود مشتریان نسبت به چرم شترمرغ رضایت کافی را داشته باشند.

قیمت هر فوت چرم شترمرغ
قیمت هر فوت چرم شترمرغ

زمانی که پوست خام شترمرغ تبدیل به چرم می گردد سپس اندازه گیری و نسبت به کیفت صادراتی یا داخلی ایران قیمت گذاری می شود، در ضمن بیشتر مصرف کنندگان ایرانی چرم شترمرغ گرید ۴ و ۵ خریداری می کنند، چون قیمت بسیار پایینی دارد و براحتی در هر رنگی قابل خرید هست همچنین صرفه اقتصادی بیشتری برای تولیدکنندگان دارد.

قیمت روز چرم پوست شترمرغ

همه ی ما میدانیم اگر پوست خام در صنعت چرم نباشد نمی توان چرم تولید نمود و این صنعت با مشکل مواجه خواهد شد پس در نتیجه پوست خام حیواناتی مانند شترمرغ گوسفند یا گاو ارزش بالایی در این صنعت داشته و خواهد داشت.

قیمت روز چرم پوست شترمرغ
قیمت روز چرم پوست شترمرغ

قیمت چرم

پوست خام شترمرغ قیمت های مختلفی در بازار دارد که تقریبا براساس کیفیت مشخص می شود، البته فولیکول های چرم شترمرغ بر قیمت پوست تا حدودی نیز اثر پذیر است، قیمت پوست بصورت روز می باشد و ممکن است هر چند وقت یک بازار قیمت پوست تغییر نمایند البته باید به یاد داشت، که یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار بر قیمت تمام شده چرم پوست شترمرغ، قیمت پوست است که باید بطور حتم با نرخ های بسیار مناسب خریداری نمود تا بتوان صرفه اقتصادی بسیار خوبی داشته باشد.

چرم ساق شترمرغ

در هنگام کشتار شترمرغ دو نوع پوست خام از این پرنده به تولید می رسد که شامل پوست بدن و ساق پا می باشد.

چرم ساق شترمرغ
چرم ساق شترمرغ

پوست ساق پای شترمرغ ابعاد و اندازه های یکسانی ندارند و هر شترمرغ بسته به وزن و جسته شترمرغ زنده دارد، هر چه شترمرغ جسته بزرگتری داشته باشد، بی شک پوست ساق پای شترمرغ کیفیت بیشتر و اندازه بزرگتری دارد.

هر کالایی در حالت خام ارزش چندانی ندارد و پوست پای شترمرغ پس از دباغی دارای ارزش ویژه ای خواهد بود، زمانی که این محصول خام به چرم ساق شترمرغ تبدیل می گردد بیشتری از کمپانی های تولید محصولات چرمی بدنبال خرید این محصول هستند.

چرم ساق شترمرغ بدلیل داشتن فلس های منحصر به فرد که در عکس نیز مشاهده می کنید قابلیت تولید محصولات چرمی کم نظیری دارد و در اصل به همین خاطر است که فروش زیادی داشته و شرکت ها به دنبال سفارش این چرم لوکس هستند.

چرم ساق شترمرغ
چرم ساق شترمرغ

خوب است بدانید که قیمت جهانی چرم شترمرغ اثر مستقیم بر روی چرم ساق شترمرغ می گذارد و البته پوست چرم شترمرغ یا چرم بدن این حیوان اهمیت خود را نیز دارد و از نرخ جهانی بهره می برد.

دستگاه دباغی پوست شترمرغ

اکثر پرورش دهندگان شترمرغ، معمولا هر ساله میزان تولید خود را افزایش میدهند تا بتوانند سهم بیشتری از حجم تقاضا کشوری را به خود اختصاص دهند و در کنار از میزان سرمایه گذاری بهره بیشتری داشته باشند.

دستگاه دباغی پوست شترمرغ
دستگاه دباغی پوست شترمرغ

با توجه به رشد پرورش شترمرغ زنده می توان فهمید که کشتار شترمرغ زیاد خواهد شد و بنابراین برای فرآوری محصولاتی همچون چربی، پوست خام و پر این پرنده، سرمایه گذاری نمود تا ارزش بیشتری به صنعت بخشید.

برای فرآوری پوست خام شترمرغ، نیاز به تجهیزات و دستگاه های زیادی است و با افزایش تولید پوست خام، ضرورت اضافه شدن دستگاه دباغی پوست شترمرغ به شدت در کارخانه احساس می شود.

دستگاه دباغی پوست شترمرغ
دستگاه دباغی پوست شترمرغ

البته قبل از اضافه نمود دستگاه دباغی پوست شترمرغ، آمار دقیقی از روند ورودی پوست خام در آینده بدست آورد، زیرا قیمت دستگاه دباغی گران بوده و سرمایه زیادی از کارخانه را به خود اختصای می دهد.

قیمت جهانی چرم شترمرغ

کالاهایی که به صورت جهانی تقاضا و طرفدار دارد، تولیدکنندگان اصلی و عرضه کننده بزرگ آن سعی می کنند، قیمتهای مرجعی قرار دهند تا هر شخص و مصرف کننده یا پخش کننده که قصد خرید سفارش آن را داشت دچار مشکل نگردد.

قیمت جهانی چرم شترمرغ
قیمت جهانی چرم شترمرغ

در خصوص چرمهایی دسته چرم خاص و لوکس بشمار می رود بنا بدلیل تقاضا بالا برای این اینگونه چرمها معمولا از سوی تولیدکنندگان در کشور با قیمت جهانی به عرضه می رسند.

به همین خاطر شرکت دباغی پوست شترمرغ به خاطر ارزش بخشیدن به این پوست و بالابردن میزان سود پرورش دهندگان شترمرغ، سعی می کند تا از قیمت جهانی چرم شترمرغ تبعیت نماید.

قیمت جهانی چرم شترمرغ در هر کشوری متمایز است، زیرا برخی از کشور ها توان پرورش شترمرغ و تولید چرم آن را دارند و به همین خاطر تا حدودی قیمت ارزانی برای این چرم در نظر می گیرند.

قیمت جهانی چرم شترمرغ
قیمت جهانی چرم شترمرغ
در حالت کلی قیمت جهانی چرم شترمرغ بسته به کیفیت هر فوت یا پا بین ۵ دلار تا ۲۰ دلار و حتی ۳۰ دلار می باشد البته قیمت های بالا بیشتر برای گرید A بوده و برای خرید جزئی است.

برای بازار ایران معمولا قیمت چرم شترمرغ مناسب تر است، زیرا برای کارگاه های تولید محصولات چرمی مورد استفاده قرار می گیرد و توان تولید محصول چرم در ایران زیاد نیست.

قیمت چرم شترمرغ در ایران

همه ی ما به خوبی میدانیم که تعیین قیمت چرم شترمرغ در ایران ملاک خاصی ندارد، چون این چرم بیشتر صادراتی محسوب می شود و اینکه استقبال این چرم در کشور زیاد نیست، چرا که قیمت این نوع چرم طبیعی نسبتا بالا است.

قیمت چرم شترمرغ در ایران
قیمت چرم شترمرغ در ایران

با تمام این موارد باید گفت، قیمت چرم شترمرغ خام در ایران نسبت کشور ترکیه، تایلند، نروژ، مکزیک و کشورهای قاره اروپا، آمریکا و حتی قاره آفریقا، بسیار ارزان تر است، زیرا در داخل به فروش می رسد و باید برای تولیدکننده محصولات چرمی دارای صرفه اقتصادی باشد.

معمولا میزان فروش هر کالا در شرکتها، ملاک خوبی برای افزایش یا کاهش قیمت در کشور ها است و بیشتر کارخانجات از این مورد استفاده می کنند، اما در خصوص فروش چرم شترمرغ در تهران باید بیان نمود که استهلاک دستگاه دباغی پوست شترمرغ و میزان صادرات موارد دقیقی برای قیمت گذاری چرم طبیعی بشمار می رود.

قیمت چرم شترمرغ در ایران
قیمت چرم شترمرغ در ایران

قیمت پوست شترمرغ به روز

برخی از محصولات، امروزه در بازار کشور و جهان از قیمت های آنلاین یا در واقع از قیمت لحظه بهره می برند، البته باید دارای شرایط خاص داشته باشند، این کالا ها و محصولات از قیمت روز تبعیت می کنند.

به روز بودن قیمت پوست شترمرغ نشان می دهد که ارزش این کالا خام تا حدی قابل توجهی است و هر کشتارگاهی یا پرورش دهنده ای سعی می کند از قیمت پوست شترمرغ به روز اطلاع پیدا کند تا سود مورد توجه ای به جیب بزند.

قیمت پوست شترمرغ به روز
قیمت پوست شترمرغ به روز

افراد حرفه ای و فعالان اصلی صنعت چرم شترمرغ و کشتارگاه های تخصصی این پرنده از قیمت ها به صورت کاملا مستقیم ارتباط دارند و قیمت ها را هر هفته معمولا دریافت می کنند.

قیمت پوست شترمرغ به روز توسط چه فردی و شرکتی مشخص می شود؟

قیمتها معمولا توسط شرکت فعال و تخصصی در زمینه دباغی پوست شترمرغ مشخص می شود که یکی از این شرکتها، چرم ارج است، البته نباید فراموش نمود که تعداد اندکی چرم سازی ها توانایی تولید چرم شترمرغ را دارند.

قیمت پوست شترمرغ در اصفهان

شهر های مشهد، تهران، اصفهان، شیراز و تبریز، هر ساله حجم زیادی از پوست خام شترمرغ را در کشور به تولید می رسانند.

قیمت پوست شترمرغ در اصفهان
قیمت پوست شترمرغ در اصفهان

اصفهان یکی از چندین شهری است که تولیدات بالایی در خصوص محصول چرمی شترمرغ دارد یکی از دلایل این موضوع کشتار بالای شترمرغ زنده و تولید پوست خام این پرنده است که سبب دباغی پوست شترمرغ و در نتیجه تولید محصول نهایی می گردد.

کیفیت پوست شترمرغ خام اصلی ترین عامل برای در نظر گرفتن پوست شترمرغ در اصفهان و دیگر نقاط کشور است و با توجه به این موضوع همه ی کشتارگاه های کشور علاقمند هستند تا پوست شترمرغ درجه یک را تولید تا بتوان سود بیشتری نسبت به همکاران خود ببرند.

صادرات پوست شترمرغ

آمار های صادرات و واردات هر کشور تا حدودی نشان دهند، میزان عرضه و تقاضا یک کالا در کشورها است.

زمانی که به میزان صادرات پوست شترمرغ در منطقه ایران و خاورمیانه نگاهی می اندازیم متوجه می شویم، پوست خام شترمرغ، مشکلات صادرات و واردات دارد. زیرا این پوست خام به علت داشتن میکروب، انتقال بیماری و مواردی از این قبیل، امکان جابجایی آن وجود ندارد.

صادرات پوست شترمرغ
صادرات پوست شترمرغ

از همه مهم تر باید بگوییم که امکان و درصد فاسد شدن این پوست خام بیش از حد انتظار است و ضمنا وزن بیشتری نسبت به پوست فرآوری شده دارد.

خواسته باشیم دقیق تر بگوییم در آمار صادرات پوست شترمرغ در گمرک ایران، موردی به جهت صادرات وجود ندارد و در حالت حداقلی می باشد، اما اطلاعاتی برای صادرات چرم شترمرغ یا همان پوست دباغی شده و محصولات چرمی به اندازه قابل توجه ای وجود دارد.

قیمت کفش چرم شترمرغ

کالا های اساسی در زندگی روزمره انسان کاربردی بسیاری دارد و بعضی از این کالا ها در ظاهر افراد دیده می شود، تقریبا محصولات پوشاکی مصارف بیش از اندازه ای دارند.

کفش از سری محصولاتی هست که در زمان رفت و آمد و … استفاده دارد و معمولا تمام افراد به انتخاب کفش اهمیت زیادی میدهند.

قیمت کفش چرم شترمرغ
قیمت کفش چرم شترمرغ

در هنگام انتخاب بیشتر افراد، چرم طبیعی دیده می شود و اغلب می دانند که کیفیت و نوع متفاوتی از چرم در جهان وجود دارد.

کفش چرم شترمرغ زیبایی زیادی دارد و بیشتر در مجالس و استفاده های روزمره مورد انتخاب قرار می گیرد، البته مدل های متنوع سبب راحت شدن انتخاب شده است، قیمت کفش چرم شترمرغ با توجه به کاربرد و میزان چرم به کار برده شده چرم طبیعی، تقریبا متفاوت است.

قیمت کفش چرم شترمرغ، بصورتی لیست قیمت در فهرست سایت قرار داده شده است.

فروش چرم شترمرغ در تهران

عاملیت فروش چرم شترمرغ در تهران هر روز هفته مشغول به فعالیت است و همیشه در تلاش هست تا سفارشات هر مشتری را در لحظه ارسال و بارگیری نماید، مگر اینکه چرم شترمرغ در مرحله تولید و یا سفارش تولیدی باشد.

فروش چرم شترمرغ در تهران
فروش چرم شترمرغ در تهران

این کارخانه در شهر مشهد، تهران و چندین شهر مهم دیگر ایران نمایندگی مستقیم دارد و حتی برخی مواقع سفارشات صادراتی خود از طریق نمایندگان ارسال می کنند، زیرا هر نمایندگی قادر به صادرات مستقیم صادرات پوست و چرم شترمرغ است.

چرم شترمرغ مشهد

فروش چرم شترمرغ در تبریز

خرید چرم شترمرغ در اصفهان

فروش چرم شترمرغ در تهران
فروش چرم شترمرغ در تهران

در حال حاظر فروش چرم شترمرغ در تهران بصورت حضوری و آنلاین یا همان اینترنتی از طریق فروشگاه صورت می پذیرد و انواع کیفیت از چرم طبیعی وجود دارد، ضمنا تمام قیمت هایی که ارائه می شود قابل استعلام می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ | بازار صادرات چرم پوست شترمرغ ایران

شترمرغ از حیواناتی است که استفاده های زیادی از او چه به عنوان خورکی و چه به عنوان صنعتی میشود،برای مثال استفاده از گوشت او برای مصارف خانگی یا مصارف رستوران،است

دیدگاهتان را بنویسید