خانه / چرم شترمرغ / قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ
قیمت چرم شترمرغ
قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت پوست و چرم شترمرغ یکی از مهم ترین ملاک های خرید افراد است، که معمولا براساس میزان فوت یا پا هر جلد چرم در نظر گرفته می شود.

قیمت هر فوت چرم شترمرغ
قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

هر چرم شترمرغ مساحت و فوت آن معمولا با دیگری فرق دارد و بیشتر خریداران علاقمند هستند چرم هایی با اندازه بزرگتر را خرید نمایند چرا که محصولات بیشتر می توانند تولید کنند همچنین میزان فولیکول های موجود در چرم بیشتر است، بطور معمول چرم های بزرگ برای مبل،‌پالتو، لباس های چرمی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت هر فوت چرم شترمرغ بستگی به نوع چرم و کیفیت دارد که در شترمرغ هر فوت ۳۰٫۵ سانتی متر در ۳۰٫۵ سانتی می باشد، هر جلد چرم شترمرغ با دستگاه های مخصوص اندازه گیری شده و سپس به بازار داخلی و خارجی عرضه می گردد.

قیمت هر فوت چرم شترمرغ

قیمت روز چرم شترمرغ در بازار داخلی بر اساس، قیمت پوست خام مورد محاسبه می گردد و در بازار خارجی با احتساب هزینه های صادراتی و گمرگی حساب می شود البته چرم هایی که مخصوص صادرات مورد انتخاب واقع شده از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است که سبب می شود مشتریان نسبت به چرم شترمرغ رضایت کافی را داشته باشند.

قیمت هر فوت چرم شترمرغ
قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

زمانی که پوست خام شترمرغ تبدیل به چرم می گردد سپس اندازه گیری و نسبت به کیفت صادراتی یا داخلی ایران قیمت گذاری می شود، در ضمن بیشتر مصرف کنندگان ایرانی چرم شترمرغ گرید ۴ و ۵ خریداری می کنند، چون قیمت بسیار پایینی دارد و براحتی در هر رنگی قابل خرید هست همچنین صرفه اقتصادی بیشتری برای تولیدکنندگان دارد.

قیمت روز چرم پوست شترمرغ

همه ی ما میدانیم اگر پوست خام در صنعت چرم نباشد نمی توان چرم تولید نمود و این صنعت با مشکل مواجه خواهد شد پس در نتیجه پوست خام حیواناتی مانند شترمرغ گوسفند یا گاو ارزش بالایی در این صنعت داشته و خواهد داشت.

قیمت چرمقیمت هر فوت چرم شترمرغ

پوست خام شترمرغ قیمت های مختلفی در بازار دارد که تقریبا براساس کیفیت مشخص می شود، البته فولیکول های چرم شترمرغ بر قیمت پوست تا حدودی نیز اثر پذیر است، قیمت پوست بصورت روز می باشد و ممکن است هر چند وقت یک بازار قیمت پوست تغییر نمایند البته باید به یاد داشت، که یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار بر قیمت تمام شده چرم پوست شترمرغ، قیمت پوست است که باید بطور حتم با نرخ های بسیار مناسب خریداری نمود تا بتوان صرفه اقتصادی بسیار خوبی داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای حسین قاجاریان
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
شماره ثابت: ...
فکس: ...
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد- تهران

مطلب پیشنهادی

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران با داشتن دانش و علم تولید این چرم طبیعی، توانسته برترین در کشور شناخته شود و هر روز نسبت به ارتقاء کیفیت سعی و تلاش نماید. به خوبی می دانیم که هر کارخانه ای بهترین تولیدات چرم طبیعی و حتی محصولات را در کشور خود داشته باشد، بدون شک بعنوان برترین شرکت شناخته خواهد شد و همچنین ممکن است در قاره ای قرار دارد بهترین شناخته گردد. بهترین کارخانه تولید چرم شترمرغ در ایران زیر نظر شرکت چرم ایران فعالیت می کند که با استفاده از پوست انواع حیوانات چرم های مرغوب تولید و در بازار عرضه می کنند.