خانه / چرم / انواع چرم / قیمت روز انواع چرم در بازار اروپا
قیمت روز انواع چرم
قیمت روز انواع چرم در بازار اروپا

قیمت روز انواع چرم در بازار اروپا

با توجه به قیمت روز انواع چرم در بازار می توان به سادگی درک نمود که نرخ تمام چرمهای طبیعی تولید ایران مناسب بوده و اینگونه توان رقابت چرم ایرانی بسیار زیاد خواهد بود.

دانستن قیمت روز چرم می تواند به تصمیم گیری اشخاص تولید کننده محصولات چرمی و تاجران به حد بالایی کمک کند بخصوص آن افرادی که قصد صادرات به کشور های اروپایی دارند.

قیمت روز انواع چرم

تنوع انواع چرم در بازار اروپا موجب شده است که قیمت روز آن ها همه روزه به روش های مختلفی به مشتریان اعلام گردد تا با همین قیمت ها به فروش برسند.

چرم در بازار اروپا

به طور کلی می توان انواع چرم عرضه شده در فروشگاه ها را به دو دسته ی طبیعی و مصنوعی تقسیم کرد. چرم طبیعی از پوست حیواناتی مانند گاو، گوسفند، شتر، شترمرغ و بز تهیه می شود.

چرم در بازار اروپا

چرم مصنوعی نیز از پلاستیک و نایلون در ترکیب با الیاف نخی تولید می شود. تمامی انواع چرم به شکل های مختلف رنگ می شوند تا تنوع بیشتری پیدا کنند. در نتیجه انواع چرم خواهد توانست طیف وسیعی از سلائق مختلف را در بر بگیرد.

برای آرامش خاطر بیشتر خریدار، امکان سفارشی سازی انواع چرم پیش از مراحل تولید نیز فراهم شده است. به نحوی که رنگ و میزان براق بودن چرم و اندازه و طرح آن قابل سفارش اند.

قیمت روز انواع چرم

در صورتی که از چرم به خوبی نگه داری شود می تواند چندین سال کیفیت اولیه خود را حفظ کند. به همین دلیل از گران بودن قیمت چرم طبیعی در بازار تعجب نکنید. ارزش چرم در صورتی که صد درصد طبیعی باشد بسیار بالا است.

قیمت روز انواع چرم

علت می تواند زیبایی و مرغوبیت چرم، مقاومت و دوام بالای آن باشد. هر چه چرم درجه یک تر و باکیفیت تر باشد، قیمت فروش آن در بازار بیشتر خواهد شد.

اما به طور کلی این قیمت مناسب در نظر گرفته می شود تا مشتریان بتوانند انواع وسایل چرمی مورد نیاز خود را از بازار بخرند. قیمت چرم مصنوعی در بازار بسیار ارزان تر از انواع چرم طبیعی در نظر گرفته می شود.

منبع: centerleather.com


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

انواع چرم دباغی شده

خرید انواع چرم دباغی شده

انواع مختلفی از چرم دباغی شده با کیفیت بالا در بازار عرضه شده است که …

دیدگاهتان را بنویسید