جمعه , آذر ۲۳ ۱۳۹۷
خانه / چرم شترمرغ / قیمت خرید و فروش چرم خام شترمرغ

قیمت خرید و فروش چرم خام شترمرغ

شاید بتوان گفت مهمترین دلیل که امروزه بسیاری از مشتریان برای خرید چرم خام شترمرغ به ایران مراجعه کرده و آن را انتخاب می کنند، قیمت مناسب فروش است.

چرم خام شترمرغ

هزینه هایی که برای تولید چرم شترمرغ باید پرداخت شود، همیشه بیشترین تاثیر را بر روی قیمت فروش آن دارد. لذا هر چقدر تولید کننده بتوانند هزینه های خود را کاهش داده، خواهند توانست چرم را با قیمت مناسب تر به بازار عرضه دارند.

با توجه به اینکه در ایران پوست شترمرغ با قیمت بسیار مناسب در دسترس بوده، معمولا کارخانه های تولید کننده چرم آنها را با هزینه کم در اختیار گرفته و برای تولید استفاده خواهند کرد. این موضوع را می توان از جمله اصلی ترین دلایلی دانست که قیمت چرم شترمرغ ایران مناسب است.

فروش چرم شترمرغ در بازار جهانی

همانطور که می دانید در بازار جهانی چرم، معمولا کشورهای زیادی را می توان دید که چرم شترمرغ را عرضه می دارند. این کشورها همیشه به منظور بهره گیری از بازار دیگر نقاط جهان، مزیت هایی را در نظر گرفته تا بتوانند محصول بیشتری را به فروش رسانند.

از آنجا که چرم شترمرغ ایران، قیمت فروش نسبتا پایینی دارد، امروزه در دیگر کشورها با فروش خوبی همراه است. زیرا این چرم ها می توانند به لحاظ قیمت از کشورهای مختلف دنیا مناسب تر بوده این محصولات را افراد زیادی تقاضا خواهند کرد.

چرم خام شترمرغ

صادرات چرم شترمرغ به اروپا

کشورهای اروپایی بیشترین تقاضای چرم شترمرغ را از ایران دارند. زیرا از کیفیت آن راضی بوده و معمولا با قیمت بسیار مناسب آن را تهیه می کنند. این موضوع شرایط صادرات چرم شترمرغ را به سراسر اروپا آسان کرده و شرکت های مختلف آنها را به صورت مستقیم خریداری می کنند.

چرم خام شترمرغ

کسانی که در صنعت چرم فعال هستند، به خوبی باید تفاوت چرم خام با فینیش را متوجه شوند و بدانند.

چرم خام شترمرغ طرفداران بیشتری در سراسر جهان دارد و اغلب کارخانه های چرم شترمرغ در این مرحله چرم را انبار می نمایند تا هنگامی که سفارش مشتریان قطعی گردد، زیرا این چرم رنگ نشده است و کامل نیست.

بیشتر تاجران چرم خام را به حهت صادرات و واردات پسند کرده و به ندرت نوع فینیش یا رنگی را سفاش تولید می دهند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت چرم شترمرغ

قیمت چرم شترمرغ صادراتی در ایران

قیمت چرم شترمرغ صادراتی در ایران همیشه با توجه به روند تولید مشخص خواهد شد، …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام