خانه / چرم شترمرغ / قیمت جدید چرم طبیعی شترمرغ
چرم طبیعی شترمرغ
قیمت جدید چرم طبیعی شترمرغ

قیمت جدید چرم طبیعی شترمرغ

قیمت جدید چرم طبیعی شترمرغ به نسبت زیادی نسبت به قیمت های پیشین آن کاهش داشته است که این مهم افزایش خرید را در پی داشته است.

چرم طبیعی شترمرغ
قیمت جدید چرم طبیعی شترمرغ

قیمت چرم طبیعی شترمرغ به میزان زیادی کاهش را نسبت قیمت های پیشین تجربه کرده است و این در پی افزایش میزان تولید این نوع از چرم طبیعی در کشور و همچنان افزایش تقاضا های داخلی و خارجی برای خرید آن بوده است.

چرم شترمرغ ایرانی با شهرت جهانی ای که یافته است، در زمره محصولات صادراتی طبیعی کارگاهی ایرانی است که در بازار های چرم کشور های دیگر به خوبی شناخته شده است و همه از ویژگی های منحصر به فرد و خاص این نوع از چرم حکایت می کنند.

چرم طبیعی شترمرغ

چرم طبیعی شترمرغ
قیمت جدید چرم طبیعی شترمرغ

چرم طبیعی شترمرغ از جمله انواع چرم طبیعی تولید کشور است که با داشتن میزان بالای تولید خود، بسیاری از نیاز های داخلی و خارجی را پاسخ گفته است در حالی که حتی ذره ای از کیفیت این محصول خاص افت نکرده است و این محصول همچنان نیز در بالاترین کیفیت ممکن تولید و عرضه می گردد.

قیمت چرم شترمرغ

چرم طبیعی شترمرغ
قیمت جدید چرم طبیعی شترمرغ

قیمت چرم شترمرغ در بازار های داخلی کشور دارای مناسب ترین مقدار ممکن است و این در حالی است که در برترین کیفیت ممکن تولید می شود و این حاکی از برتر بودن کارخانجات تولید چرم شترمرغ در کشور می باشد.

چرم شترمرغ در کشور ما از اهمیت بالایی برخوردار است و بخش مهمی از صادرات کشور را در دست گرفته است و باعث رونق اقتصاد کشور گردیده است. این نوع از چرم محصولی است که در چند سال اخیر با توحه به همه گیر شدن استفاده از محصولات حاصل از شترمرغ و نیز رونق یافتن پرورش این پرنده، در صدر تولیدات ملی قرار گرفته است و سبب ارز آوری زیای به داخل کشور گردیده است.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ | بازار صادرات چرم پوست شترمرغ ایران

شترمرغ از حیواناتی است که استفاده های زیادی از او چه به عنوان خورکی و چه به عنوان صنعتی میشود،برای مثال استفاده از گوشت او برای مصارف خانگی یا مصارف رستوران،است

دیدگاهتان را بنویسید