خانه / چرم شترمرغ / قیمت به روز چرم شترمرغ
قیمت روز چرم شترمرغ
قیمت روز چرم شترمرغ

قیمت به روز چرم شترمرغ

قیمت روز چرم شترمرغ در بازار جهانی و داخلی چگونه است؟ بهترین قیمت چرم طبیعی در کدام کشور هست توسط کدام شرکت و کارخانه به مشتریان ارائه می شود؟

شاید به هنگام خرید کردن انواع چرم های مختلف موجود در بازار یکی از چرم ها بسیار شناخته شده باشد که این چرم، چرم حاصل از پوست شترمرغ می باشد و به علت خاص و زیبا بودن این نوع چرم مشتری های زیادی دارد.

قیمت روز چرم شترمرغ
قیمت روز چرم شترمرغ

مشتری های چرم شترمرغ نه تنها در داخل کشور فراوان بوده بلکه در کشور های خارجی نیز خواهان و خریداران این نوع چرم هستند، تا در ساخت و تولید کردن بسیاری از وسایل و لباس ها و کیف و کفش و… از آن ها استفاده کنند، همچنین بهتر است بدانید با این که کیفیت این نوع چرم بالا است قیمت این چرم در بازار های خرید و فروش پایین است و می توان با قیمت های ارزان تر از مراکز معرفی شده توسط سایت خریداری کرد.

کارخانه هایی که داخل کشور در زمینه تولید کردن چرم شترمرغ فعالیت دارند چرم های بسیار با کیفیتی را می توانند تولید کنند که از کشور هایی مانند ترکیه و… خواهان و از خریداران چرم های تولید شده در کشور می باشند.
قیمت روز چرم شترمرغ
قیمت روز چرم شترمرغ

در بازار های خرید و فروش جهانی شرکت های بسیاری در زمینه فروش چرم شترمرغ فعالیت می کنند، اما تمامی این شرکت ها معتبر نیستند و ممکن است محصولات بی کیفیت و چرم های مصنوعی را به فروش برسانند.

کارخانه تولید چرم شترمرغ

در سطح کشوری و در شهر های مختلف کشور کارخانه ها و کارگاه های زیادی در زمینه تولید کردن انواع چرم ها از جمله چرم شترمرغ فعالت می کنند و پس از به دست آمدن چرم ها آن ها را به مراکز موجود در بازار های شهر های مختلف داخلی عرضه می کنند و حتی آن ها را به کشور های خریدار خارجی صادر می کنند.

این کارخانه از جمله کارخانه هایی هستند که در تمامی نقاط جهان خریداران آن ها فراوان است چرا که محصولات و چرم های بسیار با کفیتی را تولید می کنند.

قیمت روز چرم شترمرغ
قیمت روز چرم شترمرغ

کارخانه های تولید چرم با استفاده کردن از دباغی چرم های با کیفیت و مناسبی را تولید می کنند و با توجه به این مسئله که تقاضای مردم برای خرید و فروش های چرم شترمرغ بالا تر می باشد به این علت نیز روز به روز فعالیت کارخانه های تولید چرم بالا تر می رود و حجم بالایی از چرم های شترمرغ را تولید می کنند تا به مصارف مشتریان برسد و نیاز خود را در زمینه تولید محصول چرم بتوانند رفع کنند.

بهترین کیفیت چرم شترمرغ

یکی از چرم های با کیفیت در بازار های جهانی خرید و فروش چرم شترمرغ می باشد در تشخیص دادن کیفیت این نوع چرم می توان به موارد زیادی اشاره کرد و موارد زیادی در نوع کیفیت این محصول تاثیر دارند.

قیمت روز چرم شترمرغ
قیمت روز چرم شترمرغ

شترمرغ هایی که نر هستند پر های آن ها سیاه می باشد و در انتهای پر و بال های آن رنگ سفید دیده می شود، خود شترمرغ نوعی پرنده است که در میان پستانداران که علف خوار هستند مانند گورخر و گاو میش حیات دارند.

آیا تاکنون اقدام به خرید کردن چرم شترمرغ کرده اید؟ آیا می دانید که چه مواردی در کیفیت و مرغوبیت چرم شترمرغ تاثیر دارند و در ساخت چه لباس هایی در کشور های خارجی و در داخل کشور استفاده می کنند؟

یکی از مهمترین مواردی که در کیفیت چرم شترمرغ تاثیر دارد تعداد فولیکول های آن می باشد، به این صورت که تعداد فولیکول های پوست شترمرغ ثابت است و بنابراین هر چه پوست بزرگ تر باشد یعنی تعداد فولیکول های آن پوست نیز بیشتر است و این نوع پوست ارزش بیشتری از پوست های کوچک خواهد داشت.

قیمت روز چرم شترمرغ
قیمت روز چرم شترمرغ

می توان به طور صریح اشاره کرد که  بخش بزرگی از درآمد محصولات شترمرغ مربوط به چرم شترمرغ می باشد که عددی حدود ۶۰ درصد را در این بخش می توان بیان کرد که نسبت بسیار بالایی است و از این طریق می توانند درآمد خوبی کسب کنند.

چرم شترمرغ صادراتی

از چرم نرم و لطیف شترمرغ در ساخت برخی لباس ها مانند ساخت پوتین، دستکش، کیف پول های دستی و کیف پول های ادرای استفاده می کنند و در کشور های خارجی نیز از آن ها در ساخت بسیاری از لباس ها در سالن های مد و در ساخت برخی بخش های خودرو مانند روکش صندلی ها ، روکش فرمان و… استفاده می کنند.

قیمت روز چرم شترمرغ
قیمت روز چرم شترمرغ

چرم شترمرغ ویژگی هایی منحصر به فرد مانند طرح های زیبا و ضد آب و حالتی کشسان و قابل انعطاف می باشد و به این علت در ساخت هر گونه لباس و وسایل تزیینی استفاده های بالایی دارد و از همه مهم تر این که دوام و ماندگاری این نوع چرم از پوست هر حیوان دیگری بیشتری است حتی از پوست تمساح یا گاو نیز مقام تر می باشد.

یکی از ویژگی های دیگری که این نوع چرم را منحصر به فرد از بقیه چرم های حیوانات کرده است، جای ساقه های پر بروی چرم می باشد که آن را تبدیل به چرم بسیار زیبا و شگفت انگیز و مشتری پسند کرده است.

قیمت روز چرم شترمرغ

کیفیت پوست شترمرغ بر این اساس است که قبل از کشتار پرنده باید دچار ناراحتی های پوست و یا بیماری هایی نشده باشد، در غیر اینصورت کیفیت این نوع چرم پایین خواهد رفت و در بازار های خرید و فروش با قیمت های پایین به فروش خواهد رسید.

اگر قصد خرید چرم شترمرغ با کیفیت بالا را دارید می توان از این مراکز که سایت به شما ها معرفی میکند خریداری کنید تا از کیفیت و قیمت محصول آسوده خیال باشید و نگران نباشید.

قیمت روز چرم شترمرغ
قیمت روز چرم شترمرغ
از مهم ترین مورادی که در کیفیت نهایی چرم تاثیر می گذارد و می تواند کیفیت چرم را بالا تر ببرد چه مواردی می باشد؟ و چرا قیمت های چرم شترمرغ به اندازه و مساحت پوست این پرنده بستگی دارد و آن را گران یا ارزان می کند؟

مساحت و سایز پوست یکی دیگر از عوامل مهم در کیفیت پوست می باشد که می تواند در قیمت های نهایی چرم شترمرغ تاثیر داشته باشد، بهتر است بدانید که مساحت پوست ها می تواند براساس مواردی مانند  سن و اندام، چاقی و لاغری و وزن حیوان در زمان های کشتار بستگی داشته باشد و هر چه مساحت پوست بزرگ تر باشد هم با کیفیت تر است و هم ان که قیمت های بالا تری دارد.

قیمت روز چرم شترمرغ
قیمت روز چرم شترمرغ

از چرم شترمرغ های کوچک به این علت که کم مساحت هستند در ساخت انواع کیف پول دستی و دیگر کیف های اداری و چرمی استفاده می کنند تا باارزش شوند و از ان ها نمی توان در ساخت اشیاء بزرگ تر استفاده کرد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ | بازار صادرات چرم پوست شترمرغ ایران

شترمرغ از حیواناتی است که استفاده های زیادی از او چه به عنوان خورکی و چه به عنوان صنعتی میشود،برای مثال استفاده از گوشت او برای مصارف خانگی یا مصارف رستوران،است

دیدگاهتان را بنویسید