خانه / چرم / قیمت انواع چرم پوست شترمرغ در بازار
قیمت انواع چرم پوست
قیمت انواع چرم پوست شترمرغ در بازار

قیمت انواع چرم پوست شترمرغ در بازار

اگر قیمت انواع چرم پوست شترمرغ را با دیگر چرم ها در بازار مقایسه کنیم خواهیم دید که بالاتر است. زیرا هزینه های دباغی آن بیشتر می باشد.

قیمت انواع چرم پوست
قیمت انواع چرم پوست شترمرغ در بازار

در ایران می توان انواع چرم پوست های مختلف را دید که توسط کارخانه های تخصصی آماده سازی شده و در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. یکی از این چرم پوست ها متعلق به شترمرغ بوده که معمولا از دیگر دام ها بالاتر می باشد.

به منظور تولید این چرم کارخانه ها فرایندی را در نظر می گیرند تا بتوانند پوست را به بهترین شکل ممکن تبدل به چرم کنند. از همین رو هزینه هایی خواهد داشت که در قیمت گذاری نهایی چرم موثر است.

با توجه به بالاتر بودن هزینه های دباغی و رنگ آمیزی چرم شترمرغ، این نوع چرم از دیگر چرم ها قیمت بالاتری داشته و خریدارن این موضوع را به خوبی می دانند. بعلاوه این چرم در بازار جهانی یکی از لوکس ترین ها بشمار رفته و در تولید اقلام لاکچری استفاده می شود. این مسئله نیز بر روی قیمت چرم شترمرغ در داخل کشور بی تاثیر نیست.

قیمت چرم شترمرغ ایران

قیمت انواع چرم پوست
قیمت انواع چرم پوست شترمرغ در بازار

اما با توجه به این که قیمتی مشخص برای چرم شترمرغ در کشور وجود ندارد، برخی افراد سودجو آن را به قیمت های بسیار بالا عرضه داشته و این مسئله توانسته نرخ آن را بیش از اندازه افزایش دهد.

برای این منظور خریداران باید به مراکزی مراجعه کنند که به صورت تخصصی بر روی تولید و عرضه چرم شترمرغ فعالیت داشته و توانسته اند نیاز مشتریان خود را از بهترین محصول تامین کنند. بعلاوه این مراکز می توانند از افزایش بیش از اندازه قیمت چرم شترمرغ جلوگیری کند.

قیمت انواع چرم پوست

قیمت انواع چرم پوست
قیمت انواع چرم پوست شترمرغ در بازار

قیمت چرم پوست یکی از اصلی ترین ملاک های صادرات چرم ایران است، بطوری که اگر قیمت آن کمی افزایش یا کاهش یابد با بالا یا پایین رفتن هزینه و قیمت تمام شده چرم پوست خواهیم بود.

ملاک اکثر صادرکننده ها به جهت صادرات چرم پوست شترمرغ قیمت تمام شده د کشور مجاور است زیرا اگر قیمت بیش اندازه باشد بی شک برای صادرات صرفه اقتصادی ندارد و در نهایت منجر سود کم یا ضرر می گردد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ | بازار صادرات چرم پوست شترمرغ ایران

شترمرغ از حیواناتی است که استفاده های زیادی از او چه به عنوان خورکی و چه به عنوان صنعتی میشود،برای مثال استفاده از گوشت او برای مصارف خانگی یا مصارف رستوران،است

دیدگاهتان را بنویسید