خانه / چرم شترمرغ / قیمت انواع چرم خام شترمرغ و گاوی
قیمت چرم شترمرغ
قیمت انواع چرم خام شترمرغ و گاوی

قیمت انواع چرم خام شترمرغ و گاوی

انواع چرم خام شترمرغ یا گاوی با یکدیگر چه تفاوت هایی دارند؟ قیمت هر کدام در بازار چقدر است؟ چرم شترمرغ و گوسفندی به چه میزان فروش دارند؟

قیمت چرم شترمرغ
قیمت انواع چرم خام شترمرغ و گاوی

در بین انواع چرم های موجود در بازار جهانی، چرم گاوی و گوسفندی بیشترین خرید و فروش را به خود اختصاص داده هست زیرا مصرف زیادی داشته و قیمت آن نسبت به چرم شترمرغ یا کروکودیل مناسب تر است، البته این چرم شترمرغ هست که قیمت بالاتری دارد، چرا که بدلیل داشتن فولیکول های پر بر روی چرم، زیبایی بالایی بر چرم شترمرغ بخشیده است.

مصارف انواع چرم با یکدگر تفاوت هایی دارند و چرم گاوی بیشتر برای تولید کفش و لباس چرمی مورد استفاده قرار می گیرد یا نوع مصرف چرم گوسفندی، تولید محصولات چرمی مثل کیف، کفش می باشد، البته این به عهد تولید کننده هست که نوع استفاده مواد اولیه را تشخیص دهد، در نتیجه می توان انواع چرم حیوانات را برای تولیدات محصول های مختلف انتخاب نمود چرا که چرم کاربرد های بسیاری دارد، در ضمن چندین شرکت خودرو سازی اروپایی در تولید خودرو از چرم طبیعی گاوی یا شترمرغ استفاد می نمایند.

قیمت انواع چرم شترمرغ

قیمت چرم شترمرغ
قیمت انواع چرم خام شترمرغ و گاوی

گرید بندی و سورس بندی کیفیت چرم شترمرغ با هر چرم دیگری فرق دارد و این نشان از ازرش این چرم هست که قیمت بالا خود را نشان می دهد، انواع چرم شترمرغ به ترتیب کیفیت قیمت گذاری می شود که بعضی از شرکت ها هنگام فروش چرم شترمرغ، تمام گرید ها را به مشتریان ارائه می دهند. اما اینگونه منجر به کاهش صادرات چرم ایران خواهد شد.

انواع چرم شترمرغ زمانی که توسط شرکت، براساس کیفیت دسته بندی می شوند، کیفیت های صادراتی را گرید +A گرید بندی شده و دیگر سورس ها به ترتیب A , b , c می باشد.

قیمت چرم ممتاز یا همان صادراتی کم نیست و ارزاش بسیار زیادی خواهد داشت و بدون شک محصولات چرمی گران قیمت با آن می توان تولید کرد، بعنوان مثال پالتو و لباس های چرمی تولید شده با چرم شترمرغ قیمت های زیادی داشته و هر کسی قدرت خرید آن را ندارد در نتیجه تولید کننده سود خوبی خواهد برد، سورس های پایین تر چرم شترمرغ برای کیف و کفش نیاز مناسب هستند و ارزش بیشتری به محصول نهایی می بخشد.

قیمت چرم خام شترمرغ

قیمت چرم شترمرغ
قیمت انواع چرم خام شترمرغ و گاوی

در ایران تقاضا برای چرم خام رنگ نشده یا همان کراس زیاد هست البته تمام آن مخصوص صادرات می باشد البته به مراتب کیفیت و گرید بندی صادر می گردد، قیمت این نوع چرم شترمرغ نسبت به فینیش ارزان تر هست زیرا کامل شده نیست و تاجران پس از صادرات، آن را به کارخانه های دیگر کشور ها با قیمت بسیار مناسب تری می توانند عرضه نمایند، در نهایت می توان گفت قیمت چرم خام شترمرغ، بدلیل ارزان تر بودن قابلیت فروش خارجی بهتری دارد.
اما داخل ایران چرم فینیش شترمرغ خواستار بهتری داشته و تولیدکنندگان یا شرکت ها سعی می کنند، با تولید چرم باکیفیت، تولیدکنندگان محصولات چرمی توان بهتری در هنگام عرضه انواع محصول های چرمی در بازار داخل داشته باشند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ | بازار صادرات چرم پوست شترمرغ ایران

شترمرغ از حیواناتی است که استفاده های زیادی از او چه به عنوان خورکی و چه به عنوان صنعتی میشود،برای مثال استفاده از گوشت او برای مصارف خانگی یا مصارف رستوران،است

دیدگاهتان را بنویسید