خانه / چرم / قیمت انواع مدل کیف اداری چرم شترمرغ
کیف اداری چرم
قیمت انواع مدل کیف اداری چرم شترمرغ

قیمت انواع مدل کیف اداری چرم شترمرغ

قیمت محصولات چرم شترمرغ در بازار چقدر است؟ چگونه می توان با قیمتی ارزان پیدا نمود؟ بهترین و زیباترین انواع مدل های کیف اداری چرمی کدامند؟

کیف اداری چرم
قیمت انواع مدل کیف اداری چرم شترمرغ

شاید تاکنون از محصولات تولید شده چرم حیوانات استفاده کرده باشید و هر فردی به خوبی میداند که یکی از بهترین پوشاک آقایان و بانوان محسوب می شود، به این خاطر که چرم با بدن انسان سازگاری بهتری دارد و این باعث شده افرادی زیادی از محصولات چرمی استفاده نمایند.
چرم های بسیاری در بازار پیدا می گردد و هر کدام به طریقی در تولید محصول های چرمی خاص استفاده می گردد، بیشترین کیف و کفش چرمی که در بازار دیده می شود با چرم طبیعی گوسفندی، گاوی و شترمرغ تولید می گردد زیرا چرم های نام برده شد بیشترین حجم عرضه را به خود اختصاص داده اند.
بطور معمول اغلب افراد دوست دارند از محصولات لوکس و زیبا استفاده کنند تا همیشه شیک باشند مثل همین کیف ادرای زیبا که بیشتر افراد با دیدن، قصد خرید آن را پیدا می کنند.

قیمت انواع کیف چرم اداری

تعیین قیمت محصولات چرم به ویژه چرم شترمرغ کار بسیار راحتی نیست، چون باید چند مورد مثل قیمت تمام شده، سود در نظر گرفته شده و توان فروش آن را در نظر گرفت، بخصوص میزان عرضه و تقاضایی که بسبار در ارائه قیمت تاثیر گذار خواهد بود، زیرا اگر کمی قیمت ارائه شده بالا باشد بی شک نمی توان به خوبی در بازار آن را عرضه و سپس فروش نمود.

بخصوص در مورد قیمت انواع کیف چرم، چرا که بهای تمام شده آن معمولا بالا است و قیمتی که بتوان در بازار براحتی فروش نمود، قابل تشخیص نیست.

معمولا قیمت کیف های زنانه و مردانه تفاوت های زیادی دارند و ملاک های هر کدام فرق دارد، بعنوان مثال کیف زنانه مجلسی و کیف اداری جزء گران ترین ها بشمار می روند و نرخ انواع کیف مدل اداری مردانه حداقل ۲۰۰ هزار تومان در بازار می باشد.

بهترین کیف چرم ادرای

به نظر شما یک کیف چرم اداری باید چه برتری هایی داشته باشد که به آن لغب بهترین کیف ادرای را داد؟

در جواب معمولا اکثر افراد دو مورد مهم را نام می برند، که آن کیفیت و سبک بودن یا جا دار بودن است، در کیف های اداری پرونده، ،کاغذ، اسناد، مدارک، خودکار، کتاب، لب تاب و مواردی از این قبیل قرار داده شود، در نتیجه باید یک کیف اداری بطوری طراحی گردد تا تمام از هم تفکیک شده و در ضمن هنگام گذاشتن یا برداشن هر کدام بهم گیرد نکند.

بعضی دیگر از افراد علاقه دارند کیف اداری که انتخاب می نمایند بسیار سبک باشد پس هنگام انتخاب کیف های اداری کوچک تر و لاکچری را مورد نظر خود قرار می دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ | بازار صادرات چرم پوست شترمرغ ایران

شترمرغ از حیواناتی است که استفاده های زیادی از او چه به عنوان خورکی و چه به عنوان صنعتی میشود،برای مثال استفاده از گوشت او برای مصارف خانگی یا مصارف رستوران،است

دیدگاهتان را بنویسید