خانه / فروش چرم / فروش انواع چرم کراست خام شترمرغ
فروش چرم شترمرغ
فروش انواع چرم کراست خام شترمرغ

فروش انواع چرم کراست خام شترمرغ

چرم کراست خام چگونه تولید می شود؟ آیا می توان از آن در تولید محصولات چرمی مثل کیف و کفش استفاده نمود؟ این نوع چرم چه تفاوت هایی با سایر دارد؟

فروش چرم شترمرغ
فروش انواع چرم کراست خام شترمرغ

حتما تا بحال برایتان سوال پیش آمده است که چگونه چرم از پوست حیوانات تولید می گردد، بخصوص این که دیگر مثل پوست خام فاسد نمی شود تا از بین برود.

تولید چرم از پوست خام چندین مرحله دارد که هر کدام پس از گذشت به مقاومت و کیفیت پوست خام کمک و بهبود می بخشد که در نهایت پس از گذشت مراحل مختلف تبدیل به چرم می گردد. کارخانه های ایران اغلب پس از چرم شدن اقدام به صادرات می نمایند و فروش داخلی درصد کمی را سهیم می شود.

انواع چرم کراست شترمرغ

فروش چرم شترمرغ
فروش انواع چرم کراست خام شترمرغ

پوست خام در موقع فرآوری داخل دباغی یا همان کارخانه چرم سازی، مراحل مختلفی را طی می نماید و مرحله آخر که چرم کاملا آماده می گردد، یک مرحله قبل از آن که چرم کامل شود و هنوز رنگ نشده است آن را کراست می گویند، در واقع چرم کراست، چرم سفید آماده رنگ شدن هست، البته رنگ سفید بر روی آن نخورده که سفید گردد و چرم خام می باشد.

کراست انواع بخصوصی دارد که پس از دباغی کامل مشخص می گردد، کیفیت های چرم کراست معمولا در هر کارخانه تفاوت هایی دارد چرا که مواد به کار برده برای دباغی و استاندارد های هر کارخانه بعضی مواقع فرق دارد، بهترین چرم های کراست شترمرغ در دباغی های تخصصی به تولید می رسد مگر اینکه کارخانه برند و با سابقه یا تجربه زیاد در زمینه چرم داشته و از دیر باز انواع پوست خام جیوانات را دباغی کنند.

فروش چرم کراست خام شترمرغ

فروش چرم شترمرغ
فروش انواع چرم کراست خام شترمرغ

چرم کراست خام مشتریان خاصی دارد چرا که هنوز کامل نشده و نیاز به رنگ شدن دارد بخصوص نوع چرم کراست شترمرغ که نسبت به سایر چرم ها خاص تر می باشد، چرا که هنوز نیاز به رنگ دارد، یکی از خوبی های چرم کراست، این می باشد که خریدار هر رنگی مطابق با سلیقه خود خواسته، می تواند بر روی آن اجرا نماید.

 

چرم کراست بطور معمول به کشور های دیگر یا مشتریان صادراتی، فروش می روند، البته کشور هایی هم که اقدام به خرید چرم کراست می نمایند غالبا خود کارخانه دباغی یا تولید چرم دارند، چون باید اقدام به فینیش کردن چرم نمایند، که اگر این کار صورت نگیرد بطور یقین با مشکل مواجه خواهند شد.

تولیدکنندگان محصولات چرمی شترمرغ هر رنگی را مورد استفاده قرار نمی دهند و به همین خاطر باید بطور دقیق و زیبا رنگ شود.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بهترین چرم گاو

مرکز فروش بهترین چرم گاو مرغوب

چرم گاو یکی از بهترین چرم ها محسوب میشود که بیشتر از چرم های  دیگر …

دیدگاهتان را بنویسید