خانه / فروش چرم / فروش انواع چرم صادراتی شترمرغ بصورت کراس
فروش چرم صادراتی
فروش انواع چرم صادراتی شترمرغ بصورت کراس

فروش انواع چرم صادراتی شترمرغ بصورت کراس

چرا یکی از بهترین انواع چرم صادراتی شترمرغ که در ایران تولید شده و برای فروش در بازار جهانی عرضه شده، بصوت کراس می باشد؟ چرم شترمرغ ایران دارای کیفیت است؟

فروش چرم صادراتی
فروش انواع چرم صادراتی شترمرغ بصورت کراس

همانطور که می دانید چرم کراس مرحله قبل از رنگ بوده و باید کیفیت بسیار خوبی داشته باشد. زیرا وقتی به رنگ آغشته می شود کیفیت خود را حفظ کرده و اگر آن طور که باید نباشد، سبب خراب شدن و کاهش کیفیت چرم می شود.

چرم کراس شترمرغ در ایران تحت بهترین شرایط تولید شده و همیشه با بهترین شرایط می توان برای رنگ آمیزی با کیفیت عالی استفاده کرد.

با توجه به اینکه بسیاری از خریداران خارجی با چرم کراس شترمرغ ایرانی آشنایی دارند، آن را به صورت مستقیم از تولید کننده های داخلی خریداری می کنند.

چرم صادراتی شترمرغ کراس

فروش چرم صادراتی
فروش انواع چرم صادراتی شترمرغ بصورت کراس

استانداردهایی که برای چرم شترمرغ کراس مطرح بوده و آن را به یک محصول صادراتی تبدیل خواهد کرد، مورد توجه شرکت های ایرانی می باشد. زیرا هدف اغلب آنها فروش چرم شترمرغ در بازار جهانی و محبوبیت از این طریق است.

پوست هایی که برای تولید چرم کراس شترمرغ انتخاب می شوند، باید برش های استاندارد و دقیقی داشته باشند. زیرا پس از دباغی این برش ها نشان دهنده خط بیرونی چرم بوده و باید دقیق باشند. همچنین نباید زخم و یا پارگی داشته، چرا که در هنگام کراس شدن بیشتر خواهند شد.

فروش چرم کراس شترمرغ

فروش چرم صادراتی
فروش انواع چرم صادراتی شترمرغ بصورت کراس

با توجه به اینکه چرم شترمرغ کراس را برخی از کشورها خریداری کرده و تحت شرایط مطلوب خود آنها را رنگ آمیزی می کنند، می توان فروش خوبی از این نوع چرم شترمرغ را دید. به طوری که بسیاری از تولیدی ها سرمایه گذاری بر روی این نوع چرم را بهتر می دانند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بهترین چرم گاو

مرکز فروش بهترین چرم گاو مرغوب

چرم گاو یکی از بهترین چرم ها محسوب میشود که بیشتر از چرم های  دیگر …

دیدگاهتان را بنویسید