خانه / چرم / انواع چرم / فروش انواع مدل کیف چرم شترمرغ
کیف چرم شترمرغ
فروش انواع مدل کیف چرم شترمرغ

فروش انواع مدل کیف چرم شترمرغ

فروش انواع مدل کیف چرم شترمرغ که در بازار های کشور به طور گسترده ای موجود است، با قیمت مناسبی که داراست از رونق بالایی برخوردار است.

کیف چرم شترمرغ
فروش انواع مدل کیف چرم شترمرغ

فروش انواع مدل کیف چرم شترمرغ به گسترده در کشور باعث شده است تا صنعت گران این زمینه به فکر تولید بیشتر این محصول صنعتی ایرانی با کیفیت بیافتند و نیز بتوانند رغبت بیشتری را برای تولید انبوه داشته باشند.

انواع مدل کیف چرم شترمرغ با رشد صنعت و پرورش شترمرغ در ایران و استفاده از چرم خام شترمرغ برای تولید کیف و کفش، به سطح پیشرفته ای رسیده است و باعث گردیده است تا تلاش برای ارائه مدل های بهتر و متنوع تر در بین طراحان و تولید کنندگان بیشتر گردد.

کیف چرم شترمرغ

کیف چرم شترمرغ
فروش انواع مدل کیف چرم

کیف چرم شترمرغ از بازار فروش داغی در کشور برخوردار گردیده است و این تنها به خاطر کیفیت و مرغوبیت و نیز دوام بالای آن نیست. نقوش نقطه دار و دانه دار چرم پوست شترمرغ باعث گردیده است تا فروش زیبایی این محصول به طور خیره کننده ای افزایش یابد و این نوع از کیف را در بین مصرف کنندگان به کالای لاکچری تبدیل نماید.

زیبایی و دوام و کارایی کیف چرم شترمرغ و دیگر خصایص آن سبب شده تا تولید این محصول با رشد بسیاری مواجه گردد تا جوابگوی نیاز گسترده این محصول در بازار باشد.

انواع چرم شترمرغ

کیف چرم شترمرغ
فروش انواع مدل کیف چرم

انواع چرم شترمرغ بر اساس درجه بندی کیفیت آنها مشخص می شود و هر چه کیفیت چرم تولید شده کمتر باشد، تولید کننده درجه پایین تری را بدان نسبت می دهد. همچنین برای چرم های مرغوب و با کیفیت حاصل از شترمرغ تولید کنندگان درجه کیفی بالایی را در نظر می گیرند.

این سبب رقابتی تر شدن بازار چرم شترمرغ می شود و نیز انتخاب مناسب را توسط مصرف کنندگان و خریدان و مخصوصا تاجران چرم خام شترمرغ بسیار راحت و آسان تر می نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت پوست و چرم شترمرغ یکی از مهم ترین ملاک های خرید افراد است، که …

دیدگاهتان را بنویسید