خانه / چرم / فروشگاه محصولات چرم مشهد در تهران
فروشگاه محصولات چرم
فروشگاه محصولات چرم مشهد در تهران

فروشگاه محصولات چرم مشهد در تهران

فروشگاه محصولات چرم مشهد در تهران بعنوان مرکز معتبر یا نمایندگی رسمی شناخته می شود و بهترین محوصلات تولید گشته از این شرکت را موجود دارد.

محصولات چرم مشهد

فروشگاه محصولات چرم مشهد در تهران انواع محصولاتی که با استفاده از چرم تولید شده در مشهد تولید گردیده است را با قیمت بسیار مناسب و به صورت مستقیم در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهد.

چرم مشهد یکی از بهترین و باکیفیت ترین نوع از چرم های تولید شده محسوب می شوند که از کاربری های بسیار مختلفی نیز برخوردار می باشد.

این نوع از چرم را می توان در رنگ ها و مدل های بسیار مختلفی با توجه به نیاز تهیه نمود و مورد استفاده قرار داد.

بهره گیری از محصولات چرمی موجب شیک پوشی نیز می گردد که همین امر موجب شده تا این محصولات مورد توجه افراد بی شماری قرار گیرد.

انواع محصولات چرم مشهد

از جمله محصولاتی که با استفاده از چرم مشهد تولید شده است، شامل انواع کیف، کفش، لباس و کمربند می باشد که زیبایی و کیفیت بالای آن ها افراد بی شماری را شیفته خود ساخته است.

محصولات چرمی را می توان به صورت عمده نیز خریداری نمود تا با قیمت بسیار مناسب تری بتوان آن ها را مورد استفاده قرار داد.

کیفیت بالای محصولات چرمی مشهد موجب شده تا از جمله مهم ترین و پر فروش ترین محصولاتی به شمار آیند که به کشور های مختلفی صادرات آن ها انجام می پذیرد.

خرید محصولات چرم مشهد

تنوع در محصولات چرمی تولید شده در مشهد بسیار بالا می باشد که همین امر موجب شده تا این محصولات مورد استفاده برای تمام افراد در گروه های سنی مختلف باشد. این محصولات در بسته بندی های شیکی به بازار عرضه شده است.

محصولات چرم مشهد دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و از همین رو قیمت های بالاتری هم برای آن تایین گشته است اما می توان در آفر ها و با خرید تعدادی بیشتر تخفیف زیادی را گرفت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران با داشتن دانش و علم تولید این چرم طبیعی، توانسته برترین در کشور شناخته شود و هر روز نسبت به ارتقاء کیفیت سعی و تلاش نماید. به خوبی می دانیم که هر کارخانه ای بهترین تولیدات چرم طبیعی و حتی محصولات را در کشور خود داشته باشد، بدون شک بعنوان برترین شرکت شناخته خواهد شد و همچنین ممکن است در قاره ای قرار دارد بهترین شناخته گردد. بهترین کارخانه تولید چرم شترمرغ در ایران زیر نظر شرکت چرم ایران فعالیت می کند که با استفاده از پوست انواع حیوانات چرم های مرغوب تولید و در بازار عرضه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید