خانه / چرم / فروشگاه اینترنتی کفش مردانه چرم طبیعی شترمرغ
کفش مردانه چرم
فروشگاه اینترنتی کفش مردانه چرم طبیعی شترمرغ

فروشگاه اینترنتی کفش مردانه چرم طبیعی شترمرغ

کفش چرم مردانه را چگونه می توان از طریق سایت یا فروشگاه اینترنتی سفارش داد؟ چرم طبیعی شترمرغ آیا برای تولید محصولات چرمی مناسب هست؟

کفش مردانه چرم
فروشگاه اینترنتی کفش مردانه چرم طبیعی شترمرغ

یکی از اصلی ترین اجناس که تمام افراد به آن نیاز دارند کفش می باشد و همه به گونه ای کفش خود بطور معمول انتخاب می نمایند که راحتی را هنگام پوشیدن القاء نماید،

تولیدکنندگان زیادی در بازار های مختلف فعالیت می کنند و هر کدام قدرت خاصی در طرح و مدل های خاص دارند زیرا تجربه و تفکر قوی در طراحی دارند، حال آنکه اگر کفش با چرم طبیعی تولید شده باشد زیرا ساختار چرم طبیعی با پوست انسان برابری دارد به همین خاطر تمام افراد جامعه ترجیح می دهند از محصولات چرمی طبیعی استفاده نمایند.

امروزه کفش جدیدی با چرم هایی مانند شترمرغ، چرم ساق پا شترمرغ، ماهی، کروکودیل تولید شده هست که بعضی از آنها زیبایی دو چندادن دارد، که افراد هنگام دیدن آن دوست دارند حتی برای یک بار آنها را داشته باشند، البته این نوع کفش با چرم طبیعی متفاوت را در هر جایی از بازار نمی توان پیدا نمود.

تولید کفش چرم طبیعی شترمرغ

تمام اشخاص علاقه دارند کالا هایی که می خرند جزء بهترین بازار باشد بخصوص پوشاک که در شیک بودن افراد تاثیر گذار است، کفش به خاطر پر فروش بودن تولید کننده زیادی دارد و اکثر آنها کفش های بخصوصی تولید می نمایند.

چرم مصنوعی و طبیعی تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند، اما اکثرا تولید کننده ها فقط چرم طبیعی را انتخاب می کنند، زیرا طبیعی بودن آن منجبر به زیبایی می شود.

کفش مردانه چرم
فروشگاه اینترنتی کفش مردانه چرم طبیعی شترمرغ

چند وفتی است که کفش های جدیدی با چرم شترمرغ تولید می شود هر یک از این کفش ها قیمت بالایی بیشتری نسبت به گوسفندی و گاوی دارند، بطوری که قیمتی بالغ بر ۱۵۰۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰۰۰ تومان در بازار های ایران می باشد البته در بازار ایران نسبت به کشور ترکیه، مالزی، ایتالیا، تایلند و چندین کشور دیگر فروش های کمتر در بر دارد به همین خاطر بیشتر کفش هایی که با چرم شترمرغ تولید می شود صادرات می گردد.

فروشگاه اینترنتی کفش چرم شترمرغ

اکثر کفش های زیبا از طریق بازار حقیقی به ندرت قابل پیدا هست یا فقط از طریق فروشگاه های بزرگ یا برند، تولیدکنندگان اصلی محصولات چرمی، فروشگاه لاکچری و خاص دیده می شود، اما براحتی و سادگی می توان با مراجعه به سایت های تولیدکنندگان اصلی یا فروشگاه اینترنتی کفش های چرمی خاص همانند کفش چرم شترمرغ را به سادگی و راحتی پیدا و انتخاب نمود و در آخر نیز سفارش داد.

با راه اندازی سایت و فروشگاه اینترنتی خیلی از هزینه ها کاهش یافته و تولید کنندگان بصورت مستقیم می توانند با مصرف کننده در ارتباط باشند، همچنین تولیدکننده می تواند تا از سلیقه و نظر های مشتریان و مصرف کنندگان بصورت مستقیم اطلاع پیدا کند، تا دفعات بعدی در تولید محصولات چرمی مثل کیف کفش طرح و مدل های جدید را ارائه کند.

کفش مردانه چرم
فروشگاه اینترنتی کفش مردانه چرم طبیعی شترمرغ

فروشگاه اینترنتی که توسط خود تولیدکنندگان مدیریت می شود قطعا قیمت های پایین تری را نسبت به فروشگاه های حقیقی به مشتریان می دهند و اینگونه مشتری رضایت بهتری دارد و خواهد داشت و می توانند در صورت مستقیم به تولیدکننده بگویند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران با داشتن دانش و علم تولید این چرم طبیعی، توانسته برترین در کشور شناخته شود و هر روز نسبت به ارتقاء کیفیت سعی و تلاش نماید. به خوبی می دانیم که هر کارخانه ای بهترین تولیدات چرم طبیعی و حتی محصولات را در کشور خود داشته باشد، بدون شک بعنوان برترین شرکت شناخته خواهد شد و همچنین ممکن است در قاره ای قرار دارد بهترین شناخته گردد. بهترین کارخانه تولید چرم شترمرغ در ایران زیر نظر شرکت چرم ایران فعالیت می کند که با استفاده از پوست انواع حیوانات چرم های مرغوب تولید و در بازار عرضه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید