خانه / چرم / فروشگاه اینترنتی عمده چرم خام
فروشگاه اینترنتی چرم
فروشگاه اینترنتی عمده چرم خام

فروشگاه اینترنتی عمده چرم خام

فروشگاه اینترنتی عمده چرم خام تفاوت هایی با فروشگاهای آنلاین جزئی دارد زیرا کالا در حجم بالا مستقیما توسط کارخانه و شرکت تولیدکننده عرضه خواهد شد ولی دیگر سایت ها بصورت تکی و خرده فروش های خود را انجام می دهند.

فروشگاه اینترنتی چرم

در فروشگاه اینترنتی چرم خام جزئی و ساده چرم ها معمولا از تولیدکننده اصلی و کارخانه خریداری شده و در سایت ها قرار داده شده است اما این فروشگاه تولیدکننده اصلی و مستقیم چرم خام هست.

چرم خام طبیعی از خاص ترین و بهترین نوع از جنس های به شمار می آید که از زمان های دور تا به امروز از آن به میزان قابل توجهی استفاده شده است.

چرم خام طبیعی را می توان در مدل های مختلفی از طریق فروشگاه این محصول به صورت اینترنتی و عمده تهیه نمود و از آن بهره مند شد.

از گونه چرم های طبیعی که در بازار عرضه شده است، می توان به چرم تولید شده از طریق گاو، گوسفند، بز، شترمرغ و شتر را نام برد که هریک از زیبایی و ویژگی های منحصر به فردی برخوردار هستند.

چرم خام طبیعی با قیمت مناسب

چرم خام طبیعی به علت تنوعی که داراست، با قیمت های مختلفی به بازار عرضه شده است.

در میان سایر چرم های موجود، چرم شترمرغ از قیمت بالاتری برخوردار است و به سبب همین امر برای تولید محصولات لوکس مورد استفاده قرار می گیرد.

چرم طبیعی خام از کیفیت و مقاومت بسیار بالایی نسبت به چرم مصنوعی برخوردار است و به همین علت مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته است.

فروشگاه اینترنتی عمده چرم

چرم خام و مصارف آن

چرم خام را می توان در مصارف مختلفی مورد استفاده قرار داد زیرا این محصول دارای تنوع بسیار بالایی در رنگ و طرح می باشد.

از جمله مهم ترین و کاربردی ترین مصارف چرم خام شامل تولید انواع مختلفی از کفش، کیف، کمربند و لباس می باشد. تنوع در محصولات چرمی موجب شده تا سهم قابل توجهی از فروش در بازار به این محصولات اختصاص داده شود.

فروشگاه اینترنتی چرم

فروشگاه اینترنتی عمده چرم

همانطور گفته شده فروشگاه اینترنتی عمده چرم تفاوت زیادی با فروشگاهای جزئی و خرده دارد.

فروشگاه عمده چرم، بطور معمول فقط زمانی تعداد کم عرضه می کند که مشتریان و تاجران درخواست نمونه چرم داده تا کیفیت محصولات را ببیند تا نظرشان جلب گردد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران با داشتن دانش و علم تولید این چرم طبیعی، توانسته برترین در کشور شناخته شود و هر روز نسبت به ارتقاء کیفیت سعی و تلاش نماید. به خوبی می دانیم که هر کارخانه ای بهترین تولیدات چرم طبیعی و حتی محصولات را در کشور خود داشته باشد، بدون شک بعنوان برترین شرکت شناخته خواهد شد و همچنین ممکن است در قاره ای قرار دارد بهترین شناخته گردد. بهترین کارخانه تولید چرم شترمرغ در ایران زیر نظر شرکت چرم ایران فعالیت می کند که با استفاده از پوست انواع حیوانات چرم های مرغوب تولید و در بازار عرضه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید