خانه / چرم / طریقه تبدیل پوست شترمرغ به چرم
پوست شترمرغ چرم
طریقه تبدیل پوست شترمرغ به چرم

طریقه تبدیل پوست شترمرغ به چرم

آیا با طریقه تبدیل پوست شترمرغ به چرم و چگونگی گرید بندی آنها در کارخانه ها آشنایی دارید؟ برای این منظور می توانید با ما در این مقاله همراه شوید.

بررسی هایی که در بر روی پوست شترمرغ صورت گرفته به خوبی اثبات کرده است که این محصول می تواند دوامی بسیار خوب داشته و برای تولید چرم بسیار با کیفیت می باشد. بسیاری از افراد چرم شترمرغ را هم تراز با چرم تمساح دانسته و حتی در برخی از شاخصه ها آن را بهتر می دانند. به همین دلیل در بسیاری از کشورها هدف از پرورش شترمرغ، تولید چرمی درجه یک و بادام است.

در ایران نیز پس از مورد توجه قرار گرفتن صنعت پرورش شترمرغ، کم کم کارخانه ها پوست آن را مورد توجه قرار داده و برای تهیه از چرم آن را استفاده کرده اند. در حال حاضر می توان کارخانه های بسیار حرفه ای را در راستای تولید چرم شترمرغ نام برد که محصولی با کیفیت و صادراتی تولید می کنند.

از پوست شترمرغ تا چرم آن

در اولین مرحله وقتی تولید کنندگان چرم، قصد شروع به دباغی پوست آن را دارند، باید به لحاظ کیفیت برش، خراش، پارگی و … به خوبی مورد بررسی قرار دهند. از همین رو پوست شترمرغ باید با فاکتورهای مختلف سنجیده شده و سپس برای دباغی آن اقدام کرد.

طبیعتا مرحله دباغی و کراست اهمیت زیادی داشته و شرکت ها باید به صورت حرفه ای آن را انجام دهند. هر چقدر در این مرحله دقت بیشتری شود، چرم کراست شترمرغ به منظور رنگ شدن کیفیت بهتری خواهد داشت و می تواند از آن تولید بهتری داشت.

گرید بندی چرم کراست شترمرغ

در کارخانه ها پس از عمل دباغی و کراست می تواند چرم را گرید بندی کرده و براساس مشخصه هایی که دارند، از گرید a تا b درجه بندی می کنند. در این صورت این چرم ها خاصیت های خود را پس از رنگ شدن نیز حفظ کرده و آن طور که باید از آنها استفاده می شود.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران با داشتن دانش و علم تولید این چرم طبیعی، توانسته برترین در کشور شناخته شود و هر روز نسبت به ارتقاء کیفیت سعی و تلاش نماید. به خوبی می دانیم که هر کارخانه ای بهترین تولیدات چرم طبیعی و حتی محصولات را در کشور خود داشته باشد، بدون شک بعنوان برترین شرکت شناخته خواهد شد و همچنین ممکن است در قاره ای قرار دارد بهترین شناخته گردد. بهترین کارخانه تولید چرم شترمرغ در ایران زیر نظر شرکت چرم ایران فعالیت می کند که با استفاده از پوست انواع حیوانات چرم های مرغوب تولید و در بازار عرضه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید