خانه / صادرات چرم / صادرات چرم گاوی و شترمرغ به قطر
صادرات چرم شترمرغ
صادرات چرم گاوی و شترمرغ به قطر

صادرات چرم گاوی و شترمرغ به قطر

آیا می دانید قطر یکی از کشورهایی ست که تولید کننده های ایرانی انواع چرم گاوی و شترمرغ را با کیفیت های مختلف به آن صادرات می کنند؟

صادرات چرم شترمرغ

در ایران با توجه به پیشرفت صنعت چرم، تولیدات زیادی برای فروش در بازار داخلی و خارجی آماده عرضه شده است. به همین دلیل می توان انواع چرم شترمرغ و گاوی را دید که در کشور با بهترین شرایط تولید شده و به منظور استفاده در تولید محصولات مختلف استفاده می شود.

شاید در ابتدای آغاز به کار صنعت چرم ایران توجه کمی از کشورهای مختلف به ایران بوده است، اما در حال چرم ایرانی در سراسر دنیا شناخته شده است.

صادرات چرم ایرانی به قطر

در حال حاضر حجم زیادی از انواع چرم تولید شده در ایران به کشورهایی صادرات می شوند که در زمینه تولید محصولات چرمی فعالیت داشته و بهترین استفاده ها را می برند. به همین دلیل فروش تولید کنندگان به این کشورها از افزایش یافته است.

قطر را می توان یکی از کشورهایی دانست که به منظور خرید چرم ایرانی با تولید کنندگان همکاری کرده و بهترین محصولات را خریداری می کنند. لذا حجم سفارش این کشور بسیار زیاد بوده و می تواند بازار بسیار خوب برای تولید کنندگان چرم باشد.

چرم شترمرغ و گاوی صادراتی

در میان محصولات چرم تولید شده در کشور، چرم گاوی و شترمرغ از جمله بهترین ها بشمار می رود که هر ساله مقادیر زیادی از آن در شرایط ویژه تولید می شود. با توجه به پیشرفت صنعت چرم سازی در کشور، کیفیت این محصولات بسیار زیاد شده و توانسته توجهات زیادی را به خود جلب کند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم شترمرغ ایران

شرکت صادرات چرم شترمرغ ایران به ترکیه

شرکت صادرات چرم شترمرغ ایران به ترکیه از شرکت های مهم در عرqه صادرات مستقیم …

دیدگاهتان را بنویسید