خانه / چرم / صادرات چرم پوست مشهد به ترکیه
صادرات چرم پوست مشهد
صادرات چرم پوست مشهد به ترکیه

صادرات چرم پوست مشهد به ترکیه

صادرات چرم پوست مشهد به ترکیه یکی از مهم ترین راه های عرضه چرم خام ایرانی حاصل از پوست حیوانات و دام ها به خارج از کشور می باشد.

صادرات چرم پوست مشهد
صادرات چرم پوست مشهد به ترکیه

صادرات چرم پوست مشهد به ترکیه از گستردگی بسیار زیادی برخوردار است و این گستردگی در صادرات چرم مشهد به ترکیه، به خاطر تنوع در انواع چرم پوست تولیدی در شهر مشهد می باشد. شهر مشهد به عنوان یک قطب تولید چرم در کشور معرف همگان هست و چرم های تولید شده در این شهر از برترین کیفیت و نسبت به سایر رقبا برخوردار می باشند.

انواع زیادی از چرم های خام در مشهد همه ساله تولید و در بازار های خرید و فروش چرم عرضه می گردد و به دلیل رشد این صنعت در کشور و برتر شدن کیفیت های چرم های تولیدی در ایران، بازار رقابتی و ترغیب کننده ای برای تولید بیشتر و بیشتر در حوزه این صنعت ایجاد شده است.

صادرات چرم به ترکیه

صادرات چرم پوست مشهد
صادرات چرم پوست مشهد به ترکیه

صادرات چرم تولید داخل کشور به کشور ترکیه در سال های اخیر با توجه به رشد بی سابقه ای که در حوزه صنعت چرم رخ داده است و تولید آن را تا حدی بسیار زیاد افزایش داده است، از رشد چشم گیری در پی افزایش تقاضا برای این محصول از سوی مصرف کنندگان و تاجران ترک برخوردار گشته است.

صادرات چرم پوست مشهد

صادرات چرم پوست مشهد
صادرات چرم پوست مشهد به ترکیه

چرم پوست تولید شده در مشهد حتی نسبت به نمونه های تولید شده در کشور های دیگر از مرغوبیت و کیفیت و کارایی بیشتری برخوردار است و حاکی از توجه زیاد در این زمینه و نیز ارتقای کیفی این محصول تولید ایران می باشد.

چرم حاصل پوست دام ها برای کاربرد های مختلف تولید و در بازار خرید و فروش چرم کشور و نیز جهان عرضه و ارائه می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای حسین قاجاریان
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
شماره ثابت: ...
فکس: ...
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد- تهران

مطلب پیشنهادی

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران با داشتن دانش و علم تولید این چرم طبیعی، توانسته برترین در کشور شناخته شود و هر روز نسبت به ارتقاء کیفیت سعی و تلاش نماید. به خوبی می دانیم که هر کارخانه ای بهترین تولیدات چرم طبیعی و حتی محصولات را در کشور خود داشته باشد، بدون شک بعنوان برترین شرکت شناخته خواهد شد و همچنین ممکن است در قاره ای قرار دارد بهترین شناخته گردد. بهترین کارخانه تولید چرم شترمرغ در ایران زیر نظر شرکت چرم ایران فعالیت می کند که با استفاده از پوست انواع حیوانات چرم های مرغوب تولید و در بازار عرضه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید